Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja obozavam Viska ali neka se malo smiri, pusti sad stvari van meca.
    Nisam nista primetio Marija?

    Comment


    • Obrati pažnju na pokret kada krene na BH dijagonalu, pa izraz lica...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Odakle ovome bre ovi BH nije mi jasno.
        Ajdeee Nole.

        Comment


        • Steta, imao je sansu da osvoji Grand Slem.

          Desava se, to je sport. Nadam se da ce da preboli ovaj poraz kao i slicne ranije poraze. Samo da sredi privatne probleme, ako ih ima.

          Svako malo ce desiti splet nepovoljnih okolnosti. Inspirisani protivnik, sudijske odluke i sto je najvaznije stalni prekidi. Na kraju, to je presudilo. Novak je igrac ritma. A kako uci u ritam kad se mec stalno prekida a na suprotnoj strani imas servera kao Kuerija. Taman kad je usao u ritam u drugoj polovinu 4. seta imao je peh kad je servirao za set, dvije greske sudija i jedna mrezica.

          TB je izgubio samo zato sto nije bio u ritmu. Dva puta je imao mini brejk. Nije bilo dovoljno jer je napravi cetiri neiznudjene greska. Ali to je tako kad nemas samouvjerenje da udaris lopticu posteno a na drugoj strani imas protivnika koji ide na sve ili nista.

          Prije ovog meca je Novak imao 10 dobijenih TB-kova. U ovom je izgubio dva. To ukratko sumira razliku izmedju Novakovog nivoa prije ovog meca i u ovom mecu.

          ------------------

          PS

          Kao da je znao, vec je bio odluci da igra DC.
          Last edited by NI; 02-07-16, 17:29.

          Comment



          • Uz sve pehove u ovom mecu doziveo je ipak tezak poraz.
            Samo da se nadamo da jeste i ostane fizicki zdrav,sve ostalo moze da se nadoknadi, pa da uzivamo u ovom sada drugom delu njegove karijere.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ja ne znam zasto ovaj poraz karakterisete kao TEZAK. Pa budala vidi da je to onaj, sad` i nikad vise od Sema.

              - Emotivno prazan dosao na W.
              - Kalendar vise nego prenagomilan
              - Sto kaze Sandu, malo organizatori rovarili onako na mutno i tiho tise od hinjskog
              - Onda dolazi na red ovaj porodican problem...
              - Sema kenjalo za sve pare a u svakoj drugoj situaciji bi bio oduvan
              - Niti je Sem bitan Novaku ni tenisu. Bitan je samo onoj bagri od W. publike, malo Andy-ju i mami.
              - Ovaj poraz znaci samo 6. meseci duze trajanje karijere nego sto je planirano i to je to.

              - Tocak istrije se ne moze zaustaviti tj. da postane i papirno a sa pecatom BOG tenisa a kamol` da ga blokira i zaustavi tamo neki Sem.

              Poraz nista nije oduzao, samo je oduzeo svim forumasima jedan ogroman argument za qrcenje i to je sve.
              -
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Који породични проблем ? Нисам упућен па ако неко може да одговори-

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Ja ne znam zasto ovaj poraz karakterisete kao TEZAK. Pa budala vidi da je to onaj, sad` i nikad vise od Sema.

                  - Emotivno prazan dosao na W.
                  - Kalendar vise nego prenagomilan
                  - Sema kenjalo za sve pare a u svakoj drugoj situaciji bi bio oduvan
                  - Niti je Sem bitan Novaku ni tenisu. Bitan je samo onoj bagri od W. publike
                  -
                  Sve ovo stoji, ali poraz jeste težak, bar meni zbog svih nesrećnih okolnosti u prethodna 24h. Ima mnogo mesta za "šta bi bilo kad bi bilo" a to je najbolnije pitanje.
                  I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                  sigpic

                  Comment


                  • Posle sinocnjih 0-2 ne moze se reci da je poraz skroz neocekivan. Ali imao je odlicnu priliku da izjednaci 2-2 u setovima i onda bi naravno bio veliki favorit. Greske sudija u tom gemu su velika sramota, bas sam razocarana.
                    Stvarno ne znam da l' su okolnosti mogli biti gore nego sto su danas bili ali sta cemo, idemo dalje.

                    A nadam se da nije istina da ima porodicnih problema.
                    Last edited by icetea; 02-07-16, 17:53.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Djokovic won't be playing in Davis Cup.

                      Tvit Sase Ozma. Skroz logicna i dobra odluka!

                      Comment


                      • Jbt,ala boli ovaj poraz.Ne znam koji mi je.

                        Comment


                        • Originally posted by pedja5000 View Post
                          Djokovic won't be playing in Davis Cup.

                          Tvit Sase Ozma. Skroz logicna i dobra odluka!
                          Cuo mene sta sam mu porucio, pa udara kontru.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by pedja5000 View Post
                            Djokovic won't be playing in Davis Cup.

                            Tvit Sase Ozma. Skroz logicna i dobra odluka!
                            Muka mu je od tenisa.RG je ocigledno ostavio dubok trag,sto je i normalno.Na nama je da se nadamo da to nece biti vecno.

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1150606 Ova zadnja recenica bas bode oci...

                              Comment


                              • Za mene je izgubiti u R3 Wimbledona od Sama Querreya na nacin na koji smo videli kroz ovaj mec je tezak poraz .
                                Poslednji put je na W ispao u R3 2005 od Grosjean-a milsim. Sta je sve dalje od ovog R3 moglo da se desi

                                @NI (nadovezujem se na tvoj post sa W teme koja je trenutno toksicna i prtrpana pa da ne trazim citat) to ne znaci nikakav bes , ogorcenost na samog Novaka, da ne odemo u pogresan smer, niti da necu pokusti da racionalizujem razolge.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X