Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by luka View Post
    " ... Ako je to stvarno istina, onda znam, iza sve su sigurno masoni, Židovi, Bin Laden.."
    Joko Ono
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Istina je ovo sto kaze Vladan,stvarno se sve uklapa.Nadal je sa 19 godina osvojio RG i sigurno ga je Nike spremao godinama za taj podvig,bog zna sta su mu davali sve i cime su ga hranili,kakav je samo biceps imao kad se tad pojavio ali je Nike sve pripremio da ga ovi iz ITF ne provale.Ne mogu ni da zamislim sta su radili sa Marejom sredinom prosle godine zli Masoni i Dzordz Soros.

      Comment


      • Takođe, za Wimbldon 2016., Ðoković je popizdio kad su ga stavili na teren bez krova, jer su dan prije svi znali za kišu. Ludio je u svlačionici, direktora turnira otjerao u tri lijepe. Jbga, svi na tour-u znaju da mu prave smicalice, javna tajna.
        E sad, nije ni Nole svetac sigurno, ali je Nike svoje pulene baš onako fino pripazio kroz karijeru.



        Poslato sa HUAWEI P6-U06 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ajd recite da se zajebavate...

          Comment


          • Zasto? Svako misljenje je u redu i legitimno, svi imaju pravo da iskazu svoje misljenje i razmisljanje. Evo npr. Marej koliko je navijaca imao prije samo dva mjeseca, sad nema nijednog, ostadoh sam da navijam za njega. Navija i noto ali je u Medjedovini i nema internet da pruzi podrsku covjeku koji je naprasno izgubio sve navijace maltene. Ljudi moji to su strasne stvari.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              To je to, javna tajna ali je jasno svima koji malo porazmisle o cemu se radi. Nadal od masine do ovog ispijenog poluprofesionalca, Federer toliko vremena pauza pa igra kao u najboljim danima, Marej odjednom teska zvijer. Sve jasno.
              Значи ми који мислимо другачије у ствари не мислимо.

              Comment


              • Sto kaze Dzudi Marej - Mislim, dakle postojim.
                sigpic

                Comment


                • Napraviste sprdnju od teme, da ne pirčam koliko trolujete. Mislim stvarno...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Samo jedan covjek troluje i dobro mu ide.

                    E koji je sledeci turnir na kojem Novak ucestvuje, hoce li igrati ista prije Indian Velsa?

                    Comment


                    • Ništa pre Indian Welsa , bar za sada je takav plan.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Poraz Marija je jako los razvoj za Novaka, a upravo sam se bojao da se to moze desiti.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Poraz Marija je jako los razvoj za Novaka, a upravo sam se bojao da se to moze desiti.
                          Grešiš, sačekaj kraj turnira.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ko zna pricu da je Novak uhvacen sa nekom indijskom glumicom na utakmici LA Lakersa prosle god i da je tu puklo sa Jelenom. Procitam to sad negde. Kazu bilo u stranim medijima. Ja to nigde nisam procitao kod nas. Ima li tu istine, zna li neko?

                            Comment


                            • Hahahaa, sad nađoh slike 😀. Nole, Nole, cccccc 😁

                              Comment


                              • Daj link, ne trazi mi se.
                                Pa, je li istina ili nije?

                                Comment

                                Working...
                                X