Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš šteta, potrebni su mu mečevi. Sada će da prebacuje sa Markićem, umesto da tuče pošteno po onoj loptici, jedino ako ne navata nekog pravog tenisera...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Valjao mu je mec ali sta je tu je sad. Bice treninga sa kolegama

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Ovo je bukvalno bilo u stilu lagano.. Kei promašio sport čovek.. Zbog tela je morao da bira kolektivni pa da se šlepa uz ekipu..
        Znači Rafica.. Odlično..

        Comment


        • E pa dame i gospodo čestitam nam 1/2 finale Mastersa
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Baš šteta, potrebni su mu mečevi. Sada će da prebacuje sa Markićem, umesto da tuče pošteno po onoj loptici, jedino ako ne navata nekog pravog tenisera...
            AKo Nadal ne tankuje dobice najbolji moguci mec, da se vidi dje je. Penicilin je za Nadala, imace priliku da odlucuje o poenima, motivacija je uvijek protiv Nadala na najvecem mogucem nivou, protiv njega igra najbolji tenis i ako to izostane, ako ne bude voljnog momenta i prepoznatljive igre protiv Spanca onda od ove sezone nema nista.
            sigpic

            Comment


            • Čekaj zar nije tako Nadal bio penicilin za Federera pa se od ove godine sve promenilo. Glupo je donositi zaključke samo na osnovu njihovih mečeva iz prošlosti pošto ove godine Novak ne liči na sebe. Po meni je Nadal veliki favorit i biće pravo čudo ako ga Novak pobedi iako bih ja to voleo najviše od svega.

              Poslato sa telefona

              Comment


              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                Čekaj zar nije tako Nadal bio penicilin za Federera pa se od ove godine sve promenilo. Glupo je donositi zaključke samo na osnovu njihovih mečeva iz prošlosti pošto ove godine Novak ne liči na sebe. Po meni je Nadal veliki favorit i biće pravo čudo ako ga Novak pobedi iako bih ja to voleo najviše od svega.

                Poslato sa telefona
                Nije se ništa promenilo od ove godine. Nadalu se desio jedan kiks na AO.
                Što se tiče njega i Novaka, tu su oni negde po formi, ali Novak je juče pokazao ogromnu želju, a Rafa ima problem sa uhom, što može biti velika prevaga na Novakovu stranu, kao i činjenica da je šljaka u Madridu brza što ipak Novaku više pogoduje. Pride Novak ima dan odmora , a Nadal igra protiv Gofana.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Weltschmerz View Post
                  Čekaj zar nije tako Nadal bio penicilin za Federera pa se od ove godine sve promenilo. Glupo je donositi zaključke samo na osnovu njihovih mečeva iz prošlosti pošto ove godine Novak ne liči na sebe. Po meni je Nadal veliki favorit i biće pravo čudo ako ga Novak pobedi iako bih ja to voleo najviše od svega.

                  Poslato sa telefona
                  Federer je na mnogo vecem nivou poslednjih godina od Nadala, sad je nesto promijenio u svojoj igri, odnosno za match up sa Nadalom, promijenio glavu reketa, BH mu je oruzje, a nikad nije bio, Nadal nije nista promijenio niti ista moze. To je razlika. Nadal i kad je bio u top formi i najboljim danima mucio se najstrasnije sa Djokovicem. Nikad nije uspio da ga slomi, da mu udje u glavu i nikad ga nijedan igrac nije tako dominirao, mozda ne rezultatski, ali igracki svakako.
                  sigpic

                  Comment


                  • Maro zasto mislis da su tu negde po formi? Mislim na osnovu cega si to zakljucila?

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Maro zasto mislis da su tu negde po formi? Mislim na osnovu cega si to zakljucila?
                      Gledajući mečeve jednog i drugog
                      Šalim se. Ali gledajući koliko Rafa balona igra, i sa koliko spina , stekoh utisak da nije fizički 100%.
                      Dok Novak u Madridu igra dosta ravnjača , dobro se kreće.
                      Ne znam, možda i grešim.
                      I kada kažem tu negde ne mislim samo i isključivo na igru , nego kada se sve sabere i oduzme.
                      Igra , fizikalije, psiha, "naoštrenost " i td.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Nista ovo ne valja.. tako je bilo i na RG '11 kada je Fognini predao a nakon toga je Novak dosao nespreman u polufinale..
                        Valjda ce spanska pobegulja iskoristiti ovaj Novakov hendikep doci mu na megdan..
                        Sta vi mislite uopste da Novak sada radi? Trenira? Dupla doza meditacije i grljenja kao priprema, brale moj...
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Posteno.

                          Meni iskreno ispada potpuno druga racunica ali to je moje misljenje. I ja sve saberem igru, naostrenost, psihu, bodove ove godine, rezultate u ovoj sezoni, fizikalije, pobede u ovoj godini, mislim nije kao da nisam uzeo u obzir faktore, ali mi je drugaciji ishod na kraju. Uostalom videcemo ako Rafa dobije Gofana danas.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Posteno.

                            Meni iskreno ispada potpuno druga racunica ali to je moje misljenje. I ja sve saberem igru, naostrenost, psihu, bodove ove godine, rezultate u ovoj sezoni, fizikalije, pobede u ovoj godini, mislim nije kao da nisam uzeo u obzir faktore, ali mi je drugaciji ishod na kraju. Uostalom videcemo ako Rafa dobije Gofana danas.
                            Šta znam, ja sam u obzir uzela samo Madrid...
                            O bodovima ove godine ne smem ni da mislim
                            Kada bih to računala onda bi ispalo da Novak ne bi imao šanse ni protiv Lopeza juče
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Šta znam, ja sam u obzir uzela samo Madrid...
                              O bodovima ove godine ne smem ni da mislim
                              Kada bih to računala onda bi ispalo da Novak ne bi imao šanse ni protiv Lopeza juče
                              Pa nije bas, Lopez je ocajan ove godine
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kao i uvek kada se njih dvojica sastaju, sve pada u vodu do tada što se tiče njihovih pojedinačnih (ne)uspeha, trenutnih formi i ostalog... ali bukvalno sve.. to je meč na višem nivou i ogromnu ulogu igra psihološki aspekt, odnosno ko je kako ušao u meč.
                                A to što je Rafa imao upalu uha, bilo i prošlo, pogotvu u današnjoj eri lekova i antibiotika.
                                Last edited by miloolja; 12-05-17, 11:34.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X