Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Курац да видим Венеру кад је неко паметан насадио орах од 50 метара испред куће.

    П.С. Сад ће боксови.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Курац да видим Венеру кад је неко паметан насадио орах од 50 метара испред куће.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • over & out

        sutra opet po brejk!
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Kod mene se naoblacilo, nema nista od Venere, valjda cu da je vidim sledeceg puta kad izadje za 105 godina, koliko li bese.

          Comment


          • Originally posted by cornix View Post
            Uz duzno postovanje, kako je moguce reci od danas ne navijam za ovaj tim, vec navijam za ovaj tim? To mi je malo nejasno.
            Znaš kako, meni nije svojstveno da se vezujem za timove već za igrače. Baš me briga koji je tim. Bitno je samo da je iz Istočne konferencije. Međutim, Miami mi se noćas zgadio bez obzira što Lebron igra za njih, pa ću ja lepo nastaviti da pratim njega i navijam za Wizards-e koji su mi simpatični jer su "Dark Side" i tek treba da stvaraju tim.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Znaš kako, meni nije svojstveno da se vezujem za timove već za igrače. Baš me briga koji je tim. Bitno je samo da je iz Istočne konferencije. Međutim, Miami mi se noćas zgadio bez obzira što Lebron igra za njih, pa ću ja lepo nastaviti da pratim njega i navijam za Wizards-e koji su mi simpatični jer su "Dark Side" i tek treba da stvaraju tim.
              A zbog cega ne gotivis ekipe sa zapada?

              Comment


              • Originally posted by Paradox91 View Post
                A zbog cega ne gotivis ekipe sa zapada?
                Uf, ne bih sada o tome. Kada jednom odeš u SAD i prođeš celu Istočnu obalu, naučiš dobro njihovu istoriju i skontaš šta znače New York, Washington, Boston, Atlanta..., a onda otputuješ recimo u Texas, Colorado, Utah, Oregon, New Mexico... biće ti jasno.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • О каквој бре ти историји причаш? Па свака српска тараба је старија од Америке.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Uros94 View Post
                    О каквој бре ти историји причаш? Па свака српска тараба је старија од Америке.
                    Pa dobro. Slažem se. Ali imaju i oni ljudi neku svoju istoriju iako je za nas ona veoma kratka i ništavna.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Јеа. Настали су од Индијанаца и Ескима и имали су грађански рат и 50 председника. На то се своди све.

                      Ма зајебавам се ја мало, орасположио ме Бостон.

                      Почели смо (сам) да жестоко спамујемо (спамујем) тему. Ваљда и модератори расположени па нас (ме) не дирају.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post
                        Uf, ne bih sada o tome. Kada jednom odeš u SAD i prođeš celu Istočnu obalu, naučiš dobro njihovu istoriju i skontaš šta znače New York, Washington, Boston, Atlanta..., a onda otputuješ recimo u Texas, Colorado, Utah, Oregon, New Mexico... biće ti jasno.
                        Ali kakve veze ima istorija drzave, kakvi su gradovi i to, ti valjda navijas za tim. Mene bar to ne interesuje, nikad to nisam mesao sa sportom.

                        Comment


                        • Svi za Oklahomu!

                          Comment


                          • Spremite se za jos jedan brejk veceras. ;)

                            Comment


                            • Kako me nerviraju ove slet fore kada je cela hala kao obucena u iste majice. Hajde Spursi hocu sedmu utakmicu
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Manu umesto Green-a - trojka. Pick and pop sa Timmy-em - 2 poena. To je to, idemo, execution!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X