Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad već ima svakakvih teorija evo i jedne moje

    Pada mi na pamet, da je Novak prije koju godinu, rekao ženi, na njeno pitanje "kada ti je dosta uspjeha u tenisu?", da mu je tenisa dosta kada uzme RG.( možda tada ni sam ne vjerujući da će uzet RG).
    Sada kada ga je uzeo, ona mu krv pije da se 'kani tenisa, da izvrši obećanje, a on bi još malo igrao Onda je posljedica toga svega nemir, bez motiva pravog, jer bez mira u kući sa ženom nema sreće i mira. To oženjeni znaju
    Onda su se dogovorili da nađu ovog Pepa i da na njega svale neuspjehe, jer onaj je u fazonu mir i ljubav, pa se ionako neće naljutiti

    Šalu na stranu, velika je simbolika Đokovićeve karijere, RG'16... Velika simbolika, ako mu to bude zadnji GS.
    Možda čak i najviše za filmske priče...

    Comment


    • Ja vjerujem da ce mu RG biti zadnji GS, RG 2020.
      sigpic

      Comment


      • I to protiv Dominika Tima u finalu...

        Comment


        • protiv Rafaela Nadala, jer RG osvojiti bez Nadala u finalu ne pika se

          Comment


          • Olja, iracionalno ne postoji, svako zašto ima svoje zato, samo nauka još neke "zato" nije pronašla.
            Žao mi je ako si me pogrešno shvatila, ali Novak ima igru,formu, kondiciju za broj jedan, za vrhunsku igru, po meni čak bolju nego na RG.
            Zbog tog sam ubijeđen da neka vrsta ucjene postoji, da ne dominira više toliko.

            Možda ona Lukina teoriju sa ženom,uzmi taj RG i dosta

            Comment


            • Nole fanovi,
              za koga smo sad?
              ne brojim Keija, Miloša i ekipu
              već koje nam je najmanje zlo od ponuđenih

              a.) Marej (pa-pa #1 do ko zna kad)
              b.) Federer (ode čiča na 18)
              c.) Nadal (prvi kompletira slemove 2x)

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Sandu,

                Kako sad onaj poraz u finalu USO od Vavrinke izgleda manje lose.
                Meni je nekako sad taj poraz jos tezi, vec pocinjem da razmisljam da li ce imati priliku da se ponovo bori za GS trofej (upao sam malo u crnu fazu). Iz ove perspektive mi poraz od Melcera ne izgleda tako tragicno, ali recimo onaj od Marija na USO 2012 me bas pece. Tako ce biti i za mec sa Vavrinkom. Finale je finale, trofej blizu, igra je bila tu, ali... Jeste ovo sada zamljotres, ali verujem da nakon nekog vremena necu previse patitit za ovim porazom, jer je imalo jos mnogo da se igra da se dodje do pehara.

                Originally posted by cssr View Post
                Nole fanovi,
                za koga smo sad?
                ne brojim Keija, Miloša i ekipu
                već koje nam je najmanje zlo od ponuđenih

                a.) Marej (pa-pa #1 do ko zna kad)
                b.) Federer (ode čiča na 18)
                c.) Nadal (prvi kompletira slemove 2x)
                Na jednom drugom mestu pitao sam slicno pitanje uoci polufinala Vimbldona prosla godine. Navijacki odgovor se namece - Raonic, ali on nije u ponudi . Od ponudjenih strci Nadal jer to je u ovom trenutku jedina realna kategorija dostizna za Novaka, pa bi bilo zgodno da on ne osvoji (a i zbog evetnualnog dostizanja po broju slemova). Federerovih 17 je sada pusti san, kao i broj 1, tako da mi sa te strane izgleda svejedno. Ono sto licno preferiram zadrzacu za sebe.
                Last edited by Milutinov Tata; 20-01-17, 21:24.
                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                30 consecutive match wins - Stands alone
                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                Comment


                • Originally posted by cssr View Post
                  Nole fanovi,
                  za koga smo sad?
                  ne brojim Keija, Miloša i ekipu
                  već koje nam je najmanje zlo od ponuđenih

                  a.) Marej (pa-pa #1 do ko zna kad)
                  b.) Federer (ode čiča na 18)
                  c.) Nadal (prvi kompletira slemove 2x)
                  Napred Federer.
                  Pa Nadal. Ali nema šanse da osvoji AO.
                  Mari. Sasvim moguće da bi osvajanjem AO(trenutno ima najveće šanse), imao lepu priliku da izdominira u narednom periodu.

