Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment





    • J E D V A !

      Comment


      • Bravo Nole ovakav mec uvek dobro dodje posle duge pauze da se udje u ritam samo se nadam da se nije previse umorio I onda ne sumnjam u pobedu protiv Tsonge

        Comment


        • Ako nista drugo drago mi je zbog one decice i ostalih navijaca sa tribina....

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Dosta ga iscrpio ovaj meč, a još ga danas čeka i dubl
            Sutra protiv Conge očekujem puno bolje
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Kod Nola se videla ogromna zelja za pobedom, a sa druge strane je Gael sve ucinio, da od meca napravi"cirkusku predstavu", i u dobroj meri je uspeo, i poremetio ritam kod Nola
              Medjutim, jedan je Nole-neka je nazdravlje i njemu i nama



              Spoiler
              Sve vreme meca sam strepeo, ali se i nadao u staru mudrost"pred zoru mrzne":)
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment



              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by Sonja View Post



                  J E D V A !
                  Neka je i "jedva", vazna je pobedaaaaaaaa
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment






                  • ....

                    Nole igra jos i dubl za jedno 20min

                    Comment


                    • Odlican je Novak bio u prvom setu, dok je servis sluzio i igra je bila odlicna.Cim ga je Gael uvukao mrtvim loptama na prebacivanje opao je i ritam meca a Novak voli ritam ,zna se to, ipak jedino lose odigran TB drugog moze biti jedina zamerka .Posle je cak Francuz bio bolji dobrim delom treceg a ipak ga ivici mec lopte na 6 5 dobija u TB treceg Novak cistim kvalitetom, voljom ,mentalitetom sampiona koji ne ispada u prvom kolu turnira.Odlican mec, kad je vec u prvom kolu morao na bivseg igraca iz T10 ,koji najbolje i igra ovakve meceve gde mu je motiv adrenalin ,velika scena , prikazivanje svojh ludorija koje ipak mozda ne pripadaju teniskom terenu..Ovaj put mislim da je preterao, jer cinilo mi se ciljano je isao na to da poremeti Novaka sto je i legitiman zahtev da bi se i dobio ovakav teniski mec, jedino je nacin sporan. Ali svakom svoje, nece mi Gael ici na hejt listu ipak, bar za sada pa cak i da je dobio ovaj mec.
                      Novak , ne ocekujem od njega da previse zapinje ovde , vec da radi na igri da bi bila prava na USO.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Bitno rode da se vidi da ti je stalo, sve drugo samo po sebi će doći.
                        Ajde rode!
                        sigpic

                        Comment



                        • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Bitno da je pobedio, ko zna zašto je dobro što ej pobeda došla posle tri seta. Kada se ovako izdere kao na slikama što ej stavila Sonja onda se zna da m uje stalo ida će dati sve od sebe da osvoji ovaj turnir. Idemo polako korak po korak, mada cilj neka bude titula u Cincyju.

                              Comment


                              • Znalo se da ce ovaj mec biti na o-ruk, pa i da nije bio Geal preko puta ali pobedio je i sada je sigurno
                                bar za jednu mrvicu lakse
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X