Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 1 (25.December-1.January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo me, e sad da se isprati OKC i NYK, pa idemo na reprize!
    Srecna Nova godina svima! Sve najbolje!

    Comment


    • E kada bi Bynum svaku tekmu odigrao makar priblizno onome sinoc, gde bi Lakersima kraj bio.

      Comment


      • da barem ima 23-25 ppg i 10 rpg bilo bi odlicno sa kobijevom igrom i da gasol udje u formu pa da te bog vidi
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Originally posted by stefan12 View Post
          da barem ima 23-25 ppg i 10 rpg bilo bi odlicno sa kobijevom igrom i da gasol udje u formu pa da te bog vidi
          Da ali od toga nema nista ,slabi su im i ovi ostali igraci .
          GIFSoup

          Comment


          • Lakers-i dan za danom sa Denver-om, kazem ja, neko pijan je sastavljao ovaj raspored.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
              Da ali od toga nema nista ,slabi su im i ovi ostali igraci .
              Lakersi jos uvek imaju jednu od najjacih centarskih linija u ligi,imaju igraca cije je ime Kobe,a prezime Bryant.Artest ove sezone moze pruziti bolju igru od proslogodisnje,lepo je poceo.Imaju i cistog sutera,a to im je nedostajalo tokom cele prosle sezone.Potraban im je bolji i ekspolizivniji plej kako bi bili u TOP3 favorita.Ali ne osvajaju uvek favoriti...
              Mislim da je to sasvim dovoljno da se shvate ozbiljno.
              Last edited by Black Mamba 24; 01-01-12, 18:47.
              sigpic

              Comment


              • mamba nije on vise artest nego metta world peace i za to da favoriti uvek ne osvajaju primjer je dalas
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by stefan12 View Post
                  mamba nije on vise artest nego metta world peace i za to da favoriti uvek ne osvajaju primjer je dalas
                  I zaboravim, i mrzi me da pisem to...a za mene ce uvek biti Ron Artest,kralj.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ponovo veceras Boston - Washington. Ko li je sastavljao ovaj raspored.

                    Comment


                    • Veceras Warriors-i konacno u jednom normalnom terminu za gledanje,samo se ne zna hoceli Monta da igra

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Jebo hiljadu dinara ovim njegovim fejlom cu se hraniti nekoliko dana nervoza ce da prodje brzo :P Decko je ocajan.
                        I sta ce njemu ova utakmica sa katastrofalnim sutem promeniti u karijeri?
                        Verovatno je imao i gorih,pa da li je to nesto promenilo?
                        Da li ce se neko setiti za godinu-dve i reci : "Bryant je u jednoj utakmici imao katastrofalan sut,nije on nikakav igrac."
                        Evo uzecu primer Jamesa (nista protiv njega direktno),da li se neko setiti utakmice u kojoj je on imao bas los procenat suta,ili skoro savrsen?To je najmanje bitno...
                        Koga briga za jednu najobicniju utakmicu u hladnom Denveru,jedne obicne regularne sezone?

                        Imao Bryant u utakmici 10/15 sut,ili 4/28,meni je svejedno(mozda sto sam navikao na te oscilacije),za ovu regularnu sezonu se nikada nisam nesto preterano interesovao sve do samog kraja kada krece borba za PO...do tada zelim sto atraktivniju i lepsu kosarku.
                        sigpic

                        Comment

                        Working...
                        X