Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Odavno gluplji post nisam pročitao.

    Ako trenira 5-6 sati dnevno, ako i toliko, i spava 8 sati, ostaje mu 10 sati da okupa dete da se igra sa njim, a ima vremena i da se malo poigra sa ženom

    Ima 100 milona dolara pa šta? Jel ti misliš da igrači poput Rodžera, Rafe i Novaka tenis igraju zbog novca? To rade ovi robovi poput Troickog.

    A pobedio si ipak sa poređenjem Novak-Ana, tu stvarno ne znam šta bih rekao.
    Daj ne zasmejavaj me, klinac i obrati paznju na recnik. Novak nije isto kao Federer i Nadal, nije isti mentalitet. Covek nikom nista ne duguje a ti ako imas neke nedoumice pitaj Novaka licno na TW ili FB.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Pa ko zna Luka, ako napišeš to još koji put, možda se nešto i promeni. I kada god tako nešto napišeš i svi ostali naravno, ostavljate utisak da mislite sve najgore o Novaku kao o nekom najnepsosobnijem biću na ovom svetu, pošto ga tamo neki hohštapler koristi, a on to jadan ne kapira, pa eto ako mu objasnite možda i progleda.
      Ljubav je slijepa... A Novak valjda voli brata. Dakle ne znači da je glup Novak, samo ga je brat uvalio u tom sve...
      Ali brat mu vidim super govori španjolski. Znači da ima njegova veza sa Pepeom ima neke blagodati.
      Novak je kolateralna žrtva situacije svoga brata.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Novak je izgubio motivaciju. To je prirodno i prije ili kasnije se desi vecini igraca. Nema nikave veze sa Balkanom. Mislim da se radilo o tri faktora koji su doveli do gubitka motivacije. Praznjenje poslije RG-a, neuspjeh na Olimpijadi i povrede. U takvoj sitiuciji kad si izgorio, najvaznije je odmor i relaksacija. Da se ponovo napune baterije. Vjerovatno je trebao uzeti pauzu ali on pokusava sa meditacijom. U stilu, igram ali me ne tangira previse. Shvatite ovo kao polupredah.

        Ako ne povrati motivaciju, to je kraj karijere. To ne bi bilo nista neuobicajeno. Mekinro, Vilander i Borg su primjeri. On je do sad imao sjajnu karijeru. Jednu od najvecih u istoriji. Doduse, mogao je da osvoji vise slemova. Moze i jos jer je konkurencija slabija nego prije koju godinu. Ali to ne pomaze, ako nema zelje nista ne pomaze. Ni Pepe, ni Vajda, ni Beker. Medjutim, mislim da ce je povratiti. Ali to nece biti na nivou 2011. ili 2015. To ce biti vezano za slemove, vjerovatno i prvo mjestu, ma koliko tvrdio da mu nije stalo do njega.

        Vise forumasa je prokomentarisalo da on ne trenira dovoljno. Moguce, vrlo moguce. Kad sam danas vidio neke FH promasaje i meni je proslo kroz glavu da je to manjak treninga. Ako je stvrano tako, onda je to dobar znak. Kad bude htio, uvijek moze dici nivo treninga.
        Sve je ovo tačno, mada i ne mora biti. I možda i ne bi bilo toliko strašno da nešto drugo ne upada u oči... totalno nerezonske i čudne izjave.
        Ok da nije u formi, da se izduvao, da je došlo do krize, razočarenja zbog OI i dalje vuče povredu za koju se govorilo da je prošlost (mada ne mogu da tvrdim da je on to rekao)... sve je to normalno, drugi igraju bolje, nisu se poklopile kockice i bože moj. Ali ovo je strmoglav pad, koliko je bodova prednosti izgubio oko 6000, ako ne i više...
        I još važnije ... imao je on padove u karijeri i ranije, i mada većina nije davala ni tada neke šanse da će da se vrati i uradi nešto više, uvek se vraćao svaki put u još boljem i jačem izdanju i kontinuitetu, ali nikada se ovako nije ponašao, niti ovakve izjave davao. To je ono što mislim muči većinu.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nema nikakav fizicki problem, Nadal je izduvao jer tijelo vise ne prati glavu, ali njegov stav je za razliku od Novakovog sto puta bolji, njegova zelja sto puta veca. On kukavac pokusava, samo ne moze bolje. Mozak zeli, tijelo ne prati, tu je onda kraj, ali ovdje nije, ovdje tijelo moze, mozak ne zeli, to je najgore. Ovaj moze, sto je najjace on ovako nije izgledao ni na OI, ni na USOu, ni u Kini. Ali ovo sto je igrao juce i danas, ovaj pristup i ono smijanje i grljenje je nesto i za njegove standardne previse. Ajde pomislili smo svi da su onakve izjave zbog skidanja pritiska, ali on je prije neki dan rekao znam sta radim i nocas maltene potvrdio da mu tenis nije nikakav prioritet u zivotu. To je steta, Novak ima sve fizicke predispozicije da igra na najvecem mogucem nivou jos dvije do tri godine, ovako on moze lagano da stize do zavrsnice, ali od osvojajanja Slemova nema nista, ovo je Safinovski pristup, krajnje neozbiljan za legendu igre.
          sigpic

