Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji ce mu Peking, ne vidim sto bi igrao.
    Sangaj, Pariz, London. Sto se mene tice moze i bez Sangaja, neka ostane u Evropi.

    Najbitnija stvar su pripreme za narednu sezonu, to treba da bude prioritet.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment




    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kao i uvek Olja me preduhitri

        Comment


        • Sto sam te preduhitrila, pa nisam bila ovde neko vreme...





          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Sto sam te preduhitrila, pa nisam bila ovde neko vreme...






            Bolje okaci Behind Scenes #4, pa pogledajte od 1:35 Srbe u najboljem izdanju

            Comment


            • Izgleda da nema nista od Pekinga...

              Comment


              • Super, ako je vest tacna.
                Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                Comment


                • Neka puni baterije

                  Comment


                  • Bas tako. Ajd' Sangaj nek igra, malo da se "uigra" pa Pariz i zavrsni, a onda veliko spremanje za narednu sezonu.

                    Lepo bi bilo da je opet prvi, ali nije to sad toliko bitno.


                    Nek se "namesta" za turnire kako zna najbolje, da ima meceva a da se ne optereti.

                    Bilo bi lepo jedan masters i zavrsni da uzme, ako i ne bude, ova godina fenomenalana, nek se sprema za AO, citam, svi se nesto naostrili opasno.

                    Polako, korak po korak, kocice ce da se sloze
                    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Noksi trenirao u Bg, pod budnim Vajdinim [emoji872]
                        I Gricovim i Gricovim [emoji102]







                        https://twitter.com/ela981/status/10...270172673?s=19

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • Ma kakav Peking ❤

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                            O'Sonesi je kod njega u timu, on je zaduzen za analizu. Ima ga na slikama iz svlacionice posle finala USO.
                            Da u pravu si.. zaboravio sam na njega.. Evo bas sam naleteo na intervju sa doticnim.. vrrrrrrlo interesantno..

                            https://www.youtube.com/watch?v=Rr2ikbif-J4
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Originally posted by Fića View Post
                              Da u pravu si.. zaboravio sam na njega.. Evo bas sam naleteo na intervju sa doticnim.. vrrrrrrlo interesantno..

                              https://www.youtube.com/watch?v=Rr2ikbif-J4
                              O'Sonesi je vrlo kompetenan. Nisam znao za softer koji je pomenuo ali sam znao da mozes kupiti mece kako ga vidi Hawkeye. To ti daje mogucnost da analiziras stvari daleko bolje. O'Sonesiju se mogu zamjeriti dvije stvari. Prvo je "data mining". Cesto otkrije nesto sto nema posebno znacenje. Nekoliko njegovih zadnjih postova su bili puni toga. "Data mining" je neizbjezan u statistickoj obradi podataka. Pretpostavljam da je Krejg svjestan toga kada daje savjete Novaku. U svojim tekstovima po internetu se ne obazire na "data mininga". Sto je prirodno, reklamira sebe. Treba da zaradi na Novaku.

                              Siguran sam da mnogi drugi koriste slicne metode. Vjerujem da je Norman od Vavrinke napravio to sto je napravio upotrebljavajuci statisticku analizu. Taktika protiv Novaka je skoro sigurno plod statisticke analize. Svedjani su i tako i tako najbolji u primjeni statistike. Vjerujem da i Moratoglu radi slicno.

                              Te metode ce dovesti da profitiraju svestrani teniseri koji su uz to sposobni da misle dok igraju. Novak je idelan primjer.

                              Najsmjesni je mi je od svega kad se cude da najbolji igraci dobijaju samo 55% poena. Kad sam poceo da se interesujem za tenis prije 40 godina, prvo sto sam sracunao ja da je mec u kome jedan igrad dobija 60% poena totalno neinteresantan. Razlog je tenisko brojanje.

                              --------------

                              Mislim da je mudro sto je Novak igrao Lejver kup. I pored 0:2. Na kraju je Uudbridz trazio Novaka da govori za pobjednicki tim, ne Federera. I pored 0:2. A Uudbridz nikako ne voli Novaka. Sve je to izuzetno korisna "public relation" akcija.

                              --------------

                              Novak trenira pod Vajdininom i Gricovom paskom u Beogradu. Brk mi se nasmijao kad sam to vidio. Znaci, da misli ozbiljno.

                              Comment


                              • To sa Kregom je jedno od boljih Djokovicevih angazmana ikada ....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X