Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interesantno je da prvi i drugi igrac sveta nose opremu manje popularnih proizvodjaca.

    Comment


    • Uniqlo je fenomenalna marka i pravi odlicne polo majice. Stvarno kad covek izadje na teren lici kao gospodin u onim Uniqlo majicama. Nike i Adidas su prenaduvane marke a i mnogo imaju seljacke majice sto se tice tenisa. Da furaju vise polo majice bilo bi mnogo lepse nego ove obicne majice.


      Ja bi najvise voleo da novak potpise ugovor sa recimo Stone Island-om ili Lacoste. To bi bila najbolja opcija jer imaju ubedljivo najbolje majice na svetu.

      Comment


      • Ne znam jel bilo...


        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pozdrav za tatu od Milutina i nadam se da će i ovde biti podjednako aktivan.
          Hvala na cvecu, prosledicu ga ceri . Koliko mi vreme dozvoli pisacu, mada sam nekako navikao da vas iscitavam. ali nikad dosta teniskih diskusija.

          Originally posted by Torima View Post
          Torima za Tatu:

          Neka su i duži postovi, samo neka su iskreni....
          Cekaj dok zabrlja da ga iskritikujem, tad cu da se raspisem . Nadam se da ce nam jos dugo davati povoda da se "ispraznimo" i obelezimo njegove uspehe.

          Moja zelja je da ove godine igra Toronto, red je da se pozdravi teniska legenda kako treba. Nadam se da ce iskoristiti kanadski Masters kao pripremu za OI.

          Evo malo price i oko tog "rekorda" o 28 uzastopnih pobeda. Lejver je na AO '69 odigrao, po zrebu, 5 meceva, pa zato na listi ima "samo" 26 pobeda. '70 je propustio AO i RG, igrao je tek na Vimbldonu i ispao u 1/8 finala od domaceg igraca Rodzera Tejlora (jedno od najvecih iznenadjenja u istoriji Vimbldona), tako da on ima 29 uzastopnih pobeda, samo nisu na uzastopnim turnirima. Mislim da Badz ima 37 uzastopnih pobeda, jos uvek je daleko.
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • Izvinjavamo se, ostalo nam je samo cvece, mangupi svo pice popili, jer se slavilo naveliko, znas vec povod za pamcenje i istoriju.

            Sto se tice kritika, nikada nisu ovde nedostajale, i ma koliko govorili iz ove perspektive, nema veze sada sta uradi - uradi, bicu prezadovoljan(a)...samo cekamo prve, ali nece ih biti skoro nadam se, bar ne neke ozbiljne.
            Last edited by miloolja; 09-06-16, 09:47.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by DrMr View Post
              Cini mi se da je ugovor 5god tj do RGa 2017..
              Ja sam mislio da istice tokom ove godine, ali nisam bio siguran.
              UNIQLO je odlicna marka, sto se tice kvaliteta, dok su sa dizajnom slabiji. Ubodu i oni nekada nesto zanimljivo, mada su losiji za nijansu od ovih ostalih.
              Onaj Marejev sponzor (ne znam ni kako se zove brend) mi ne deluje lose, ali je on vise presao tamo jer je morao (nesto puklo sa Adidasom zbog prevelikog broja sponzorstava i ne znam ni ja sve cega) i onda je prakticno Marej sutnut jer mu je ponudjen slabiji ugovor od trenutnog i onda on presao tamo gde su ga platili bolje.
              A sto se tice polo majci imaju i Adidas i Najk vrlo dobre - odlicne polo majce, ako mu je bas zapelo to da nosi. Mada ne znam sta ce biti kada istekne ugovor sa Japancima. Verovatno ce biti ko da vise para.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by djkov View Post
                Interesantno je da prvi i drugi igrac sveta nose opremu manje popularnih proizvodjaca.
                Da, Novak nosi Uniqlo, a Murray Under Amour, Federer i Nadala Nike. Federer ima ugovor sa Nike na 10 godina vredan 140 miliona dolara, Nadal takodje ima ugovor na 10 godina sa Nike vredan 100 miliona dolara, Novak sa Uniqlo na 5 godine vredan 40 miliona evra ( ima jaci i bolji ugovor od Nadala ), Murray na 4 godine sa Under Amour vredan 15 miliona funti.
                Uniqlo je veoma jak u Aziji ali u Evropi i USA gotovo neprimetan. Meni se njihova oprema svidja. Sto se tice Under Amour to je firma iz Baltimora i trebace joj dosta vremena da se priblizi Nike u Americi koji dominira. Pored Murray-a njihove patike i opremu nosi Stephen Curry i Tom Brady.

                Comment


                • Skeptik kako Novak ima jaci ugovor od Nadala kada za 5 god uzme 40 milki a ovaj za 10 god 100 milki? Mislio si verovatno na neke bonuse ili sta?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Skeptik kako Novak ima jaci ugovor od Nadala kada za 5 god uzme 40 milki a ovaj za 10 god 100 milki? Mislio si verovatno na neke bonuse ili sta?
                    Nadal uzima za 10 godina 100 miliona dolara, Novak za 5 godina uzima 40 miliona evra. Znaci Nadal dobija 10 miliona dolara po sezoni, a Novak 8 miliona evra. Nije neka velika razlika ali ima bolji ugovor.
                    Last edited by skeptik; 09-06-16, 06:51.

                    Comment


                    • Mislis sto je manje vezan (kraci period)?
                      Imaju oni verovatno i dodatne bonuse u koliko su n1 ili uzmu slem ili sta ti ja znam sve ....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Meni je Uniqlo extra, a sto im je dobra ona casual odeca... mmmm... steta sto ih nema kod nas i nema naravno izgleda ni da ce ih biti uskoro.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Pa trebalo bi makar zbog Novaka da otvore i neku poslovnicu (maloprodajni objekat ili kakvu distirbuciju) u Srbiji. Islo bi to, bas zbog Novaka. 99% ljudi ovde nije imalo pojma sta je Uniqlo, dok to Novak nije obukao.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Mislis sto je manje vezan (kraci period)?
                            Imaju oni verovatno i dodatne bonuse u koliko su n1 ili uzmu slem ili sta ti ja znam sve ....
                            I to naravno ali i evro je u momentu potpisivanja ugovora bio jaci od dolara tako da je 8 miliona evra po sezoni bilo jace nego 10 miliona dolara. Sad su tu negde, poravnati.

                            Comment


                            • Ne verujem Sandu. Njih i nema u regionu mislim tek u Parizu, mozda Rimu, ko zna kakva im je politika, a nismo mi ni neko potrosacko drustvo, tj sve smo gori po tom pitanju.
                              Inace ti bonusi su jako vazni kod sponzorskih ugovora, mislim da je zbog njih i raskinuo sa ST, prosto nisu bili u mogucnosti da ga prate.
                              Last edited by miloolja; 09-06-16, 06:49.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne verujem Sandu. Njih i nema u regionu mislim tek u Parizu, mozda Rimu, ko zna kakva im je politika, a nismo mi ni neko potrosacko drustvo, tj sve smo gori po tom pitanju.
                                Inace ti bonusi su jako vazni kod sponzorskih ugovora, mislim da je zbog njih i raskinuo sa ST, prosto nisu bili u mogucnosti da ga prate.
                                Ne kazem da ih ima niti da je lako ostvarivo, ali mogli su cisto da otvore nesto u zemlji iz koje im dolazi glavni ambasador.
                                Last edited by miloolja; 09-06-16, 06:48.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X