Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da zele finale Federer-Nadal kad vec nema Mareja, ne znam koji organizator to ne bi hteo. Novak se provukao, Delpo nije bio te srece. Ko zna kakvu mu smisalicu sada spremaju.

    Comment


    • Nema toga. Izađeš na teren i deklasiraš protivnika. To je sve. Jedva čekam rasplet.

      Comment


      • Prvi je na CC u 14h.

        Comment


        • Super.
          Nazalost sutra necu moci da gledam mec, mozda samo malo pocetak.
          Srecno Nole

          @Maxx-a -jako vazan Gric, mnogo sam se obradovala kad su se on i Vajda vratili, fali jos Armanovic, ali polako.
          Mislim da je najvaznije da Nole ima zelju da se vrati, a to je pokazao sto vraca staru ekipu, a ipo njemu se itekako vidi da je zeljan pobeda.
          Last edited by Zoje; 10-07-18, 18:48.
          Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Eee nekako kontam da je ovo taj trenutak tj turnir u kojem će Nole pokazati pravo lice i zaigrati momački!

              Comment


              • Strasan mec Novak Nishikori. Za mene, s obzirom na sve okolnosti, daleko najbolji Novakov mec od kada se vratio. To je veliki korak naprijed. Izgleda da mu je sudjeno da ih pravi protiv Nishikorija.

                1.
                Od pocetka je Kei igrao odlicno. U najboljem svom izdanju. Trava mu odgovra. Uz to je dobar dio meca servirao odlicno i igrao sjajno na mrezi. Kad Kei igra tako, Novak se muci u razmjenama sa njim. Tokom godina Novak je nasao protivigru. Treba da igra duboko i maksimalno koncetrisano. To je tesko na travi.

                2.
                Novak je dosao dosta lako (sretno) do brejka. Da bi ga odmah olako ispusti. Problem sa konstatnoscu je bio prisutan. Servirao je lose. Svejedno igrao je kako treba. Returnirao odlicno, bio koncetrisan, bio agresivan kad treba, nije prosipao i relativno lako je uzeo 1. set.

                Racunao sam da ce lako da dobije kad ga krene servis. A kad je odmah je navalio u 2. setu da dodje do brejka, vidio sam brzu pobjedu. Nije iskoristio BL u gemu od 16 poena, mogao je. Svejedno, sve je izgledalo pod kontrolom. Poslije izvanredne igre, u sljedecem Nishikorijevom servis gemu dolazi do tri vezane BL-te. I onda Kei poludi. Pocene da servira fenomenalno i izlazi na mrezu. Iznenadilo me je kako dobar volej ima. Novak nije uspio da brejkne iako nije napravio nista pogresno. To je izazvalo frustraciju, bacanje reketa, neosnovano upozorenej od Ramos.

                Sve je bilo spremno za raspad. Koji je dosao odmah u sljedecem gemu. Defakto je bez borbe izgubio servis.

                3.
                Iza toga je Kei igrao nadahnuto. Novak nije imao sansu. Morao je da digne igru da nesto promijeni. Nije izgledalo da on ima snage za tako nesto. Bio sam uvjeren da ce da izgubi, da ce da se raspedne.

                Pocetkom treceg seta se nije raspao. Drzao se. Medjutim, ponovo je ispustio jedno BL i dosao na 0:40 na svoj servis u 5. gemu. Sve je izgledalo spremno za konacni pad.

                3.
                Sto se tada desilo ne znam, mozda je bio inat, mozda je shvatio da je vrag odnio salu. U svakom slucaju je bilo divno. Po prvi put poslije dugo vremena sam vidio 6. brzinu.

                Servis je profunkcionisao (nije mogao promasiti prvi neko vrijeme), intenzitet je dramaticno podigao a sa njime snagu udaraca i kretanje, strah, dileme, sumnje su nestale. Htio je u polufinale i nista ga nije moglo sprijeciti. Kei nije imao cime da odgovori. Do kraja seta je bilo 16:3 u poenima.


                4.
                Kei je bio utucen. Totalno mu je nestala vjera u pobjedu. Sa njom je otisao i servis. Istina, Novak se opustio na pocetku 4. seta. Medjutim to je bilo nebitno. Svima je pokazao, a prvom redu Nishikoriju da je bitno bolji i ako bude trebalo da ce ponovo dici igru.

                5.
                Sa ovom igrom, sa ovom vjerom u sebe, sa ovom zeljom za pobjedom moze do titule.

                PS
                Originally posted by Fića View Post
                Ja zadovoljan.. izgurao je dobro, nije se raspao, igra je bila dobra.. sve u svemu solidno...


                Je si li OK?
                Last edited by NI; 11-07-18, 18:33.

                Comment


                • Vide i Federer ispao, šta kažeš sad NI? Kakve su nam šanse?

                  Comment


                  • Pusti sada NI analize... jel se presvlacis???

                    Iako znam sta ces da odgovoris, morala sam da pitam 😔

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ne maleris Olja!

                      Comment


                      • Evo da se i ja vratim... kad moze Nole mogu i ja valjda 😉 . Unazadio me MC uzivo posle raznih vredjanja naseg sampiona i njegove porodice pa cak i ovde na fan temi odlucih da se povucem.

                        Odlican mec, Novak mi ovde na travi deluje 90% kao onaj stari.

                        Pozdrav za sve a posebno za Olju, Mariju, NIa, Notu, Welt-a ....kucamo se.

                        NI svaka cast na analizi, kao i uvek TOP.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Baš sam se pitao gde si ti. Pozdrav i za tebe.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Ne maleris Olja!
                            Aaa dobro... nista zaboravi...evo mirna sam ko bubica, cutim...

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jos samo malo pa stari Novak, bravo dete

                              Comment


                              • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X