Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by icetea View Post
    Dobre vesti, posebno za E1 V1ada: Vajda je u Sinsiju.
    Bolja vijest bi mogla da bude samo da si rekla Imaz je u zatvoru
    sigpic

    Comment


    • -To define is to limit.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Bolja vijest bi mogla da bude samo da si rekla Imaz je u zatvoru
        Duhovit si!

        Comment


        • Briga mene za Vajdu.. nego me zanima je l' pozvan Milos Segrt da peva u nedelju ispod balkona?
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Evo par fotografija iz duela protiv Basica:

            Spoiler


















            Molim one koji nisu za sirenje ljubavi i mira da ne otvaraju narednu :

            Spoiler


            Specijalno za zenski deo foruma:

            Spoiler
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Ovo za zene... mislim..

              Spoiler


              Hvala za fotke!
              A dogodine da prisustvujes petom
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • miloolja

                Hvala @Milutinov tata slicice su odlicne

                Koje postovanje za ove sto "sirenje ljubavi" preziru tj udara im direktno na balkanski nerv
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ovo za zene... mislim..

                  Spoiler

                  Tacno sam znao da ce biti gundjanja zbog blizine (daljine). Potrudicu se sledeci put da bude krupniji kadar.
                  Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                  Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                  30 consecutive match wins - Stands alone
                  3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                  Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                  Comment


                  • Molim te, fundamentalno obrati paznju drugi put
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ovo za zene... mislim..

                      Spoiler


                      Hvala za fotke!
                      A dogodine da prisustvujes petom
                      a ja jos mislim treba mi veca dioptrija
                      Fotke su super, osim mism ove sto nista ne vidim, samo nazirem

                      @Milutinov tata-hvala
                      Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                      Comment


                      • Super, najlepse su slike iz ruke, hvala Ćale 😉.

                        Ko da ceka jos 2 sata do pocetka meca a gleda mi se opasno.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Dobar kraj prvog seta i pocetak drugog, sve ostalo klimavo. Do 3-1 i 40-15 i nije lose izgledalo, posle je bilo kidanje zivaca. 8 propustenih ML, mislim da je cak 5 bilo drugi servis, a da se samo jednom igralo, ostale su ili bile greske iz riterna ili je Dzonson narednim udarcem zavrsio poen. Na mrezi je bio dobar, par puta je odlicno osetio kada da izadje, prvi servis je bio OK, drugi mu je propadao kako je mec odmicao, cak mu je Dzonson zabio nekoliko ritern vinera, previse gresaka iz forhenda i nikako nije mogao da se izbori sa bekhend slajsom protivnika. Sledeci je Manarino, igra se u sredu.
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Znači igra iz Toronta se prenela ovde. Nadam se da će uspeti nekim čudom da podigne formu kroz mečeve.

                            Comment


                            • Nisam gledala mec a u turnirskoj temi osim nekih sada vec standardno slabih" pokusaja" recikliranja'' humora'' tesko nesto moze i da se procita i zakljuci kako je igrao. Bog te mazo postaje mucnije nego kanonada na b92 i ostalim zutacima.

                              Novak ne voli da igra sa igracima sa kojima nije ranije igrao pa nisam ocekivala neku setnju .Znam da Johnson ima solidno jak servis , moze odigrati na FH a od BH samo slice. Pretpostavljam opet return los , tajming, anticipacija, mlaki udarci kombinovano sa mrzovoljnim govorom tela. Lici na standardnie probleme na hardu koje ima vec neko vreme. Zabrinjavajuce
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Nisam gledala mec a u turnirskoj temi osim nekih sada vec standardno slabih" pokusaja" recikliranja'' humora'' tesko nesto moze i da se procita i zakljuci kako je igrao. Bog te mazo postaje mucnije nego kanonada na b92 i ostalim zutacima.

                                Novak ne voli da igra sa igracima sa kojima nije ranije igrao pa nisam ocekivala neku setnju .Znam da Johnson ima solidno jak servis , moze odigrati na FH a od BH samo slice. Pretpostavljam opet return los , tajming, anticipacija, mlaki udarci kombinovano sa mrzovoljnim govorom tela. Lici na standardnie probleme na hardu koje ima vec neko vreme. Zabrinjavajuce
                                To što pretpostavljaš je i bilo tako. Jedino raduje što je opalio nekoliko oštrih FH dijagonala, dugo toga nije bilo.

                                Comment

                                Working...
                                X