Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva dva sjajna meca odigrao Nadal zaredom! Podigao nivo tenisa od kad se vratio. Nadam se i danas dobrom mecu i pobedi naravno, a onda da malo uzivamo u klasiku Federer-Nadal, pa ajde i da se nadamo jos jednoj masters titulu, cisto onako za ulazak na RG sa stilom.

    Comment


    • Evo malo i van terena: Rafa receives the award GQ Most stylish player https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater.

      Comment


      • Najbolji! ;)
        “I am a little bit more famous now, but I have [some change] in my life. I live in the same place. I have the same friends.” - RAFAEL NADAL

        Comment


        • Originally posted by shpageti View Post
          Chuvaj ti tu glavu bolje ti je,juche Wazelinka nije bio prisutan na terenu...
          Nisam video da si mi napisao nesto zato ti kasno vracam. Mislim da nema potrebe od vakvih komentara, ovo je tema za Rafe tako da komentiracu sta ocu, a i mislim da nisam iskomentarisao nista gresno i nista loso. Eto ga, opet u finale, ispostavilo se da sam u pravo kad sam rekao da ako zadrzi igru od finala Madrida da ce ostati nedopren u Rimu i u Parizu. Zato brate, molim te bez ovakvih nepotrebnih komentara, ako oces kvalitetnu diskusiju ja sam uvjek tu, ako ne molim te mi ne repliciraj bezvezno. Pozz
          OVAKO

          Comment


          • Rafa majstore, legendo, svaka cast
            Ovaj mec i onaj juce je odigrao fantasticno, nema bolje uvertire pred Roland Garros
            Neverovatno je koliko neki ljudi i dalje trube o tom njegovom kolenu, i ako je on odavno prestao da prica o tome Sve i da je ovako iz dosade otisao na odmor od 8 meseci, cinjenica je da nije igrao svo to vreme, i bas me zanima kako bi se ostali teniseri iz vrha snasli u takvoj situaciji.
            U danasnjem mecu je Federer igrao stvarno lose, ali to ne umanjuje cinjenicu da je Rafa bio sjajan. Vraca se na cetvrto mesto, prvi na race listi Puno srece na RG, i ukoliko ovako bude igrao, mislim da nema razloga za brigu kod njegovih navijaca
            13/13!

            Comment


            • Fantasticno! 8 turnira, 8 finala i 6 titula! Pa ko je bolji povratak mozeo pozeleti, ovo se ne da videti svaki dan. Podigao Rafa dosta formu tokom turnira i mislim usao u jako dobar ritam pred RG. Dosta su znacila ona dva teska meca protiv Gulbisa i Ferrera. Bolja priprema pred RG nije se mogla pozeleti. Pa to je sampionski duh, vratiti se posle 7-8 meseci pauze i ovo uraditi, svaka cest. Jedan i jedini Rafael Nadal.

              Comment


              • Nadal will go to Paris as the man to beat once again. : http://www.tennis.com/pro-game/2013/.../#.UZkL8rWLBAo

                Comment


                • Ko je samo mogao pomisliti da ce Rafa nakon 8 mjesecne pauze odigrati 8 finala iz 8 turnira i od tih 8 turnira da ce osvojiti 6 titule... A sam Rafa se plasio da ce ispadne iz top30 jer nije bio siguran kako ce da igra nakon povrede. Ali sampionski duh i njegova klasa su presudili, uz malo muke naravno ali ipak sve je dosao na svoje mesto. Tokom Madrida i Rima plasio sam se za njegov rezultat na RG jer nije igrao uopste sjajno, mucio se za UE, sa BH-om, sa servisom..., ali ipak sve je to palo u voda u mecevima sa Berdiha i Rogera. To je pravi Rafael Nadal, neprobojan sa osnovne linija, bez gresaka, i sa puno vineri iz pasinga. Meni raduju ovi nastapi, digao je formu na nevjerovatno nivo pre RG, sad samo treba da nastavi u tom ritmu i nece biti problemi oko nove titule u Parizu.
                  Konacno da i mi, Nadalovi navijaci, vidimo malo svetlo u tunela, bilo mi je muka 8 mjeseci bez njega, tenis nije bio tenis bez Rafe. Ajmo sad 7 dana pauze pa pohod kon nova titula u Parizu.
                  Last edited by Stefan-kobe; 20-05-13, 10:43.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Svetlo na kraju tunela ce se uvek videti za prave borce i ljude sa celicnom voljom kakvu ima Rafa Ne treba nikad sumnjati u takvu mentalnu velicinu, mada je uvek bilo bar malih sumnji, i s moje strane.
                    Sad malo i mi da uzivamo I ako drugi pokusavaju konstantno da nam pokvare to uzivanje
                    13/13!