                  Đe ti je Vavrinka?!

                  Comment


                  • Sto se mene tice od top igraca apsolutno sam za Mareja pa onda za Nadala, volio bih Nisikori ili Raonic da dodju do titule.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Đe ti je Vavrinka?!
                      Nebitan lik,
                      potpisao bih mu titulu bez problema

                      najrađe Kei, Miloš, Ivo, Tim, Monfis, Ferer, Zverev senior itd

                      od ponuđenih teška srca ovim redom: a, b, c.
                      Last edited by cssr; 20-01-17, 21:43.

                      Comment


                      • Originally posted by cssr View Post
                        Nole fanovi,
                        za koga smo sad?
                        ne brojim Keija, Miloša i ekipu
                        već koje nam je najmanje zlo od ponuđenih

                        a.) Marej (pa-pa #1 do ko zna kad)
                        b.) Federer (ode čiča na 18)
                        c.) Nadal (prvi kompletira slemove 2x)
                        Ponuda u stilu da te streljamo, vešamo ili sečemo glavu.
                        Tako da fala vi, radije odoh đipiti sa mosta mada kakav sam baksuz navataće me onaj Renato.
                        sigpic

                        Comment


                        • Endi je igrao pet finala, ima samo tri Slema, zasluzio je titulu u Melburnu i realno generalno Novaku nije konkurencija. Pritom se Djokovic i Marej najbolje slazu, najmanje je tu sujete i zlobe, tako da sto se top igraca tice kod mene cak nema ni razmisljanja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                            Meni je nekako sad taj poraz jos tezi, vec pocinjem da razmisljam da li ce imati priliku da se ponovo bori za GS trofej (upao sam malo u crnu fazu).
                            Koje malodusje. Milutin slabo radi sa tatom. Hocemo u avatar, mjesec dana, da Nole osvaja jedan slem do kraja godine. Dva mjeseca ako osvoji dva a tri mjeseca ako osvoji 3.

                            Ako ja dobijem (u sto ne sumnjam) na avataru ce pisati: "Milutine ne budi malodusan kao tata!"
                            -----

                            Novakovi navijaci treba da navijaju za Marija, to bi rijesilo dio Novakovih problema. Mari bi postao manje motivisan.
                            Last edited by NI; 20-01-17, 22:58.

                            Comment


                            • Može da ima i 55 GS finala što se mene tiče, a nijedan osvojen više. Meni nikad anije bio simpatičan, a i preveliki je hajp oko Škota, mada kada vidim ove preostale ponuđene kandidate.. ne mogu da zamislim koji bi tek hajp ovde nastao ako bi neko od njih, ne daj bože osvojio mislim da bi došlo do masovnog egzodusa sa ove strane
                              A to da se nešto kao slažu Ser i Nolence, pa i ne bih rekla, videlo se na nekim prethodnim pozdravljanjima na mreži, a nekako sa Stenom uvek ima srdačan pozdrav,kako god da se završi
                              Ja sam uvek za autsajdere, ako neko moj ne igra za neko super slatko iznenađenje. Mislim cssr, stvarnoo pa i nije ti neka anketa
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ma ne, Marej je uvijek bio jedan od najboljih pobjednika, nikad nije nesto previse slavio i bukao se protivniku u facu kad bi uzeo neku veliku titulu. Hajp prave mediji, Britanija je to, Marej je dobar momak i jako zanimljiv van terena, na terenu je dosadan ali ovo je njegova titula da je izgubi. Vavrinka ako uzme neka se ostali slobodno ubiju, ali nema Djokovica, samim tim sanse su mu ispod 1%, nece mu niko dati titulu kao Djokovic.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X