Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kulambara View Post
    sta si kuccala ili je ovo bio dzoker u rukavu
    Ma znam gde sam je videla ovih dana, pa sam lako nasla
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Juce jos izbacih taj link sa Vedranom, ali niko ne vidje...

      A sto se tice Simona, prvo Gaske, pa sad on.. Ispade na kraju moj drug iz Fr u pravu da tamo Novaka vole nista manje nego Nadala. Ja mu nisam vjerovao, niti sad vjerujem, ali on veli da je to njegov utisak iz price sa obicnim narodom, kolegama, drugovima..

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        Juce jos izbacih taj link sa Vedranom, ali niko ne vidje...

        A sto se tice Simona, prvo Gaske, pa sad on.. Ispade na kraju moj drug iz Fr u pravu da tamo Novaka vole nista manje nego Nadala. Ja mu nisam vjerovao, niti sad vjerujem, ali on veli da je to njegov utisak iz price sa obicnim narodom, kolegama, drugovima..
        Novak ima ubjedljivo najvecu podrsku na Rolan Garosu i nikad na RG nisam osjetio da se na mecevima navija dusno za njegove protivnike kao sto je slucaj na preostala 3 GS

        Comment


        • jel mogu sebi da dam reputaciju,em sam je skoro otkrio,em je vedrana nenadjebiva,7 puta sam citao tekst

          Ili ostaj ovdje, pa crkni, ili odi daleko, pa krepaj.


          kako volim ljude koji u par reci kazu tako duboku istinu
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Novak ima ubjedljivo najvecu podrsku na Rolan Garosu i nikad na RG nisam osjetio da se na mecevima navija dusno za njegove protivnike kao sto je slucaj na preostala 3 GS
            pa onaj aplauz 2015. da te srce zaboli
            Wizard

            Comment


            • Kao i uvijek, bez dlake na jeziku..

              Comment


              • Matic podrzao Novaka

                https://tenisuzivo.com/vrlo-brzo-ce-...misevi-u-rupu/

                Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Kao i uvijek, bez dlake na jeziku..

                  Aaaaaaaa vidim li jos jednom ove scene iz kluba, jos ponovljene sto puta, ujescu nekog
                  Isuse, Gospode Boze, Majko Bozija, i svi sveci, idi bre Novace u...sto rece nit pijes, nit se drogiras...

                  I jos snimaju, umesto da je svima oduzeo mobilne grrrr
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kad ih vidim u nocnom klubu, moja prva misao je: "Kako je lijepo biti mlad."

                    Salu na stranu, sto je naravoucenje?

                    *ne treba ici u nocne klubove (onda vlasti trebaju da ih zatvore)

                    *ne treba organizovati teniske turnire

                    *ako ides u nocne klubove, ne mozes igrati tennis

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Aaaaaaaa vidim li jos jednom ove scene iz kluba, jos ponovljene sto puta, ujescu nekog
                      Isuse, Gospode Boze, Majko Bozija, i svi sveci, idi bre Novace u...sto rece nit pijes, nit se drogiras...

                      I jos snimaju, umesto da je svima oduzeo mobilne grrrr
                      Ali svidja mi se kakav je zadnjih godinu-dvije, znatno je omeksao prema Novaku, objektivniji je. Da se ovo desilo prije nekoliko godina, raskomadao bi ga. Ocigledno je vidio ogromnu razliku u posjetama i lajkovima kada je krenuo afirmativno prema njemu.

                      Comment


                      • Simon je uvek bio najveci car, realan i ne bira reci kada nesto objasnjava.Voleo bih sa Novakom da porazgovara, pogotovo kada objasnjava kako Novak igra kada ga zabole da li ga neko voli.Megacar, bio i ostao!

                        Comment


                        • Svaka cast mala!

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Kulambara View Post
                            ......
                            U bijelom svijetu „crncu“ ne pomaže ni kad primi pehar u Wimbeldonu. Dapače. Na tom tronu „crnac“ postaje crnja na koga se svaki „civilizirani“, zapadnjački pas smije posrati.

                            Srećom, Đoković je žilav lik. Nemam nikakve veze s njim. Pa ipak, kad digne pehar u zrak, ja crnkinja osjećam se bolje.
                            da li to uvazena kolumnistkinja britkog pera prati ovaj veseli forum?
                            za autorskim pravima necemo posezati, jer je nas filantropski klub otvoren za sve


                            Originally posted by tuta bugarin View Post


                            sličnos:

                            uoba slučaja
                            onako kakoto publika vidi - pripadnik njiove rase gubi

                            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post2102555

                            Comment


                            • Pada mi na pamet ono partijanje i onaj gresnik sto izigravao, onako polunag, gusenicu na podu
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by cssr View Post
                                da li to uvazena kolumnistkinja britkog pera prati ovaj veseli forum?
                                za autorskim pravima necemo posezati, jer je nas filantropski klub otvoren za sve

                                uvažena kolumnistkinja je vrlo blagodarna glede njenih tekstova na blogu,što bezobrazno koriste i mnogi drugi,koji preko nje i zarade...

                                sad ima fenomenalan tekst o pi*kama (u hr izbori tek treba da se održe)

                                mi naravno imamo našu favoritkinju brljanu srbljanović

                                gospođa se smatra valjda pripadnicom te wc kaste,pa je oplela po novaku...ok,ne prva ni poslednja

                                ali tako betobrazno isticati njegov materijalni status je meni neshvatljivo za nekoga ko pripada toj kasti


                                od gospoje mi se sere
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X