Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 1 (25.December-1.January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Kakve je asistencije imao Rubio sinoc
    A neko rece da ce se Minesota usreciti sa njim(sarkazam)... Evropski Rondo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ja jos ne kontam sto se svi toliko odusevljavaju rubiom,pa to sto je on uradio moze svaki plej u nba.

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Ja jos ne kontam sto se svi toliko odusevljavaju rubiom,pa to sto je on uradio moze svaki plej u nba.
        Nemoj preterivati...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Ja jos ne kontam sto se svi toliko odusevljavaju rubiom,pa to sto je on uradio moze svaki plej u nba.
          Ja sam ga prvi osporavao i verovatno cu da nastavim,ali ono sto je juce radio je cista umetnost.

          Comment


          • Ne moze ono svaki plej u NBA-u, al' meni je citav ovaj hype oko Rubio-a tolika glupost, da to nema dalje.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Ne moze ono svaki plej u NBA-u, al' meni je citav ovaj hype oko Rubio-a tolika glupost, da to nema dalje.
              Sa tim se apsolutno slazem. Cim primi loptu krecu ovacije.

              Ja sam samo komentarisao njegovu dobru utakmicu. A bice i losih,mnogo losih

              Comment


              • Nisam gledao tu utakmicu i vjerovatno statistika mi nece dati pravu sliku o njegovoj partiji,ali 6 poena i 6 asistencija i nije neka partija ,zanima me kakva ce biti "mnogo" losa partija ako je ova dobra

                Jedva cekam Miami-Boston da gledam,valjda ce biti neki barem pristojan poraz,ali nesto mi mirise da ce biti brutalno na Floridi,oni su bas napaljeni
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jedva cekam Miami-Boston da gledam,
                  Da li ce igrati Pirs??
                  http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                  Comment


                  • Mislim da nece,ali nisam 100% siguran
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Mislim da nece,ali nisam 100% siguran
                      Pa, bez njega ocekujem da ce ipak biti brutalno na Floridi...
                      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                      Comment


                      • Pa igrao je on i prosle godine u PO pa je bilo u najmanju ruku nezgodno za gledanje,a ove godine sigurno nece biti nista lakse od toga...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Popaje dobrodosao nazad Nece igrati Pierce.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • LBJ ce dati 50 poena ako ga budu cuvali pavlovic i daniels.
                            Da li ce pietrus igrati?

                            Comment


                            • Pietrus izgleda nece igrati.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Popaje dobrodosao nazad Nece igrati Pierce.
                                Fala, fala, evo osedeh cekajuci basket da pocne, najzad neka akcija
                                Ma ne bih ja veceras ni 5 para stavio na starkelje, mada ko zna, bice interesantno. Pobeda bi bila iznenadjenje u svakom slucaju...
                                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                                Comment

                                Working...
                                X