Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada su ga novinari i u Beijingu smarali sa pitanjima o tome sta ce sve igrati/ eventualno propustiti do kraja sezone , a on ih je lepo otkacio rekavsi da ima jos mecec dana do rodjenja bebe, videcemo naravno, verovatno moze to da bude i svakog dana a njemu -poznatom emotivcu sigurno nije svejedno sto nije uz Jelenu
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ma ko je sumnjao...

      Da li postoji neka statistika koliko je puta poveo sa 2:0 u drugom setu, a protivnik vratio brejk u naredna dva pokušaja (bez obzira da li je dobio ili ne taj set na kraju)?
      Sany?
      Za takve stvari ti ne treba statistika. To je kod Novaka uvek 100% lada se radi o "tezem" mecu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Nek izdrži samo još Šangaj, posle se vraća u Evropu, časkom je kod kuće.

        Ma uživaš ti u ovome Sany, ne foliraj se.
        Last edited by miloolja; 04-10-14, 10:25.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Nek izdrži samo još Šangaj, posle se vrača u Evropu, časkom je kod kuće.

          Ma uživaš ti u ovome Sany, ne foliraj se.
          Naravno da uzivam, vidis da sam od silnog uzivanja i avatar promenio. Sada je Nomi tu ...
          (mada cisto sumnjam da iko ovde zna ko je Nomi Sunrider ali ajde )
          Last edited by Sandugp; 04-10-14, 08:58.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ne da igra nego izuva . Peking je zaista njegovo mesto njegov turnir.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Samo za Sany-boya



                Ovako je Guardian Sport danas video Novaka.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dobar zreb za Novaka u Sangaju bez obzira sto su u njegovoj polovini i Marej i Federer. Tu je doduse i Robredo ali mislim da ovog puta nema sanse. Federer ima najlaksi zreb do 1/4 finala gde ga vrlo verovano ceka Nisikori. Sto se tice Nadala nimalo lak zreb jer su kod njega su svi bombarderi: Izner, Raonic, Cilic, Vavrinka, Berdih.... a vec u 2.kolu ide na Lopeza. Sumnjam da ce doci do finala.

                  Comment


                  • Kad Sonja postavi one statistike oduševljava stavka net points won..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Šangaj...

                      R2: Rosol/Thiem
                      R3: Robredo/Anderson
                      QF: Murray/Ferrer
                      SF: Fed/Nishikori/Dimitrov
                      F: Nadal/Waw/Berdych/Raonic/Cilic
                      Svi su nam upakovani ;)

                      Originally posted by Maxx-a View Post
                      Zrebovi kao kada je bio 3. Da li je neko sumnjao u ovkav sastav protivnika
                      Ja nisam, ne sumnjam vec godinama.


                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • @DjokerNole with Most Valuable Player Award #ChinaOpen2014



                        Comment


                        • Ne znam da li je već neko postavljao
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Mnogo mi je drago sto je Novak odlucio da ne pobijedi sa 6:0, 6:0. Pokazao je ljudskost. Pokazao je da nece da uziva u tudjem ponizenju.

                            Cini mi se da je moje misljenje medju Novakovim navijacima moje misljenje manjinsko.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Mnogo mi je drago sto je Novak odlucio da ne pobijedi sa 6:0, 6:0. Pokazao je ljudskost. Pokazao je da nece da uziva u tudjem ponizenju.

                              Cini mi se da je moje misljenje medju Novakovim navijacima moje misljenje manjinsko.
                              NI,
                              kako znas da se nije jednostavno opustio kad je servirao za mec? (ne bi mu bilo prvi put)

                              No titula je tu, igrao danas osim onih zadnjih par gemova savrseno i svaka mu cast)
                              Idemo po Sanghaj

                              Comment


                              • Ja mislim da je samo vidio da nisam josh zavrshio onaj drugi kolach ...nishta drugo !
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X