Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Ma ako bratko samo cepaj..
    Ne bi ti nego ti skeptik ne dadne da odmoriš..
    Ahahaahah kralju , nasmeja me neko napokon danas

    EDIT :

    A suština poraza je u ovome

    Nisam menjao način igre u odnosu na naš meč u Rimu.
    Dok je Tim imao drugugačiju taktiku...kojoj se Novak nije prilagodio, plus vremenski uslovi...
    Last edited by Marija81; 07-06-17, 22:20.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Ti si zalutao sa tim bezveznim poredjenjem pa te vracam na pravi put.
      Ne znam kakva poređenja , ja samo pratio šta su drugi pisali
      Originally posted by Panchev9 View Post
      Ma ako bratko samo cepaj..
      Ne bi ti nego ti skeptik ne dadne da odmoriš..
      Danas se baš aktivirali , svima nešto bilo muka

      E sad za kraj da ne iskačem iz teme AJMO NO1E PO WB

      Comment


      • Sta je to Eurosport uradio, nisam upucen? Ah da, umalo da zaboravim, Kim Klajsters za trenera, ne sprdam se.

        Comment


        • Originally posted by NEMANJA97 View Post
          Ne znam kakva poređenja , ja samo pratio šta su drugi pisali
          Originally posted by NEMANJA97 View Post
          Ovakvog Tima bi Vavrinka u Stanimal modu pa eto možemo baš uporediti sa finala RG pa sa takvom igrom bi današnjeg Tima lagano dobio 3-0
          Mislio sam na ovo izlisno poredjenje. Rekoh, ovakvog Tima bi i prosecan Novak dobio samo da se drzao game plana iz prve polovine prvog seta i naravno da je bio zeljan pobede a kamoli Vavrinka u Stanimal modu kada je tukao Novaka u finalu RG ako na to mislis. Poredis neporedivo.

          Comment


          • Skeptik
            Nije šala.. Za koga ti navijaš u tenisu?

            Nemanja
            Našao si kada ćeš..
            I Novak je čovek od krvi i mesa.. Pregrmeće on i ovaj težak period..

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ja sam najmanje dva puta napisao da mu je Tim "ukrao" set. Tim ne kradljivac setova Nadal, nego Tim. I napisao sam da sam 3 puta bio razocaran sa onim sto je Novak napravio u 1. setu, ali vi hocete da sudite po 3. setu. I to je to.

              @Bojana

              Velis da je Vavrinka bio u Stanimol modu. Mislis da Tim nije bio u slicno modu danas.

              ------------

              Mnogi pisu o dubini Novakove krize. I daju razne dijagnoze. Pepe, Marko, nije mu bitan tenis itd.

              Slazem se da je kriza psihicke naravi. Nema smouvjerenja, zapravo ima strah od neizvjesnih poena. Jer neizvjesni poeni su patnja i borba. I ako ste u pravu da se nece nikada vratriti onda je to zato sto vise ne moze sebe prisliti na tu patnju. Takvi slucajevi su poznati. Ima vrhunskih glumaca koji po 20 godia nisu izisli na scenu jer nisu mogli vise podnosti strah da ce da podbace.

              No, postoji i drugi aspekt te krize. To je iznenadno gubljenje koncetracije. To je 7. gem u 1. setu. Bilo je puno takvih situacija u zadnjih godinu dana. Drugi set protiv Querija, tako je licio na 3. set danas, 7 gemova protiv Svarcmana itd. Taj aspekt je barem jednako vazan, ako ne i vazniji od prvog. Za njega mi niko nije dao valjano objasnjenje. Marko, Pepe, Tesla i Pjer nisu valjana objasnjenja.

              Sto god bio razlog, prvo se mora rijesiti taj problem. Tek onda ima smisla razmsljati o prvome.
              Skeptik ono "moje poređenje" je odavde. Ja sam samo dodao na ovo da je bilo smešno reći da je kao Tim ima neki vid Stanimal moda i onda sam čisto naveo da bi ga Vavrinka lagano dobio ništa viśe.
              Rekoh ja lepo da sam se nastavljao na druge komentare

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Sta je to Eurosport uradio, nisam upucen? Ah da, umalo da zaboravim, Kim Klajsters za trenera, ne sprdam se.
                Poslaću ti u poruci.
                Zašto Kim ?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Inače ako je do danas bilo sumnje,one više ne postoje.. NI-ja odmah preporučiti Novaku za člana u njegovom boksu.. Toliko stručnosti,poštovanja i ljubavi* neće dobiti na drugom mestu..

                  Preporuku da napišu Olja i Marija..

                  *nije najsrećnija odabrana reč ali se razumemo..

                  Mnogo ste bre negativni.. Polako jbm mu miša.. Nije smak sveta..

                  Comment


                  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                    Skeptik ono "moje poređenje" je odavde. Ja sam samo dodao na ovo da je bilo smešno reći da je kao Tim ima neki vid Stanimal moda i onda sam čisto naveo da bi ga Vavrinka lagano dobio ništa viśe.
                    Rekoh ja lepo da sam se nastavljao na druge komentare
                    Ma ja sam procitao samo tvoj post gde ti to pominjes. Nebitno. Cela poenta je da Timova igra nije bila nista posebno da bi se dizala neka fama pogotovu ne na nivo Vavrinke i tog famoznog finala sa Novakom jer je tada Novak ma koliko losije odigrao taj mec od nekih svojih standarda za ovog Novaka bio institucija. Trebalo je takvog Novaka pobediti i zato kapa dole Vavrinki za to.

                    Originally posted by Panchev9 View Post
                    Skeptik
                    Nije šala.. Za koga ti navijaš u tenisu?
                    To je kod mene promenljivo.

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Inače ako je do danas bilo sumnje,one više ne postoje.. NI-ja odmah preporučiti Novaku za člana u njegovom boksu.. Toliko stručnosti,poštovanja i ljubavi* neće dobiti na drugom mestu..

                      Preporuku da napišu Olja i Marija..

                      *nije najsrećnija odabrana reč ali se razumemo..

                      Mnogo ste bre negativni.. Polako jbm mu miša.. Nije smak sveta..
                      Što sad' ja ?

                      Ako će to pomoći Novaku pišem odmah
                      NI je zaista jedan veliki pozitivac.
                      I ja sam bila do danas, a onda me realnost pukla u glavu direktno...

                      Nije smak sveta, slažem se...
                      Sutra je novi dan.
                      Kada se sve sabere i oduzme sa ove tačke može samo napred da ide.
                      Uzeti pauzu, koliko god treba, napraviti dobar tim i raditi, raditi i samo raditi.
                      Postaviti tenis ispred svega u narednom periodu i biće to dobro.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Ovima sa Eurosporta zelim sve najgore. Koji su to cirkusanti.

                        Comment


                        • Sta su uradili
                          sigpic

                          Comment


                          • skeptik
                            Kao i mišljenje..
                            Reci za koga?

                            Marija
                            Jer tako smo u mogućnosti..

                            Dajte link za ES..

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Sta su uradili

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Sta su uradili
                                Nemoj ovde, života ti, poslaću ti...


                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X