Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Interesantna Rafina izjava:
    – Mislim da sam igrao veoma dobro u pojedinim trenucima. Mogao sam da igram na pravom nivou protiv veoma teškog rivala i jednog od najboljih tenisera na svetu. Ali, posle nekog vremena sam postao umoran, a kada se to desi, igrate kraće poene. I tada je nemoguće igrati protiv Novaka.
    Trebao je reci cinjenicno stanje, a to je -Novak-najbolji igrac sveta.


    Spoiler
    Last edited by jovan; 19-04-15, 18:23.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Izgleda da sam propustio a ne nalazim...
      Ko je misteriozni navijac "bokser" ?

      Hvala.

      Comment


      • Pribojavao sam se ovog meča sa Nadalom.
        Ja sam inače bio mislim jedini koji je bio za to da se MC preskoči što bi eto bila greška.
        Nole je do sada imao sreće sa žrebom i protivnicima, nisam hteo da igra MC jer je moglo da se desi da mu zapadnu šljakaši i to bi bilo dosta drugačije od igrača protiv kojih je igrao.
        Svi oni su "ravno-udarači", zato sam malo bio nervozan pred Nadala.
        Pobeda u velikimo stilu. Nažalost dosta tih pobeda je došlo na turnirima manjeg značaja.
        Nadal ima više da izvuče iz ovog meča, ali ništa mnogo ili previše.
        A to je da mu ova ideja sa reketom... pa ok je protiv prosečnih i solidnih igrača.
        Protiv Noleta, a mislim i Mareja i Federera... protiv Noleta se nije video, mislim bukvalno se čovek nije video jer je otišao van terena 6m od osnovne linije.
        Ako Nole bude ovako igrao na RG. Potpuno je nebitno kako će Rafa igrati. Uvek sam mislio da je preciznost Nadala na šljaci bila ta prevaga, npr. sa kratkim dijagonalama. Sada je to sam sebi oduzeo, forsirajući veću silu koja kod top defanzivnih i top reternera ne prolazi.
        Nole kao nikad do sad stabilan i smiren u meču protiv protivnika ovog nivoa.
        Rutina.

        Comment


        • e sad na miru odgledam reprizu tkr da vratim to cuveno PF na TV i da uzivam

          Comment


          • Briljantno!
            Bravo ljudino!

            cacanin
            Viško spomenuo prezime Đoković?!

            Comment


            • Hmm ko je taj... onaj sa majicom "predsednik" ?

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Pribojavao sam se ovog meča sa Nadalom.
                Ja sam inače bio mislim jedini koji je bio za to da se MC preskoči što bi eto bila greška.
                Nole je do sada imao sreće sa žrebom i protivnicima, nisam hteo da igra MC jer je moglo da se desi da mu zapadnu šljakaši i to bi bilo dosta drugačije od igrača protiv kojih je igrao.
                Svi oni su "ravno-udarači", zato sam malo bio nervozan pred Nadala.
                Pobeda u velikimo stilu. Nažalost dosta tih pobeda je došlo na turnirima manjeg značaja.
                Nadal ima više da izvuče iz ovog meča, ali ništa mnogo ili previše.
                A to je da mu ova ideja sa reketom... pa ok je protiv prosečnih i solidnih igrača.
                Protiv Noleta, a mislim i Mareja i Federera... protiv Noleta se nije video, mislim bukvalno se čovek nije video jer je otišao van terena 6m od osnovne linije.
                Ako Nole bude ovako igrao na RG. Potpuno je nebitno kako će Rafa igrati. Uvek sam mislio da je preciznost Nadala na šljaci bila ta prevaga, npr. sa kratkim dijagonalama. Sada je to sam sebi oduzeo, forsirajući veću silu koja kod top defanzivnih i top reternera ne prolazi.
                Nole kao nikad do sad stabilan i smiren u meču protiv protivnika ovog nivoa.
                Rutina.
                Jedino sto je Marin Cilic udarac, ali daleko od toga da je samo udarac. (Ramos udarac Austrijanac Maurer udarac )
                Protiv Federera Nadal moze i sa tiganjem da igra.
                Rutina to stoji.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Izuzetno je Nole izvukao gem-sampionski, pred prekid igre.
                  Kao da mu nedostaje puna motivacija, deluje da igra rutinski racunajuci da ce to biti dovoljno za pobedu-uz neophodna pojacanja u vaznim momentima
                  Vazno je da je smiren i pun samopuzdanja.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Svaka cast za Novaka sto je dobio ovako los mec,sampionski!Stvarno mislim da bi trebalo da preskoci Madrid,jer je potpuno iscrpljen i emotivno,a i fizicki.Plasim se da ce u Parizu biti potpuno prazan,a Madrid koliko god da mi je drag turnir(ne znam ni ja zbog cega)mislim da mu uopste ne treba.

                    Comment


                    • Od Poraza na US Open-u Novak ima skor 48 —3 i osvojenih sedam turnira.

                      Comment


                      • Ovakvim tempom ispisivanja teniske istorije sa Novakove strane ista ce prerasti Britaniku po obimu.
                        Cestitke rode!
                        sigpic

                        Comment


                        • idemo Novace prosurij vitrine za trofeje

                          Comment


                          • Prvi čovek sa prva tri Mastersa u sezoni beše? Nisu značajni rekordi, ali su rekordi.

                            Comment


                            • Koliko volim ovog čovjeka pišemo istoriju polako ali sigurno, samo gazi i nemoj da staješ
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment




                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X