Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 1 (25.December-1.January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
    Jel gledo neko Portland-Denver?
    Malopre sam pogledo utakmicu i bas je bila zanimljiva.
    Juce ceo dan pisemo kako vise nema R`N`G ekipa a oni iz Portland-a trce ko nenormalni a ni Denver ne zaostaje mnogo za njima.
    Brate al ti je sig gay jebo te

    Comment


    • Ako tako kazes odmah ga menjam

      Comment


      • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
        Ako tako kazes odmah ga menjam
        Dobro je sad

        Comment


        • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
          Jel gledo neko Portland-Denver?
          Malopre sam pogledo utakmicu i bas je bila zanimljiva.
          Juce ceo dan pisemo kako vise nema R`N`G ekipa a oni iz Portland-a trce ko nenormalni a ni Denver ne zaostaje mnogo za njima.
          Promijenio je stil Portland dolaskom Feltona, a odbrana im je jos jaca.
          Brate kako da ne igraju r'n'g kad na parket izadje ova petorka: Felton, Matthews, Batum, Wallace i Aldridge.
          Sve bolesni trkaci.
          Jos im je sut ovu utakmicu preko 50%, u odnosu na prve dvije kad im je bio mizeran, tako da nije bilo sanse da izgube ovu utakmicu.
          Ne bih nesto da ih dizem jer su odigrali sve 3 utakmice na domacem parketu, vidjecemo ih protiv Klipersa koji su favoriti.
          sigpic

          Comment


          • Trebali bi da budu dobri ove godine,samo da ih zaobidju povrede ali to je uvek pod znakom pitanja u Portland-u.

            Comment


            • Eric Gordon nece igrati veceras protiv Suns-a jos ga muci povreda kolena.

              Comment


              • Kako bre Portland da ne trci kad imas Wes-a, Batum-a na trojci i Gerald-a na cetvorci? Felton-u ostaje samo da izbaci dobar outlet pass i milina. Dace Bog da ih konacno mimoidju povrede, igraju strasnu kosarku.



                Da napisem bar nesto o nasem sinocnjem mecu, jbg ubija me ova west coast turneja, raspadam se po ceo dan.
                Elem, onih prvih 9 minuta je samo mala naznaka kako ce ova ekipa igrati u punoj formi. Sacramento nije mogao ni da sutne na kos, a kamoli da pogodi nesto, dok su na drugoj strani sevale kontre i laki poeni. Derrick uzeo 7 suteva u prvoj uz 3 asistencije jer je bio jako agresivan u halfcourt-u, a onda je nakon toga ponovo nestao sa lica zemlje. Voleo bih da ga veceras CP3 izblamira par puta ili da mu sudije ne sviraju par faulova, pa da se presalta u onaj beast mode gde ne vidi ni protivnicke, a ni svoje igrace. Boozy Boozy je bio odlican, iako mu je Rose u zadnja 3 minuta namestio 2 otvorena suta da prelomi, on je promasio, al' u svakom slucaju vise nego dobra partija i vidi se da je zdrav i da ima samopouzdanja. Rip i Brew pokidali, koliko je samo lakse kad imas na toj poziciji igrace koji su ustvari opasni po kos. Ovo i dalje nije ni 30% mogucnosti Bulls-a, al' se ide polako uzlaznom putanjom. Nek' odigramo veceras cetvrtinu i po punim gasom i bice dovoljno za pobedu. Jimmer me mnogo podseca na Tebow-a sto me jako nervira, posebno onom pogubljenom facom i cinjenicom da svi drkaju na njega sirom Amerike iako jos nista nije uradio u karijeri. Ne moze da cuva ni 3 nacrtane ovce, a kamoli nekog NBA beka. Thornton mi je gotiva, ustvario bio mi je oduvek, ali on je taj koji nosi ovu ekipu i pogadja najbitnije suteve. Kings-i na trenutke izgledaju disfunkcionalno, ako se nastavi sa porazima cini mi se da tu moze biti svasta unutar ekipe. Cousins legenda naravno tu prednjaci.



                Cime otvaramo program veceras?
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ja definitivno pocinjem sa Clevlandom. Ocu da vidim Tristana zivotinju Thompsona, pa barem i 10 minuta to bilo.
                  Posle ide Memphis v Houston do kraja i naravno poslastica Chi v LAC.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja pocinjem sa Sarlotom, da vidim hoce li D.J.-a opet da ide sut kao protiv Heata
                    Last edited by Emil_LBJ; 30-12-11, 19:15.

                    Comment


                    • Heat se gledao ceo kao i uvek ostalo po rezultatu.

                      Comment


                      • Posto se raspadam od umora,gledacu samo Indy-Cavs. Bas me zanima kako ce odigrati Irving i Tristan

                        Comment


                        • Barea i Pekovic nece veceras igrati za Minnesota-u, Mbah a Moute se vraca za Milwaukee, a Nelson je doubtful za mec protiv Charlotte-a.



                          EDIT:

                          Funny story: McRoberts finally got a car on Weds. He had been carpooling w/ Murphy in a Prius owned by someone who works for his agent

                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • pocinje se mecom Indiane i Klivlenda, moram da vidim kako igra Kyrie Irving
                            Last edited by amare@stoudemire; 30-12-11, 22:53.

                            Comment


                            • nelson propusta veceras sarlot...

                              Comment


                              • Monta Ellis nece igrati u subotu protiv 76ers-a umrla mu baba pa ide na sahranu u Mississippi.

                                Comment

                                Working...
                                X