Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najtopliji dan sutra od početka turnira

    Valjda će ako prođe kasnije u 4R ili ev. QF dobiti neki noćni termin kada su i uslovi malo sporiji
    Last edited by Maxx-a; 21-01-15, 16:32.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Suze na oci tera ovolika briznost organizatora prema svetskom br. 1.
      Toliko je to pazljivo i predusretljivo da se recima ne moze opisati.
      Evo za priliku uzmimo taj raspored.
      Cim su videli Novaka kako je bledunjav i nikakav odma ga zdravlja radi turise na sunce da nabaci malo boju.
      E sad posto se boja nije najbolje primila za sta je iskljucivo kriv oni Janez, sasvim je bilo logicno koliko sutra ponoviti tretman.
      Ono ima nekih indicija da ce pored sutrasnjeg trebati jos nekoliko tretmana te su mu unapred rezervisali sve termine po najvecoj jari sve do polufinala.
      Zaista dirljivo koliku zrtvu podnosi orgnaizator cak i po cenu da sve kako domace tako i strane miljenike gurne da po pomrcini igraju njine teniske utakmice.
      I nema tu sta da se ko buni jerbo je najvaznija briga za zdravlje prvog reketa planete.
      Zato je odozgo s vrha odluceno da ako zatreba razmicati oblake s pomocu onog harpa samo da Novaku sunca ne manjka.
      Pa i da malo pregori, jaka stvar, od toga se ne umire.
      Eto, ako bas mora poslace se aeroplan po kravica kiselo mleko koje to resava ko rukom odneseno.
      Last edited by pecaros; 21-01-15, 17:12.
      sigpic

      Comment


      • Što uvijek potežemo priču oko tih rasporeda Novakovih mečeva
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Srecno Nole sutra, idemoooo
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Stavljaju ga oni u takav termin samo da bi mi morali ustajati (odnosno ostajati budni do) 4-5 ujutro haha...
            Samo da Nole bude ok fizicki i odigra dobro (nastima BH!!)...Idemo

            Comment


            • Kuznetsov moze biti veoma opasan ako se razmase.Vrlo dobro se secam meca Kuznetsov-Conga na RG-u 2012te...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • nole nije tsonga

                Comment


                • Nije toliko bitno ko je sa druge strane.Ako loptice nisu dovoljno duboke moze biti problema...
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Kuznetsov veceras moze biti opasan jedino ako na teren izadje sa vatrenim oruzjem

                    Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                    Comment


                    • Друго коло:


                      онако, у очекивању друге недеље турнира...
                      sigpic

                      Comment


                      • Novak je djelovao fizicki OK danas. Pun energije. BH izvanredan.Ocigledno ga je vjezbao zadnja dva dana. Kuznjecov je idealan partner. Zna da igra i hoce da se nadigrava a ne moze da isprati Novakov nivo.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Novak je djelovao fizicki OK danas. Pun energije. BH izvanredan.Ocigledno ga je vjezbao zadnja dva dana. Kuznjecov je idealan partner. Zna da igra i hoce da se nadigrava a ne moze da isprati Novakov nivo.
                          Imam utisak da je Nole izmenio pristup mecevima. Sada odmah krece maksimalno, a pred kraj igra dozirano i racionalno/pa otuda rivali uzmu neki gem vise/. Ako mu ne ide servis, spreman je i da izgubi gem, zarad ustede energije,jer zna da na duze staze u svom doziranom ritmu retko ko moze da mu parira.
                          Ovo smatram za ove pocetne meceve, gde se on steluje za vrhunska dostignuca koja ga ocekuju


                          Spoiler
                          Izuzetno me interesuje mec sa Verdaskom
                          Last edited by jovan; 22-01-15, 06:21.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Mene mec sa Verdaskom ne interesuje ni malo, interesuje me eventualni mec sa Iznerom. Pa posle Milosem, e ta dva me zanimaju. Nesto mi ni Nisikori ni Vavac ne deluju "strasno" - barem u ovoj prvoj nedelji. Nije lagan zreb, stavise ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Izdao me alarm i nisam gledala Novaka moram danas da hvatam snimak, po rezultatu bi rekla da nije bilo problema
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Bilo je odlično,kratko,jasno i efikasno.Odlični svi elementi igre.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X