Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam znala da je već stigla u Madrid.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ovo je btw od pre 2 dana.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • NI,

        pošto ni ja ne vidim taj izraženi stres kod nje, zato sam i sebe stavila u tu grupu nerazumnih, pa još kažeš da on traje od 2012...strvarno ne znam, ne razumem, niti ga vidim u tom smislu.

        Gube se iz vida neke izuzetno bitne stvari pošto smo već toliko breme svalili na nejaka Jelenina pleća. Kao prvo, dođosmo skoro do saznanja baš ovde, a i šire, da su izgubili bebu oko/pred W2016. Ona žena koja je izgubila bebu ili se to desilo nekom bliskom iz vaše okoline, znaće da je to nenormalan šok pre svega za psihu, ne toliko fizički.... ali jezivo iskustvo, individualno, opet naravno... i u velikom procentu nimalo naivno. Kada opet taj nemili događaj povežemo i sa ovom trudnoćom, te sigurno strah da se ne ponovi prethodno, a pominjala se kojekuda i da je ova rizična...kada već pišete ono što čujete i naslućujete da budemo kompletni do kraja... dolazimo do ovih nekoliko meseci, pa skoro godinu, sigurnog pakla za oboje. Ponavljam, ko je preživeo to iskustvo, ili neko njemu jako blizak (a da zna o čemu se tu tačno radi), što se tiče tog emotivnog i psihološkog aspekta izuzetna je to jedna teška trauma, koja se prevazilazi naravno, ali potrebno je vreme.

        Što se tiče Milutinovog Tate .. sa ovim se apsolutno ne slažem što si napisao..

        Ovi drugi kojima je njegova karijera bila na prvom mestu, vise nisu tu.
        Kome je njegova karijera bila na prvom mestu? Ko su ti drugi...Vajda, Miljan, BB? Pa svi su oni svoje porodične obaveze stavljali na prvo mesto i to je sasvim normalno, nema im se šta zameriti...svi su imali godinama unazad zamene koje su se smenjivale na turnirima. Da neko želi bolje i više Novaku od njegovih najbližih, u to mi je baš teško da poverujem.
        Marko je bolestan odavno, nisu njegovi problemi od prošle godine ili tog famoznog osvojenog RG, pa sad on Novaku nešto predstavlja i pravi teškoće, ističe sebe u prvi plan i šta znam... ta je priča isto tanka, jer kada je sve krenlo sa Markom Novak je pravio najveće uspehe i nizao rekorde.

        Jelena nije u Mirka fazonu, onako na prvu loptu, ono što vidimo iz loža, ruku na srce retko koja i jeste, ne znam koja bi sišla dole i umlatila i bukvalno sve one protivnike sa druge strane mreže kao što bi Mirka, ali to šta proživljava i kakvu podršku daje to ne možete da znate nikako i ovde nagađate samo..

        Jedna meni veoma bliska osoba je radila, tj. sarađivala (da je ne ureknem, nadam se da će i dalje da sarađuje) sa Fondacijom NĐ poslednjih, pa ne znam više od godinu dana, i nijednom Jelenu nije videla u tim novim, opet privremenim prostorijama, što ne znači da nije dolazila, a opet možda znači da vodi poslove od kuće, čuve dete, brine o novoj trudnoći i ima ambiciju da Novak što pre završi karijeru? Nešto mi to mnogo baš nema logike (jao sad kad Aki ovo pročita ), ali eto da ne budem isključiva, ljudi su različiti, jer u svim ovim stavovima i odbranama polazim od sebe.


        A sve ovo zapravo pišem samo sa jedne tačke gledišta...da je Novak jedino kriv za sve ovo, da ima tu nekih loših poklapanja, ali kako to uvek biva u životu.."jedna nesreća nikad ne ide sama".. tako da pre svega shvatam da prosto neko tog ranga i kalibra, na takvom nivou kakav je bio do juna prošle godine, da ovako naglo propadne.. nerazumljivo, nepojmljivo, neprihvatljivo svima... zato se i traže krivci u drugima.
        Last edited by miloolja; 10-05-17, 00:58.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nisam ni rekao da je muško.. Nego da liči na muško..
          I da dodam da bi bila odlična u plašenju male dece..

