Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 1 (25.December-1.January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Jeste spam, ali umirem od smijeha za "Metta World Debil"

    Comment


    • #62
      Originally posted by LejkerBoy View Post
      Kobe je solidno odigrao sa povredom, izgledalo je sasvim ok , jedino je lose bilo sto je imao 8 izgubljenih lopti. Msm da ce LAL sa Bajnamom u petorci i sa zdravim Kobijem biti sasvim dobra ekipa... Jedino jedan plej i moguce je finale zapada. Zna li neko zasto nije igrao Morris?
      Finale zapada nemoj ocekivati ni u ludilu... Clipersi se sprdali tamo sa GS-om sa 50% snage igrali, OKC dominira, a tek cemo na delu videti Memphis, koji je po meni moze biti treci na Zapadu... Jos tu ima dve ekipe koje su mozda jace od LA, valjda ti je sinoc ona tekma dokazala nesto gde su Bullsi igrali najgoru utakmicu koju sam ja gledao, i gde je Rose igrao totalnu drugu ulogu i opet dobili i to u Stapels-u..
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • #63
        Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Finale zapada nemoj ocekivati ni u ludilu... Clipersi se sprdali tamo sa GS-om sa 50% snage igrali, OKC dominira, a tek cemo na delu videti Memphis, koji je po meni moze biti treci na Zapadu... Jos tu ima dve ekipe koje su mozda jace od LA, valjda ti je sinoc ona tekma dokazala nesto gde su Bullsi igrali najgoru utakmicu koju sam ja gledao, i gde je Rose igrao totalnu drugu ulogu...
        Ovaj racionalniji i "pametniji" (po nekim indijancima) Rose ce verovatno biti poguban za ekipu u duzem vremenskom periodu, ali on sinoc nije bio problem, bar ne toliki. Nego, da mi pre resavamo ove kratkorocne probleme, veceras je prilika klupi, Rip-u i Jo-u da se iskupe.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #64
          Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Finale zapada nemoj ocekivati ni u ludilu... Clipersi se sprdali tamo sa GS-om sa 50% snage igrali, OKC dominira, a tek cemo na delu videti Memphis, koji je po meni moze biti treci na Zapadu... Jos tu ima dve ekipe koje su mozda jace od LA, valjda ti je sinoc ona tekma dokazala nesto gde su Bullsi igrali najgoru utakmicu koju sam ja gledao, i gde je Rose igrao totalnu drugu ulogu i opet dobili i to u Stapels-u..
          Samo je jedno sigurno zapad je 5x teze prognozirati nego istok. I koliko god da sam ubedjen u reprizu oba finala od prosle godine na zapadu se nikad ne zna.

          Comment


          • #65
            Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Samo je jedno sigurno zapad je 5x teze prognozirati nego istok. I koliko god da sam ubedjen u reprizu oba finala od prosle godine na zapadu se nikad ne zna.
            To je tacno, ja sa sigurnoscu mogu da kazem da su OKC i donekle Klipersi sigurni, a ostali, to ce biti ludnica...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #66
              Ben Gordon ce startovati na SG-u za Detroit

              Jeff Teague najverovatnije na PG-u za Hawks-e

              Lawson, Nene i Harrington i pored sitnijih povreda u sastavu Denver-a

              Marc Gasol igra

              Ricky Rubio i Wes verovatno igraju za Wolves-e, dok je Pekovic van ekipe

              Bogut igra

              Jack suspendovan

              Gortat igra

              Camby igra

              Kleiza igra, dok bi Millsap za Jazz mogao da startuje sa klupe, a ima i neku sitnu povredu



              Injury report na brzaka
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #67
                Izgleda da ce Pietrus igrati protiv Heat kaze Doc.
                Danas ima lekarski,imace izgleda solidnu minutazu iako prakticno nece imati ni jedan trening sa ekipom.
                Bolje i on da igra nego Pavlovic,moze da pogodi neku trojku ako ga krene.

                Comment


                • #68
                  Moze Pietrus i vise, kompletan je on igrac, samo da vidimo kakav ce biti nakon operacije kolena. Mnogo igraca je bukvalno nestalo sa NBA scene nakon te cuvene operacije.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #69
                    A cekajte,zasto mislite da ti panjevi iz LA-a (osim Kobe-a i Gasola) nisu pozitivno iznenadili i otezali posao Bullsima?Svi ste ocekivali laganu pobedu Bullsa (i ja sam) i sada kada se to nije desilo ispada da su odigrali najgoru utakmicu ko zna od kada i zahvaljujuci tome Lakersi su bili blizu pobede.
                    Nije jos ni pocelo kako treba,a vec govorite da LA nema sanse za finale.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Zato sto su Lakers-i ocajno odigrali, nema se tu sta pozitivno iznenaditi. Pau odigrao samo prvo poluvreme i vise ga nije bilo. Tj bilo ga je, kada je trebalo resiti utakmicu, on je resio.

                      Igrace oni svakako bolje, ali sa Mike Brown-om na mestu trenera, ne mogu u finale zapada.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • #71
                        Ja samo ne znam zasto toliko ozbiljno shvatate Clipperse sa Del Negrom na klupi. Jasno je da ce u PO ali dok ne budu imali ozbiljnog trenera ne treba toliko ozbiljno racunati na njih.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by S-Nash View Post
                          Ja samo ne znam zasto toliko ozbiljno shvatate Clipperse sa Del Negrom na klupi. Jasno je da ce u PO ali dok ne budu imali ozbiljnog trenera ne treba toliko ozbiljno racunati na njih.
                          During a timeout

                          Paul was talking to the players, VDN came over and started talking, Paul looked at VDN and said something, VDN shut up, Paul continued to direct the timeout. It was glorious

                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #73
                            Zasto je Jack suspendovan?

                            Comment


                            • #74
                              E, to stvarno ne znam.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by D-Wade View Post
                                Zato sto su Lakers-i ocajno odigrali, nema se tu sta pozitivno iznenaditi. Pau odigrao samo prvo poluvreme i vise ga nije bilo. Tj bilo ga je, kada je trebalo resiti utakmicu, on je resio.

                                Igrace oni svakako bolje, ali sa Mike Brown-om na mestu trenera, ne mogu u finale zapada.
                                Nisam rekao da ce sigurno u finale...ali ne mozete ih ni vi otpisati nakon jedne utakmice.
                                Chicago je bio mnogo bolji od Lakersa iz suteva koje odbrana tesko moze braniti ili ne moze uopste,tu mislim na trojke i slobodna bacanja koja su u ovakvim utakmicama odlucujuca,to je i Gasol dokazao.
                                FT:
                                Chicago 9/14.
                                LA 11/20 ().
                                3PT:
                                Chicago 7/15
                                LA 4/16

                                Ako je Chicago napadacki odigrao dosta ispod svojih mogucnosti,za to je definitivno kriva odbrana Lakersa.

                                P.S. Zna li neko gde mogu da vidim malo detaljniju statistiku,poene nakon ofanzivnog skoka,iz kontre, itd ?
                                Last edited by Black Mamba 24; 26-12-11, 20:20.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X