Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni razlika je sto je Boston tim, prosto uvek neko uskoci i odradi deo posla, za razliku od Majamia.

    Cudno mi je da je Bosh sedeo i nije igrao, to prvo. Drugo, na pocetku je drzao konce Lebron, posle je Wade poceo da igra, ali Lebrona nigde nije bilo, to mi nije jasno.

    Da li ih je pustio da igraju, da im dokaze da su nista bez njega, mozda, a mozda i ne, ali mi tako nesto ide, jer bas cudno da im je sve prepustio da rade.

    Comment


    • Емиле, рачунам на то!

      П.С. Четворица Визардса. И ја сам званично њихов (уз Минесоту).

      Сад озбиљно. Да ми је неко рекао да ће да ми Вашингтон недостаје у току плејофа ја бих га убио.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Po meni razlika je sto je Boston tim, prosto uvek neko uskoci i odradi deo posla, za razliku od Majamia.

        Cudno mi je da je Bosh sedeo i nije igrao, to prvo. Drugo, na pocetku je drzao konce Lebron, posle je Wade poceo da igra, ali Lebrona nigde nije bilo, to mi nije jasno.

        Da li ih je pustio da igraju, da im dokaze da su nista bez njega, mozda, a mozda i ne, ali mi tako nesto ide, jer bas cudno da im je sve prepustio da rade.

        Nesto slicno je uradio u onoj zadnjoj utakmici za Cleveland ako se dobro secam, bas protiv Boston-a.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by Branislav View Post
          Od danas ću da nastavim da pratim Lebron-ovu karijeru i ličnu statistiku, a počinjem da navijam za Wizards-e. Bar liče na tim i imaju neku perspektivu. Ovaj šljam mi više ne pada na pamet da pratim.
          Uz duzno postovanje, kako je moguce reci od danas ne navijam za ovaj tim, vec navijam za ovaj tim? To mi je malo nejasno.
          San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

          Comment


          • Ma prosto ljudi,Wade-a je htelo ko budalu u cetvrtoj i on je preuzeo odgovornost. LeBronu izasla trojka,popio bananu i odlucio da prepusti loptu Wade-u. Preteruje se,nije nestao kao protiv Dallasa,ali da je mogao bolje - mogao je. Nadam se da ce u Bostonu da pokaze to,a i da ce Wade igrati mnogo bolje, pre svega u odbrani.


            P.S. Wizard Power

            Koji sam jebeni role model

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              bravo Boston idemo u cetvrtak na pobedu i zakljucavanje ove serije ;)
              Ti za Lejkerse navijas i radujes se uspehu Bostona? O boze sacuvaj sta necu ovde da cujem.

              @ Izasla je trojka i dobio je bananu od garneta, dao dva laka poena i to je to. Doveo ih je u poziciju da budu tu gde su bili, mislite da je lako nositi 11 nistaka na ledjima 40 minuta i jos imati snage da se i zavrsi utakmica. Da bas realno. Plus je Bostona toliko htelo da mi je na kraju bilo i smesno, lopta se 3 puta u kljucnim momentima odbije samo na 1 mesto gde ne treba. Prolazimo budjavce.
              Last edited by LBJmvpFORlife; 06-06-12, 04:36.

              Comment


              • Originally posted by Emil_LBJ
                Dao bih sve na svijetu da mogu da te iskopam nedje pored mene. Raskomadao bih te na 100 delova. Dace bog da te nedje nadjem.
                ja jos uvek ne mogu da verujem da je neko u stanju da napise nesto ovako.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by cornix View Post
                  Uz duzno postovanje, kako je moguce reci od danas ne navijam za ovaj tim, vec navijam za ovaj tim? To mi je malo nejasno.
                  Da si Lebronovac bilo bi ti jasno, veruj mi.

                  Comment


                  • Uki pored LAL i Chikaga ja u NBA za koga vise da navijam
                    navijam iz jedinog razloga da Boston osvoi titulu sa ovim timom i to je sve
                    Last edited by ledeni 80; 06-06-12, 04:37.

                    Comment


                    • Ovde na forumu ocigledno postoje ljudi koji navijaju za razne timove i za Lebrona, a niko ne navija za Majami, svasta.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ma prosto ljudi,Wade-a je htelo ko budalu u cetvrtoj i on je preuzeo odgovornost. LeBronu izasla trojka,popio bananu i odlucio da prepusti loptu Wade-u. Preteruje se,nije nestao kao protiv Dallasa,ali da je mogao bolje - mogao je. Nadam se da ce u Bostonu da pokaze to,a i da ce Wade igrati mnogo bolje, pre svega u odbrani.


                        P.S. Wizard Power

                        Koji sam jebeni role model
                        Problem je koliko mora Lebron mnogo bolje da bi Majami pobedio? Je l' da igra tipa skoro celu tekmu i da kida isto skoro celu partiju?

                        Ali sigurno je kraj "velike" trojke ako sada nista ne urade, i kao sto je jedan iz studija rekao, kad pobedjuju, ludnica i sve to, kad se gubi, nisu tim i kad su u autu, nastavljaju da tonu, osim ako naravno Lebron,Wade i ponekad Bosh uskoce, ali opet ova dvojica obicno nose tim.

                        Comment


                        • Ледени, доста су ти та два тима.

                          Људи искулирајте и марш напоље да тражите Венеру.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Ne može Boston da dobije Majami u tri za redom?!!!
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Dzoni, u sustini i ne mora bolje ako ce Wade da igra celu tekmu i ako ce Bosh da bude zdrav

                              I sunce vam jebem,pa nije Boston jos prosao.

                              Comment




                              • Vejd sa potezom utakmice...

                                Comment

                                Working...
                                X