                    Comment


                    • Originally posted by Sarafa View Post
                      Svetlo na kraju tunela ce se uvek videti za prave borce i ljude sa celicnom voljom kakvu ima Rafa Ne treba nikad sumnjati u takvu mentalnu velicinu, mada je uvek bilo bar malih sumnji, i s moje strane.
                      Sad malo i mi da uzivamo I ako drugi pokusavaju konstantno da nam pokvare to uzivanje
                      To se zove ljubomora Bio folirant, glumio povredu, itd; kakve to veze ima sa uspesima? Pa sve i da su u pravu, a nisu, treba izaci na teren i odigrati sve ono posle 8 meseci pauze. Pa nije valjda svojim "foliranjem" zbunio protivnike? Vrlina je cestitati i priznati uspeh, a Rafa to i vise nego zasluzuje!

                      Comment


                      • Pa naravno da je ljubomora, sta ce jadni, ovi njihovi se polomise svaki mesec, a Rafa odmarao na Majorci, i sad je ubedljivo najbolji. To mora da boli A ja kazem, koji je um Rafa, zamisli folira ostale tenisere svojom povredom, kako bi se oni opustili i prestali da se trude protiv njega. E, kad bi se svi setili te taktike, gde bi im bio kraj..
                        13/13!

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Meni nije jasno kako mogu da govore tako o Rafe, pa on je jedna od najmirnijih i najstidljivijih persone u tenisu. Ovo je samo za pohvale, nakon 8 mjeseci pauze, da uradis ovo treba da si vrhunski sportist, treba da si Rafa! I zbog jos jedna stvar mi nije jasno, pa tenis je gentlmenski sport, ja nikada nisam lose govorio ni o Novaku ni o Rogeru, naravno ponekat kad se nasalim ali to je dobronamerno. Jedino me Marej zna izluditi za onim njegovim ulranjem, ali i njega izuzetno postujem. Nije ovo Inter-Milan pa ajmo da se pcovamo i da se vredjamo. Stvarno ne vidim logici da se ovako govori o Rafaelu...
                            OVAKO

                            Comment


                            • Pa to ti je ono ostrasceno navijanje, jednog volim, a ostale prezirem. Jer ako druge posmatraju kao najgore ljude na svetu, onda ce ovaj njihov da ispadne svetac. Ni ja nisam nikad govorila nista ruzno o ostalim teniserima, a nije da su mi ne znam koliko dragi, ali cinjenica je da su svi oni sampioni, i da zasluzuju postovanje.
                              A najgore od svega je sto su neki od tih dezurnih pljuvaca moderatori na ovom forumu
                              13/13!

                              Comment


                              • Govoriti o igracu kao Nadal, posle svega sto je uradio u karijeri da je folirant je u najmanju ruku uvredljivo. Folirant je u biti povrsan covek, koji moze glumiti neku situaciju, ali nikako ne moze imati dugorocni uspeh. Zato ovo nije niti mnogo pametna zabelelska. Meni je iskreno nekad i smesno kad se iznova i iznova posle svakog uspeha ponavlja da je on folirant, kad on dokazuje upravo suprotno. A da je nekorektno prema nama Nadalovim navijacima, itekako. Posebno sto se mogu naci stotine primedbi na ponasanje i karakter i drugih igraca, ali zasto bi nas to zanimalo, sem njihove igre? E, tu je Rafa ove godine dominantan, pa valjda je to razlog vakvih reakcija.

                                Comment

                                Working...
                                X