Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Spoiler
    Last edited by proudNolee; 13-07-15, 09:35.
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Strikan

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment




      • Last edited by proudNolee; 13-07-15, 10:40.
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Ne pamtim kad sam se ovde javljala cini mi se da mi je poslednji post bio pre RG, pisala sam, polako, bez euforije i sta bi
          Bilo pa proslo, Nole je sve demantovao osvajanjem W-dona

          A, sta ste mislili
          A za RG, bolje ne pisai toliko o tom GS, samo pritisak na Noleta, mozda osvoji , mozda nikad, a da stavim one crne macke
          Citala sam sta ste pisali,povremeno, nasmejali su me neki, ekipa na celu sa Vladanom posebnogenijalci
          Citam sad , nekom to smeta zasto, forum je ovo ljudi, daj opustencija malo, sale, a ne odma neko durenje, ljutnja i sl
          Bravo Nole, cestitke od idemo dalje svakoj pobedi se radujem
          Last edited by Pertla; 13-07-15, 11:24.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1015005

            Upravo procitala
            Autor napisa, ne treba nista vise dodati, u pravu je
            Ja bih samo svoje misljenje povodom svega sto se desavalo-dodala, mnogo mi je drago sto je Nole bio onako "hladnokrvan", samo se smeskao i kulturno zahvaljivao.
            Tako treba i ubuduce, nek izbaci iz glave publiku, medije, ne treba da ga vole, ali moraju da ga postuju, makar to ne priznali javno i oni to dobro znaju i razumeju.
            Nole, uzivaj sa svojom porodicom, igraj i ne osvrci se na takve po belom svetu
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment




              • Last edited by proudNolee; 13-07-15, 12:16.
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Super ovo Serena i on.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Sta reci posle ovog meca Konacno je posle 2011 uspeo da uzme vise od jednog slema u godini,hvala Bogu da je razbio to prokletstvo.

                    Sjajan mec,najbolji kad je najpotrebnije,postao je opasan igrac na travi.Velike zasluge za sve ovo idu Bekeru,napravio je masinu od njega na travi.

                    Servis odlican+return sjajan,to je presudilo,nije imao Federer odgovor na ovaj paket.

                    Ovaj trofej je toliko sladak i definitivno je zalecio rane iz Pariza.Ipak je Wimbldon broj jedan u tenisu i najbitniji teniski turnir.A on ga osvaja vec treci put,izvanredno dostignuce

                    9 slem,prestigao je jos nekoliko velikana ove igre,a ima on jos 2-3 godine u sebi da dominira.

                    Do kraja sezone treba da se posveti samo osvajanju jednog turnira maksimalno-Us opena.Sve ostalo je manje bitno i Sincy i zavrsni masters i sve ostalo...

                    Mora da iskoristi ovo samopouzdanje i na tom talasu uzme i Njujork.Vreme je da se ispravi los ucinak i samo jedna titula iz velike jabuke.

                    Da postane vec ove godine dvocifren na slemovima,i onda je stvarno odradio odlican posao

                    Comment


                    • Novakov intervju iz 2005. god.

                      http://www.yugopapir.com/2014/05/nov...niser.html?m=1

                      Comment


                      • Hahaha, ma sjajno Alal vera odakle si iskopala ovo.

                        Comment


                        • Treba mi snimak jucerasnjeg meca gde komentarisu Rodik i Mekenro, ima li negde?

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Hahaha, ma sjajno Alal vera odakle si iskopala ovo.
                            Nisam ja, poslala mi drugarica (objavila Saška Janković, pevačica, učesnica "Prvi glas Srbije")

                            Comment


                            • Yugopapir je nevjerovatan i meni omiljen sajt i pratim ga već oko 2 godine. Toliko toga iz prijašnjeg vremena ne samo iz oblasti sporta, ponešto se i sjećam dok sam ganjao autiće Mislim da jedan forumaš odavde ima veze sa tim sajtom ili sam umislio

                              Comment


                              • Evo nabrzaka da se secamo ovog treceg Wimbledon-a :



                                I ako neko hoce u vecoj rezoluciji :

                                https://dl.dropboxusercontent.com/u/.../hettrik-3.png
                                Last edited by SnakeEyes; 13-07-15, 17:50.

                                Comment

                                Working...
                                X