          Kad se setim ovog detalja.. Novakova faca pobedila..
          Last edited by Panchev9; 09-05-17, 21:48.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Elena Kapelaro je u USA , a to nije bez veze.
            Sta rekoh ja pre neki dan ☺ i dalje mislim da mi se ne svidja ako je tacno i ako Agasi zivi u USA...
            Originally posted by miloolja View Post
            Ova g-đa koja uzima flašicu od Novaka i odlazi levo je Elena, da ima kratku kosu, ali nije muško i nije žena od Eduarda drugog menadžera, već menadžer-ka Novakova kao što je i on.


            Olja mislis li da bi dobar izbor bio Andre ili si u fazonu daj sta das trenutno i sto pre?

            Poz.

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Kad je Agasi u pitanju, 3 stvari mi odmah upadaju u oci, zbog kojih bi mozda bas on mogao biti pravi za Novaka. Naravno, ako izuzmemo onu najocigledniju, da im je stil igre dosta slican, za razliku od slucaja sa Bekerom. Te 3 stvari zbog kojih Novaku moze biti vrlo dragocjeno Agasijevo iskustvo su:
              1. Agasi je jedan od rijetkih velikana koji je posle 30-e bio na svom vrhuncu;
              2. Agasi je takodje morao da se bori sa nekim svojim privatnim demonima;
              3. Agasi je za glavnog rivala imao jednog najkvalitetnijih servera svih vremena.

              Ovo trece mi se cini kao i najbitnije. Novak je uvijek imao problem sa jakim serverima, ali u poslednje vrijeme je to postalo bas alarmantno. Ok, u poslednje vrijeme on pokazuje ranjivost u svim mogucim segmentima igre, ali taj tip igraca mu je bas postao prevelik problem. Vec je poceo da djeluje jadno naspram njih. "Pistol Pit" je bio ubistven server. Osim jakog udarca, za pamcenje je njegova nepredvidljivost, bio je nemoguc za citanje. I opet je Agasi dosta puta uspijevao da izadje na kraj sa njim. Mislim da ce to znaciti Novaku..

              Comment


              • Ne znam Cacke, sem Anakona meni sve ostalo deluje daj šta daš, jer je u ovom momentu, u važnom delu sezone, kada se sve već zahuktalo, itd, itd... deluje sve kao iznuđen potez, a ne smišljen. Što naravno ne mora ništa da znači, možda samo nama tako izgleda. Opet ovo što kaže Joker, ima tu dosta istine... aoo glava samo da te zaboli
                A otkad to Agasi ne živi u USA? Zar ne živi u Las Vegasu?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Šta mislite da li će Almagro dana da odigra meč života ?

                  Poslato sa telefona

                  Comment


                  • Naravno da hoće.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Weltschmerz View Post
                      Šta mislite da li će Almagro dana da odigra meč života ?

                      Poslato sa telefona
                      To se podrazumeva
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        I za vas koji pitate za Pepea...
                        On je sa Verdaskom i nije sa Novakom još od novembra 2016.
                        Inače Novak u novoj opremi i sa najverovatnije Agasijem već za RG
                        Pepe je sa Novakom u Madridu

                        Comment


                        • Tu je Pepe, Novakov talisman. Kakav Verdasco kakve gluposti.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Gmaz je boss u Madridu..
                            Dok ne dođe trener..

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ne znam Cacke, sem Anakona meni sve ostalo deluje daj šta daš, jer je u ovom momentu, u važnom delu sezone, kada se sve već zahuktalo, itd, itd... deluje sve kao iznuđen potez, a ne smišljen. Što naravno ne mora ništa da znači, možda samo nama tako izgleda. Opet ovo što kaže Joker, ima tu dosta istine... aoo glava samo da te zaboli
                              A otkad to Agasi ne živi u USA? Zar ne živi u Las Vegasu?
                              Pitao sam da li zivi u USA, dakle bilo je kontakta sa njim definitivno.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Pa oduvek je on živeo u Las Vegasu, tamo je rođen a ima u LV i akademiju.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X