Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Polako

    Ocigledno je da je doslo do velikog praznjenja poslije RG-a. Nije valjda da motivaciju ocjenjujete na osnovu nekoliko mastersa. Vidjecemo kako ce biti pocetkom sledece sezone i tada ce se mozda moci nesto ozbiljnije reci o motivaciji.

    Comment


    • Samo glava gore

      Comment


      • Nije to na osnovu Mastersa, nego na osnovu njegovog stava, razmisljanja, vise tenis ne dozviljava kao sto ga je dozivljavao prije par mjeseci, i na kraju one sektaske price sa guruom na onom nekom predavanju ili sta li je vec.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ognjen View Post
          Polako

          Ocigledno je da je doslo do velikog praznjenja poslije RG-a. Nije valjda da motivaciju ocjenjujete na osnovu nekoliko mastersa. Vidjecemo kako ce biti pocetkom sledece sezone i tada ce se mozda moci nesto ozbiljnije reci o motivaciji.
          I ja se još uvek nadam da nije gotovo, da će krenuti na bolje. Ova godina je završena, ok, okrećemo se 2017. pa da vidimo...
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Nesic View Post
            Samo glava gore
            Hahaha jezivo, ali biće bolje (nadam se).
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Izviljavam se ako previse pisem, ali ne desava se cesto, nema ovoliko bolnih trenutaka. Mislim da je Vladan apsolutno skroz u pravu. Mozda je i najbolje da ga Beker i Vajda ostave na neko vreme, da se posvadjaju, pa da vidi Novak da ne moze da radi sta hoce. Onda bi mozda Novak shvatio kakav stav ima na terenu posle nekog vemena...

              Comment


              • Originally posted by Nesic View Post
                Samo glava gore

                Au, ja sam ovo propustio

                Comment


                • Jedan je Novak,ako neko ume da se vrati posle losih rezultata onda je to on.
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • Ma nema od toga ništa. Premekan je postao. Imam osećaj da misli da gubi nešto ako i dalje bude posvećen tenisu kao zadnjih par godina. Mislim da ga neko kljuca u mozak. A majstore bre, izudaraj taj tenis još dve, tri godine, imaš posle celi život pred tobom za kuliranje.
                    Last edited by Nesic; 04-11-16, 18:33.

                    Comment


                    • Za početak da se mane Maje Volk i ostalih sirovaških pseudonaučnih sranja, da malo povrati snagu i da ne jede sopstvene proteine.
                      To se sigurno može srediti..
                      A za motivaciju, ne znam..
                      ako mu je dosta tenisa, ok, pomirićemo se sa tim..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Nole nema snage fizičke, a onda ni mentalne. Mentalna snaga jako puno troši fizičku. Treba nam bre ono cepanje majce iz 2011 nakon pobede, a ne grudosejanje.

                        Comment


                        • Незамисливо ми је да жена има толики утицај на њега. Сумњам да је сам одлучио да постане хипик, што би рекао Владан

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nije to na osnovu Mastersa, nego na osnovu njegovog stava, razmisljanja, vise tenis ne dozviljava kao sto ga je dozivljavao prije par mjeseci, i na kraju one sektaske price sa guruom na onom nekom predavanju ili sta li je vec.
                            Pa to, bas taj stav. Ovo se mozda nije ocekivalo ali ja mogu razumjeti da mu sada tenis nije na prvom mjestu jer je ispunio jedan od najvecih ciljeva u poslednje dvije sezone a to je osvajanje RG-a i time je skinuo ogroman teret, ali svakako se moze reci i da je kod njega samog doslo do prevelikog opustanja i to nesvjesno, stvari se izmakle kontroli ako pricamo o potpunom fokusu na tenis.

                            Ja stvarno nemam pojma ko je ovaj Spanac. Znam da ste ovdje prije nekoliko dana pisali puno o tome ali ja zaista nisam imao vremena da citam. Ono sto je bitno je to da on mora sto prije rijesiti pitanje trenera odnosno da li nastavlja sa Vajdom i Bekerom ili ne. To treba da se sve rascisti prije priprema za novu sezonu.

                            Pobijedio bi on danas Cilica glat da mu je prioritet pozicija na ATP listi. Ja vjerujem da on zeli u nastavku karijere da stavi najveci akcenat na GS-ove i tako da formu tempira tokom sezone.

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              Kako bre šulja i šorc, ne ide to.

                              Comment


                              • Aeee bermude, valjda
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X