Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post

    Pogođena suština. Novakovom mentalitetu nikada nije odgovaralo da ima miran boks. I sam je mnogo puta u proteklih godinu i jače tražio podršku iz boksa. Jedino ju je uvek dobijao od Vajde.
    Ne verujem baš da mu ne odgovara miran boks, ne odgovara mu neadekvatan reakcija iz (s)mir(e)nog boksa. Ne mislim ništa da je bilo značajno tog tipa u Melburnu, na kraju Vajda je i davao podršku, videlo se nekoliko puta, i drugo je Vajda, mada je umeo Novak da se ne mali broj puta obruši na njega/njih u prošilosti. Meni je Vemićevo prisustvo totalna enigma, ali kao odsustvo bilo kakve reakcije kod njega, a zatim i Novakovo ponašanjeu Dohi totalno neshvatljivo. Porsto uopšte ne vidim da mu taj čovek odgovara ili preciznije da kažem prija, ponavaljam za vreme meča, previše burno reaguje na njega, i to ne samo sada, već i ranije. A koliko smo shvatili on će da se menja sa Vajdom, kao do skoro BB
    Last edited by miloolja; 21-01-17, 13:53.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Htela sam reći temperamentu, napravih lapsus gore.

      Vemić... Uvek mi je bio enigma.
      Nole reče u jednom intervjuu da mu prija Dušanova smirenost.
      Meni to ne izgleda kao smirenost nego kao hladnoća.
      Prijatelji su dugo, verovatno mu je trebao angažman, a Novak je neracionalno sebe precenio misleći da mu ne treba ozbiljan trener.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Mozemo mi da biramo koga hocemo, Marej ovo osvaja svidelo se to nama ili ne. Jedina nada za one koji to ne bi voleli je da ga Federer na brzinu preslisa. Sto nije nerealno, ali nisu bas velike sanse za to.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ma Vemić nije hladan, posto je takav tip, miran, bezizražajan. I ne verujem da iko ikome tu čini uslugu. Pre da Novak ne zna šta će.. hoće li angažovati nekog novog ili će da batali tenis, ali ako stiže krokodil (osim ako oni ne počupaju svu kosu od muke što su potpisali sa njim )... valjda da se nadamo, no što kaže Vladan da vidimo prvo na koiko dugo je taj ugovor.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            I onda NI? Šta bi? Gde nestade ono posle II seta?

            Kada imaš smopouzdanja, imaš sve, imaš i motivaciju, u smislu ne tražiš je, ne lutaš, ne tražiš sebe... sve je to veoma povezano. Loši rezultati i neostavarenje planova, sigurno da utiču na pad samopouzdanja koje je konstantno, jer je i njegov pad stalan od prošlog leta. A prilično je sve neočekivano i dramatično, verovatno i za njega samog.
            Htjela si reci poslije III. Gdje je nestao? To je pitanje kojim lome glavu svi Novakovi navijaci.

            Gdje god je nestao, to nije bilo zbog samopouzadnja nego motivacije. Samopouzdanje uglavnom pozitivno djeluje na motivaciju. Svejedno to su dvije razlicite stvari.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ma Vemić nije hladan, posto je takav tip, miran, bezizražajan. I ne verujem da iko ikome tu čini uslugu. Pre da Novak ne zna šta će.. hoće li angažovati nekog novog ili će da batali tenis, ali ako stiže krokodil (osim ako oni ne počupaju svu kosu od muke što su potpisali sa njim )... valjda da se nadamo, no što kaže Vladan da vidimo prvo na koiko dugo je taj ugovor.
              Možda je on i hteo da batali, ali... Opet ćemo otići u drugom smeru. Koliko sam ispratila priča se ougovoru na 2 godine.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • pecaroš
                Napišem nešto što zaista mislim. Nešto i ironično. Jbg to mi je nazovi odbrambeni mehanizam. Biće bolje za koji dan.
                Inače je ovaj pdf toliko dosadan. Taman pomislim da nešto napišem kad ono već neko napisao upravo ono što htedoh. Totalno nefer i nesportski.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Očekivano...Sledeći je odlazak Imaza, koji se neće ni objavljivati
                  Što kaže Vladan sada da sačekamo taj boom ( sa Agasijem ?)
                  Agasijev intervju, preneo Ozmo.

