Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pacijenti, a koliko vidim bas su ih ispljuvali zbog ovoga.
    sigpic

    Comment


    • Sklonite ovo molim vas ili bar u spojler
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Kakve budale
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Dijete od 6 godina to ne bi uradilo. Nije ni smijesno. Bas pacijenti i to ozbiljni.

          Comment


          • Novak ima problem samo sa motivacijom i psihom. kad ga to prođe biće opet odličan.
            Drugi deo sezone će biti dosta bolji od dosadašnjeg dela. WB je suvuše blizu da bi napravio odličan rezulatat ali kad krene sezona na betonu biće i osvojenih turnira i nadamo se Salatara. Osvajanje Salatare i borba za prvo mesto biće mu velika motivacija za narednu sezonu. Još je on mlad i ima zdravo i neistrošeno telo tako da može da bude dominantan bar još 3 godine.

            Comment


            • Nisam gledao meč jer sam zaglavljen u poslu, krenula sezona u ovom našem biznisu. Poslednjih sat vremena otkako sam stigao kući, čitam šta sve pišete i nekako mi se iskristalisalo pitanje na koje bi voleo dobiti odgovor.
              Naime, radi se o novcu koji pokreće današnji sport uopšte, tenis pogotovo. Ovde vidim prevladava mišljenje da se Novak neće vratiti. Daju se primeri Vilandera i Mekinroa. Čak se citira i izjava Vilandera posle osvajanja USO o tome kako nije imao više rašta se boriti. Kažete i kako nisu uspeli da se vrate ni jedan od njih, Borg također. Pročitao sam i Kurijerovu izjavu čiji link je neko ovde postavio.
              I tu dolazimo do dve magične reči, sponzori i novac. Kako ovakvu analizu, kakva se može pročitati na ovoj fan stranici, nisu uradili i Lakost stručnjaci? Pazite, da se prevare firme koje rade sve sportove i koje imaju obrte u milijardama, pa jedan promašaj više manje. Ali, Lakost živi samo od tenisa, njima je tenis jedini posao. Kako su Honde vizionari i nisu produžili ugovor, a oni su kežual garderoba, a firma koja živi od tenisa ne uradi analizu i potpiše, kako se priča, ugovor od 45 miliona za tri godine? Kako oni nisu konsultovali nekog Kurijera? Kako se oni nisu setili Vilandera, Mekinroa i Borga? Kako su oni procenili da još ima nešto od Novaka?
              A mi ovde znamo. Eto, da su se ovi iz Lakosta bar potrudili ove stranice malo pročačkati, ne bi onaj nesrećni direktor izjavljivao da je Novak skup, ali da vredi toliko. I ako novac pokreće sport i zarada kompanija poput Lakoste plaća sve, kako oni ne uslove Novaka da otera Gmaza iz boksa? Nije im baš marketinški isplativo da posle Novakovog sloma na terenu kamera prikaže boks sa balzamovanim likovima kao lajt motivom.
              Eto, neka mi odgovori ko ume.
              Dobri i pošteni NI, i dalje si moj omiljeni lik ovde.

              Comment


              • Zeznuli se ljudi. Nisu ni prvi ni poslednji. Pogbin agent Raiola prodao Pogbu Mancesteru za 90 miliona funti a on licno za sebe uzeo 40 miliona funti. Ocigledno Novak ima dobrog agenta koji je zeznuo Lacoste za dobre pare. Desava se to. Verovatno ce neki ljudi u Lacoste da popiju otkaz zbog toga ali sto bi rekli Francuzi c'est la vie.

                Comment


                • Zato što ugovori postoje sa klauzulama.. Lakost će dati te novce ako Novak ne padne ispod top5 ili sl.. Naravno da u napomenama stoje i obaveze oko osvajanje turnira..

                  Uniqlo je bio 5 godina.. To je jedan ciklus.. Odradio je šta je hteo.. Cilj mu je bio da promoviše svoj brend (proizvodnja tekstilne industrije) kroz Đokovićev brend.. I uspeli su u tome(H&M pokušao sa berdihom).. Osim Nišikorija koji je domaći oni nemaju interesa da sponzorišu druge tenisere..

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Zeznuli se ljudi. Nisu ni prvi ni poslednji. Pogbin agent Raiola prodao Pogbu Mancesteru za 90 miliona funti a on licno za sebe uzeo 40 miliona funti. Ocigledno Novak ima dobrog agenta koji je zeznuo Lacoste za dobre pare. Desava se to. Verovatno ce neki ljudi u Lacoste da popiju otkaz zbog toga ali sto bi rekli Francuzi c'est la vie.
                    Nije to baš isto. Novak je u kanalu već godinu dana i oni potpisuju ugovor nakon što ga tu istu godinu dana gledaju ovakvog.
                    Nema tog agenta koji bi i slepca prevario, a kamoli profesionalce.

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Zato što ugovori postoje sa klauzulama.. Lakost će dati te novce ako Novak ne padne ispod top5 ili sl.. Naravno da u napomenama stoje i obaveze oko osvajanje turnira..

                      Uniqlo je bio 5 godina.. To je jedan ciklus.. Odradio je šta je hteo.. Cilj mu je bio da promoviše svoj brend (proizvodnja tekstilne industrije) kroz Đokovićev brend.. I uspeli su u tome(H&M pokušao sa berdihom).. Osim Nišikorija koji je domaći oni nemaju interesa da sponzorišu druge tenisere..
                      Za Uniqlo mi je jasno, ali bez obzira na klauzule, opet će Lakost potrošiti gomilu novca.

                      Comment


                      • Da u biznisu se obično troše pare..

                        Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Da u biznisu se obično troše pare..
                          Pre će biti da oni imaju bolje informacije od nas i veruju u Novaka.
                          Kao i dobri i pošteni NI. Kao i ja uostalom.
                          Još ćemo se mi radovati.

                          Comment


                          • Ne reklamira njih Novak samo na terenu...nego i van njega , na DM , u intervjuima i td...
                            Ovaj poraz u marketinškom smislu im je isplativiji nego pobeda.
                            Po principu svaka reklama je dobra reklama...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Ne reklamira njih Novak samo na terenu...nego i van njega , na DM , u intervjuima i td...
                              Ovaj poraz u marketinškom smislu im je isplativiji nego pobeda.
                              Po principu svaka reklama je dobra reklama...
                              Nisam marketinški stručnjak, ali imam svoju malu porodičnu firmu. I ne bi baš voleo da je ovakav današnji gubitnik reklamira. Na terenu ili van njega.
                              Pre će biti da oni bolje znaju.
                              Duboko želim u to verovati.

                              Comment


                              • Ako je Novak hteo da širi mir i ljubav ne znam šta će mu amor paz kad ima pravoslavno hrišćanstvo koje to radi na suptilniji način. Valjda je bitna suština, a ne forma.

                                Rizikujem da zvučim homofobično, ali ako je istina maregmaz teorija kako Novaka nije sramota da mu fegeti sede u boksu.

                                Razumem iracionalne izlive razočarnosti novakovih fanove, ne podržavam, ali ih razumem, ali ne razumem cacaninov optimizam koji to nije, već neka vrsta nezdrave lojalnosti.

                                Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X