Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj Nole ako ga budes samleo sutra ima celo popodne da narucijem na radio Moravu onu najskuplju od Bore sto kaze "sve ti prastam, sve ti prastam moja zeljo ziiiivaaaa"
    Haha salim se, to tek kad budes osvojio slem i povratio No1.
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • Kladionice daju 2.90 na Novaka, mislim da je to malo vise nego realno.

      Comment


      • Originally posted by straxx90 View Post
        Kladionice daju 2.90 na Novaka, mislim da je to malo vise nego realno.
        A na Nadala ?

        Novak je dobio poslednjih 7 mečeva. Nije izgubio od Nadala od 2014.
        Ali ovo je drugačija situacija. Ni jedan ni drugi nisu na 100%, ali Novaku je pobeda sutra potrebna kao 'leba.
        I ja verujem u to.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • 1.40. Po meni treba da je 1.55 2.40.

          Sent from my LG-D290 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by straxx90 View Post
            1.40. Po meni treba da je 1.55 2.40.

            Sent from my LG-D290 using Tapatalk
            Sada videh na temi Madrid...
            Potcenili Novaka ili precenili Rafu, pitanje je sad' .
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Nema Novak psihičke snage za sutrašnji meč. Dobija Nadal lagano u dva seta.

              Poslato sa telefona

              Comment


              • Ocekujem pobjedu Nadala. Pitanje je samo sa koliko napora.

                Mec je totalno nebitan za Novaka, a uzasno vazan za Nadala. Poraz bi za njega bio tezak udarac. Kada moze pobijediti Novaka ako ne sada? U odlicnoj je formi, Novakova foram je upitna, igra se na sljaci, u Madridu...

                Comment


                • Kapiram sada, Novak ne zeli vise da bude teniser nego supermen.

                  . Human beings have infinite capacities and skills, the problem is that our mind limits us. Telepathy, telekinesis and many more things are all possible. The problem is that we have never been helped to develop these skills, on the contrary we have been made to believe that these things are impossible
                  . Marko ·

                  The former Tennis Pro brings a lot of experience to the table - mostly his own but also through his brother Novak. He has been a part of Pepe Imaz’s team for 4 years now, and is faithful to his special way of understanding tennis and life.
                  duduk, beskorisna masa...

                  Kad sam sve ovo procitao dodje mi da vas zagrlim, sve vas volim.
                  Indi+Love
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Nema on ni ono osnovnije...fizičke snage, ne one dovoljne za njegove standarde.

                    I treba sestro da nas voliš -.- volimo i mi tebe
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Ocekujem pobjedu Nadala. Pitanje je samo sa koliko napora.

                      Mec je totalno nebitan za Novaka, a uzasno vazan za Nadala. Poraz bi za njega bio tezak udarac. Kada moze pobijediti Novaka ako ne sada? U odlicnoj je formi, Novakova foram je upitna, igra se na sljaci, u Madridu...
                      Mislim da je jako bitan za obojicu. Ako Novak uspe da pobedi to će mu dati dodatni motiv. Shvatiće da još ima tu " varnicu " i da može da bude konkurentan sa najboljima.
                      To što se igra u Madridu može biti samo dodatni motiv za Novaka, a već je pobeđivao Rafu ovde i zna teren u dušu.
                      Posebno jer je ovo 50i međusobni duel.
                      A onda jako bitna stvar igra se u 16 :00h najverovatnije, a koliko ispratih prognozu vreme više ide Novaku na ruku.

                      P.S. Vreme je i da ti promeniš avatar i vratiš Nolenceta
                      Originally posted by Weltschmerz View Post
                      Nema Novak psihičke snage za sutrašnji meč. Dobija Nadal lagano u dva seta.

                      Poslato sa telefona
                      Ima veruj mi. Ne znam jesi li ga gledao juče , ali Novak je rešen i spreman.
                      Odavno mi nije izgledao tako.
                      Ne znam, možda sam i preveliki optimista , možda me je jučerašnji meč samo ušuškao, ali verujem da Novak može protiv Rafe sutra bez većih problema.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Stvarno NI malerišeš sa tim protivnicima.

                        Neće sutra Novak pobediti iz više razloga (ukolio se to desi biće velika senzacija), a i slažem se da mu ništa posebno ne znači, osim što totalno nezasluženo Endi povećava konstantno bodovnu razliku. Jeste da ide period kada će braniti dosta od prošle godine, ali ne bi me čudilo da tada proigra. -.-
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Najbolje nam je islo dok NI nije imao avatar.
                          Ja sam nosio Leighton Meester, Vlatko Zidana, Olja neku mladju verziju Melisandre cisto protiv uroka
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Očekujem pobedu.
                            I tako će biti dok god Novak igra tenis.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Očekujem pobedu.
                              I tako će biti dok god Novak igra tenis.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Biće vrlo zanimljiv meč jer trenutno imamo dosta nereśenih pitanja.
                                Nadal ima veliki motiv zbog prethodnih poraza , ali zato pa konačno očekujem dosta od Novaka jer njemu ne treba mnogo da bi uspeo.

                                Comment

                                Working...
                                X