                  http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...vise-isti.html

                  Posebno zanimljiv deo o Novaku koji objašnjava i moj post od pre mesec i jače...
                  I zašto sam svom snagom navijala da ga on trenira još pre ere Bekera.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Moguce je to, Federer uzima bas prosle godine devet mjeseci pauze, vjerovatno je i on uhvacen pa je odradio silent ban, ali Nike lobi je jak, vratio se i vjerovatno ponovo uzima supstance, Nadal ni na sta ne lici, njega su pustili da bude na touru ali bez dopinga i vidimo kako mu ide, nema Slem godinama. Marej odjednom postaje masina, svi su dobili svoj dio kolaca sve su prilike.
                    Ponekad sam aktivan, ali ovo sam čuo od jednog našeg teniskog sudije, prije par mjeseci. Kaže čovjek Federer banovan sa tura, pokrio ga Nike, Marej u aprilu 2016. najavio bobice, za Nadala se već praktično zna, jedino mu Novak nije jasan, misli da mu prijete sa nečim. Jednostavno mu ne dozvoljavaju više dominaciju.
                    Pozz

                    Poslato sa HUAWEI P6-U06 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • To je to, javna tajna ali je jasno svima koji malo porazmisle o cemu se radi. Nadal od masine do ovog ispijenog poluprofesionalca, Federer toliko vremena pauza pa igra kao u najboljim danima, Marej odjednom teska zvijer. Sve jasno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne mogu da provalim da li si sarkastican, Vladane, ali dosta simptomaticno jeste..
                        Jedino mi se u tu sliku Stan nikako ne uklapa. On dodje i opuva sve njih kad mu pane mrak na oci

                        Comment


                        • Zaista nisam.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Grofovija ljuta View Post
                            Ponekad sam aktivan, ali ovo sam čuo od jednog našeg teniskog sudije, prije par mjeseci. Kaže čovjek Federer banovan sa tura, pokrio ga Nike, Marej u aprilu 2016. najavio bobice, za Nadala se već praktično zna, jedino mu Novak nije jasan, misli da mu prijete sa nečim. Jednostavno mu ne dozvoljavaju više dominaciju.
                            Pozz

                            Poslato sa HUAWEI P6-U06 uz pomoć Tapatoka
                            Naravno, naš teniski sudija zna kako je utjecajan Nike lobi, Bernardeš mu pričao. Nije istina da ovo pišete.
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                              Naravno, naš teniski sudija zna kako je utjecajan Nike lobi, Bernardeš mu pričao. Nije istina da ovo pišete.
                              Ima ona od TBF-a, pa kaže " ... Ako je to stvarno istina, onda znam, iza sve su sigurno masoni, Židovi, Bin Laden.."

                              Ja ne znam, ako je taj doping toliko aktualan, da li je on zaista i toliko skup, pa ga mogu samo velikani koristiti, a ne recimo i Jan Hernych ili recimo Bennetau, pa da konačno osvoji turnir...

                              Sve su to gluposti, da bi se na sve bacila sjena, na svaki mogući uspjeh, a ujedno i pojasnio Đokovićev pad...

                              Čuj trener iz Srbije... Povjerili mu se svi, kažu tajne najbolje čuva...
                              Tajne od milione dolara, ali on ih priča okolo svima na jutarnjoj kavici

                              Comment


                              • Muka mi je i da čitam da se ispravnost rezultata bilo kog sportiste ( naročito Novaka ) dovodi u pitanje.
                                Naročito na ovakav način.
                                Bolje nemojte da ga branite, i manite se ove priče.
                                Nije fer, nije lepo...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X