Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Đoković o pritisku, granicama, Rodžeru...

    http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1014856

    ...

    "Imam 28 godina, dobro se osećam. Ne osećam se staro. Nadam se da imam ispred sebe još mnogo godina. Pokušaću da probijem svoje limite i da vidim koliko mogu da igram dugo na ovom nivou.“

    Comment


    • Možda je najbolje da preskoči Montreal. Igrati uzastopno 2 sedmice, pauzirati jednu pa opet na USO 2 sedmice, pitanje koliko je preporučljivo. Preskakanjem neće ništa izgubiti, može samo dobiti i ući svjež u završnicu USO. DC je pametan preskok, i ovaj bi bio poželjan.

      Comment


      • Šampanjac je tako nobles pa ću se radije zadovoljiti jednim rogonjom ladnim ki zmijče
        Last edited by pecaros; 12-07-15, 21:31.
        sigpic

        Comment


        • Vilander

          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Možda je najbolje da preskoči Montreal. Igrati uzastopno 2 sedmice, pauzirati jednu pa opet na USO 2 sedmice, pitanje koliko je preporučljivo. Preskakanjem neće ništa izgubiti, može samo dobiti i ući svjež u završnicu USO. DC je pametan preskok, i ovaj bi bio poželjan.
            Isto mislim ali ajde da slaviom danas.

            Ovo je velika pobjeda jer je bila prijeko potebna. Kao lijek, kao melem. Izanad svega je Novaku trebala. I to bas ovakva. Da prvo prodje onaj triler protiv Andersona a potom odradi Federera. Konacno jedna pobjeda kao na mastersu. KAo Maimai. Dologo ga namuci a onda u finalu manje vise rutinski Marija, koji se bio naostrio.


            ------------------------

            Boris je sjajan. Sjajan je kad prica ali i kad djeluje. Anabeli daje cvijece za rodjendan, uide na veceru sa Rodikom...
            Last edited by NI; 12-07-15, 21:30.

            Comment


            • sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • ali Šerlok Holms kako navija za Noleta..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Neka stoji ovdje
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by Dejan78 View Post
                    Vilander

                    Kakva je Boris smekerica OTAC!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        O meču samo kratko, nema potrebe, počinje proglašenje a tu je svakako NI da izanalizira u 75 stavki. Novak je radio sve ono što Murray nije u stanju i nakon ovoga se nadam da su sva poređenja s njim prestala. Federer je imao neuobičajenih grešaka za ovaj turnir, logično, tempo sa osnovne ne može pratiti uz stalni rezultatski pritisak. Novak je briljirao u završnici 1 seta, kakve dijagonale sa oba krila, sve je padalo u zadnji metar, ubitačno. Drugi set je pokazao da Novak ne može ništa lagano, mora sve zakomplikovati. Gdje je samo smjestio ona returna u 4 setu kod 2:2 i 30-30, bolje ne može ni kompjuter U kakvoj god se formi nalazio Federer, 2 čovjeka ga uvijek mogu dobiti ako su u top formi.

                        Novaka je mnogo teško brejknuti kad igra ovako na travi, on je mnogo bolji igrač na ovoj podlozi nego što se to generalno misli, u zadnje 2 godine je bez premca.

                        Konačno je ispeglan H2H, Sandu je odahnuo, iako ni sam nije znao šta je pisao na live temi.

                        Protiv Federera na GS turnirima:

                        AO 2-1
                        RG 1-1
                        WB 2-1
                        USO 2-3 pegla radi ove godine

                        Don je još jednom objasnio Edbergu, nastavlja da ga pegla

                        Što se mene tiče uvijek bih mijenjao RG sa onim klošarima za ovaj turnir, tamo više ne mora ni ići. Ovdje većinom navijaju za Federera, ali svaku majstoriju Novaka isprate sa aplauzima i često na nogama.

                        Ovo je 9 osvojeni GS i ako sve bude ok izaći ćemo iz cigana ove godine. Prestignuti su velikani sa 8 GS titula, kakva imena su ostala ispod.

                        NI, bio si sjajan u završnici turnira i prepisao dobitnu kombinaciju od nas. Sad sam siguran da si RG uspio izmalerisati sa crnim mačkama
                        Dobro zapažanje.
                        I poslednji gem. Neverovatni riterni.

                        Bravo za komentar.

                        Comment


                        • Frede, Andre, Dzimi, Kene, Ivane Neka se spreme Bill, Bjorn i Rod
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Grateful for this moment! I am so happy and proud and fulfilled! One huge Thank You to my team, to you my ‪#‎NoleFam‬ and to all the people cheering for me and supporting me! You know, it seems like tennis is a team sport after all, and we all are one team
                            smile emoticon
                            ‪#‎NoleTeam‬

                            Tako sam srećan i ponosan i ispunjen! Jedno veliko HVALA mom timu, vama moj #NoleFam i vama divni ljudi koji me bodrite i navijate za mene. Čini se da je tenis ipak grupni sport, u kojem smo svi mi zajedno jedan tim
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Kakva je Boris smekerica OTAC!
                              Meni se ta njegova posvećenost mnogo dopada, ta strast, učestvovanje u svakom Novakovom udarcu... ponekad bi baš rado sišao dole i uzeo reket
                              A Novak i kaže da BB uopšte ne spava kada ovaj ima neki težak meč.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kako sam sreeeeeecannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn i ko kaze da je sezona propala. Ne znam sta bi rekao, tamo na glavnoj sam nesto nabacio.

                                U svakom slucaju, VELIKA TUTULA. Tresem se od srece i ponosa. Nema teorije da ovakav igrac ostane u nekoj zaledjini npr. Rogera i Rafe. Sve ce doci, samo lakapo.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X