          Comment


          • Pa više puta je tresao danas desnu ruku i u pauzi između prvog i drugog seta je masirao rame/lakat šta već, zato..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • I da, njemu nikakva pauza ni odmor ne trebaju, on ubjedljivo najmanje igra od svih top igraca, Mareju treba odmor, igrao je svaki turnir ove sezone maltene, Novak ima tih pauza tokom sezone koliko oces, a evo vec mjesecima planduje.

              Sam je rekao da je povreda proslost, da nije bila ozbiljna i da ne moze da ga odvoji od terena na duze staze. AKo ima povredu, a igra onda je idiot. Ali nema on povredu, njegov stav povodo tenisa se drasticno promijenio od finala USOa, on kao da ne zeli da je na turu vise. Ako mu treba pauza neka je uzme, preskoci sezonu pa da zna na cemu je.
              sigpic

              Comment


              • Ma kakav odmor, nadam se da nije nešto na tu temu izjavljivao danas...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Inace u istoriji ovakav pristup od Borga nije zapamcen, ako se ovo nastavi u 2017. godini imacemo drugog legendarnog igraca koji je u zenitu samo napustio igru. I postenije je da napusti, uzme neodredjeno ili se jednostavno povuce nego da tur shvata rekreativno. Neka odluci i presijeci, ali ako je na turu onda treba da je na turu tijelom i dusom, a ne nije mu tenis prioritet, ali tu sam ja, wtf.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jel si ti Vladane u nekom rodu sa Njegosem? Svaka ti je kao Njegoseva.

                    Comment


                    • Da to sam baš rekla, bolje da napusti... reket o klin, nego ovo ružno povlačenje po javnosti, blamiranje i gubljenje mečeva od svakoga.
                      Eto još jedan primer kako je teško doći do vrha, koliko je potrebno snage, znanja i rada i kako se teško sve stiče, a kako može da se izgubi sve dlanom o dlan, skoro preko noći. Zato treba biti ne samo pametan, već i iskren i racionalan, zagledati se u tu srećnu dušu i reći zbogom.. napisah pre neki dan- pa da se razilazimo.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A mozda on i zna sta radi,Nole nije svakako glup,vidimo Pepe nije kod njega od juce,pa da je on sad tu neki problem,mozda je i on svesno olabavio smatrajuci i postavljajuci sebi kao glavni cilj slemove ,mislim da ovo jos sve nije merilo,nije umoran svakako a bas je lezeran,i zato mislim dace tek naredni Slem biti merilo,a mozda stvarno zeli da vise ne bude 100 posto profi u tenisu,nego da otalja zbog spoznora,ako ima neke ugovore potpisane


                        Slazem se da je bolje da napusti al dal ima potpisane neke ugovore sa spoznorima do te i te godine,pa svakoko mora da iga
                        Last edited by 61563; 04-11-16, 22:40.

                        Comment


                        • Razumijem ja da je on maltene obrnuo igricu, tesko je nalaziti motiv i raditi jedno te isto, ima tu zasicenja, popnu ti se mediji, navijaci, hejteri na glavu, on je covjek i sve je to ok, pa iako je obrnuo glavnu pricu ima tu jos misija da se kompletira igrica, jedna je bila peti put zavrsiti na prvom mjestu, ta je propustena, tu je Sinsi, broj Slemova, broj nedelja na prvom mjestu, osvojiti svaki Slem barem po dva puta. Ima tu posla jos itekako, ali ako mu nije stalo i ako ne zlei to da juri pomoci nema.

                          Po meni je svakako bolje da samo odseta nego da dovoli sebi ovo sto su Federer i Nadal, ali posebno Nadal. On je suvi mediokritet evo sad vec pricamo o godinaa, Federer je barem tu pri vrhu, ali opet cetiri i po godine bez Slema i minus H2H sa glavnim rivalima, to zestoko steti njegovoj zaostavstini isto.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jel on ovde izgleda srećan?

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Izjavu koju je dao posle meca odisala je srecom i zadovljstvom, bas super nivo ima i bas je tu dje zeli da bude.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nope. Dezorjentisano deluje.

                                Comment

                                Working...
                                X