Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra ce iz prikrajka mec posmatrati jedan od potencijalnih trenera...

    Kad igraju Nadal - Novak tu se svi problemi, forma... brisu. Da vidimo sutra.

    Idemoooo

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Sutra ce iz prikrajka mec posmatrati jedan od potencijalnih trenera...

      Kad igraju Nadal - Novak tu se svi problemi, forma... brisu. Da vidimo sutra.

      Idemoooo

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
      Nagovesti nam bar malo
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Uvek uz Novaka, u vatru, u vodu...glupo i da pričam o tome, samo mislim da sutra neće pobediti i to je samo dobro za mene, ni za koga drugog. Jer ja taj benefciriani radni staž videti neću nikada od njega a trebaću mu još sa ove strane.

        Feli juče na konferenciji posle meča:

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ako sutra budemo videli




          Novak dobija sigurno.. Naravno mislim ako pokaže pravu želju i urlikne kada treba..
          Optimista sam pred sutrašnji meč.. Jedno pravo uživanje posle ručka..
          Idemo ljudino.. Svima nam je potrebna pobeda sutra..

          Comment


          • Dosao je i taj dan, da se sa Nadalom podeli megdan. Izbegavao ga je Novak neko vreme, ali ne moze sve vreme . Mislim da Novaku nije bas frka, za razliku od Nadala. Prica se da Novaku treba izazov, da voli da igra proitv najvecih, pa evo mu prilike da se pokaze. Nadal je rezultatima ove godine miljama ispred njega, u seriji je pobeda. Na Novakovoj strani je istorija i to ne bas bliza. Dakle sve ukazuje na jedno (finale USO 2013). A opet srce ocekuje drugo. Idemooo!

            P.S. Neko napisa za mec sa Marijem u Dohi, i meni juce to prodje kroz glavu kada je Skot ispao, ne vredi ta pobeda toliko koliko se mislilo u tom trenutku, nema ko Mariju skalp nije skinuo.
            Last edited by Milutinov Tata; 13-05-17, 06:34.
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Ponovo je neka nervoza u vazduhu pred njihov mec sto stvarno ne mogu reci za prethodnih 10 ak duela jer se vec unapred znao ishod.

              Danas, iako su figure postavljene drugacje na sahovskoj tabli, iako jedan siri ljubav a drugi rat, borbu i istrajnost, plen u vidu pobede nad najvecim rivalom je ostao isti.

              Ni forma, ni fizicko stanje ni taktika po automatizmu nece imati presudnu ulogu ovom mecu, nego sampionsko srce I htenje.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ako neko ima šampionsko srce to je Nadal, pa ne vidim baš da mu je ono nešto pomoglo u poslednje 2-3 godine.

                E sad jedno ako se Novak pretvarao da loše igra zadnjih godinu dana i čekao da prikaže svoj maksimum protiv Nadala, Federera...

                Poslato sa telefona
                Last edited by Weltschmerz; 13-05-17, 09:18.

                Comment


                • Sve zavisi od Novaka. Ako se zainati i da sve od sebe dobice Nadala kao sto je dobio Mareja u Dohi jer zna da je bolji igrac od njega. Ukoliko pak udje u mec malodusan Nadal ce ga pocistiti posto je konstatniji. Nadal nesto bolje servira nego ranije tako da ce retern Novaka biti presudan posto ocekujem dosta brejkova, i naravno BH. To su dve kljucen stvari za pobedu.
                  Rezultat, ili lagana pobeda Nadala ili pobeda Novaka u 3.seta.

                  Comment


                  • Očekujem mnogo boljeg i koncentrisanijeg Novaka jer ipak naspram sebe nema Almagra, Lopeza, Kirjosa...već momka sa kojim je izgradio epske duele - Rafaela Nadala. Današnje polufinale pokazaće koliko je Srbin daleko od optimalne forme koja je potrebna za odbranu Rolan Garosa. Moje skromno mišljenje, a iskreno se nadam da grešim, da dečko iz Manakora teško može da se dobije na madridskoj šljaci. Ne zato što igra vanzemaljski nego je Novakovo samopouzdanje i borbenost jako upitni. Jeste Srbin zadnje 3-4 godine poput utvare u Rafinoj glavi (pa ovaj ne može set da mu uzme) ali su se danas drastično promenile uloge. Španac u seriji sjajnih turnira a svi znamo da najveću snagu crpi iz samopouzdanja. Kad je tako gotovo je nepobediv. Ali ako od nekog možete očekivati bljesak i neočekivano to je svakako Novak Đoković.

                    Comment


                    • Nadal je realni favorit danas, posle dugo vremena. Međutim, nije bezveze 10:1 u poslednjih 11 mečeva. Zna Đoković kako treba sa njim plus ćemo videti gde je u ovom trenutku. Jedino što treba da ga zanima u ovom delu sezone je RG, tako da mi ne deluje da bi ga eventualni poraz ovde mnogo pogodio.

                      Pozdrav svim Novakovcima.

                      Comment


                      • Originally posted by Weltschmerz View Post
                        Ako neko ima šampionsko srce to je Nadal, pa ne vidim baš da mu je ono nešto pomoglo u poslednje 2-3 godine.

                        E sad jedno ako se Novak pretvarao da loše igra zadnjih godinu dana i čekao da prikaže svoj maksimum protiv Nadala, Federera...

                        Poslato sa telefona
                        Pa to "šampionsko srce" ne može baš uvek da pomogne jer nije dovoljno samo to za uspeh

                        Comment


                        • Originally posted by Ilijas011 View Post
                          Nadal je realni favorit danas, posle dugo vremena. Međutim, nije bezveze 10:1 u poslednjih 11 mečeva. Zna Đoković kako treba sa njim plus ćemo videti gde je u ovom trenutku. Jedino što treba da ga zanima u ovom delu sezone je RG, tako da mi ne deluje da bi ga eventualni poraz ovde mnogo pogodio.

                          Pozdrav svim Novakovcima.
                          Dobrodosao na forum. Steta sto komentari vise ne mogu da se lajkuju, ali srecom moze da se da reputacija, koju ces nadam se da opravdas Pozdrav!

                          Comment


                          • Nesto slabo vere u naseg Novaka...Ja mislim da je on zadovoljan kako tece razvijanje situacije u Madridu...Forma se lagano podize, a stara musterija je preko puta mreze!Kad se sve to ukombinuje sa adrenalinom koji ce ga 100% lupiti kad izadje na teren i vidi ko je preko...e tad ide ono staro 2:0 za Novaka!Bicu slobodan da kazem da ce Nole danas odigrati jedan laksi mec...

                            Comment


                            • Koliko optimizma svaka vam čast. Ne znam zašto ali ja sam nekako ravnodušan danas. Možda zato što razmišljam o porazu kao nekoj realnoj opciji. Daj bože da se prevarim. Iskreno od kad pratim Novaka nikada nisam bio ovoliko siguran u poraz.

                              Poslato sa telefona

                              Comment


                              • Weltschmerz-i ja isto,nikad više nisam bio ubeđen u Novakov poraz nego sada sa Rafom.Previše sam puta verovao Novaku,vala dosta puta uzalud.Nakon raspada od igre više ne.

                                Comment

                                Working...
                                X