Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek sad kad je LBJ napisao roster NYK skonto sam koliko su jaki ali im je trener crna rupa.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • http://espn.go.com/blog/truehoop/pos...s-like-beasley
      Sta mislite o ovome ? B-eazy u LA, msm da bi to bio odlican potez, zbog scoring-a koji bi on doneo u LA i jos se u Artiklu spominje Sessions za samo pik iz prve runde... Oba poteza bi momentalno pojacala ekipu, ali licno ne verujem da ce Minny da pusti B-eazija za samo Exception i pik iz prve runde...

      Comment


      • Originally posted by LejkerBoy View Post
        http://espn.go.com/blog/truehoop/pos...s-like-beasley
        Sta mislite o ovome ? B-eazy u LA, msm da bi to bio odlican potez, zbog scoring-a koji bi on doneo u LA i jos se u Artiklu spominje Sessions za samo pik iz prve runde... Oba poteza bi momentalno pojacala ekipu, ali licno ne verujem da ce Minny da pusti B-eazija za samo Exception i pik iz prve runde...
        Ajde?

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Ajde?
          cekaj, tako pise u clanku, to pitaj Brusarda odakle mu to... cak se umesto pika spominje cash ...

          Comment


          • Kakav preokret Kavsa sunce ti. Inace je Indijana gubava skoro kao Atlanta, tu su negde po nivou odvratnosti.

            @mac Finiji je puno od Derika, meksi ali cini mi se vise skila dok su mu fizikalije dosta losije. No, ima u sebi mnogo, bas mnogo.

            Comment


            • Pazi, mozda ti se samo cini da je Derrick sirov bas zbog tih bolesnih fizikalija, ali oni crossover-i, floateri-i i inace soft touch around the rim, kod ova zadnja dva je mozda i najbolji u ligi uz CP3-a. Ali, slazem se, vidi se da je prefinjen, ide igra uz njegovu konstituciju. Nema sta, bice mali neverovatan igrac.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Pazi, mozda ti se samo cini da je Derrick sirov bas zbog tih bolesnih fizikalija, ali oni crossover-i, floateri-i i inace soft touch around the rim, kod ova zadnja dva je mozda i najbolji u ligi uz CP3-a. Ali, slazem se, vidi se da je prefinjen, ide igra uz njegovu konstituciju. Nema sta, bice mali neverovatan igrac.
                Ma naravno da je potreban bolestan skil za to sto radi ali nekako je mali prefinjeniji, bas ima fizikalije skladne, lepe za gledanje, ide mu pokret svaki, u flow-u je stalno, ne gubi korak nema situaciju kada ne zna sta ce sa njom i uvek onako sa stilom, bas je dobar a nisam ocekivao, ni blizu nisam ocekivao.

                Comment


                • Slazem se sa svim sto si rekao i bas to, skill koji ima se savrseno slaze sa konstitucijom, kontrola lopte, finte, sve izgleda tecno. Sut mu ipak jos nije konstantan, ali je tu ipak u startnoj prednosti u odnosu na Brick-a, Wall-a i Rose-a. Ni meni se iskreno nije svideo na pocetku, mada previse smo ocekivali jer gotovo da nije ni igrao na Duke-u zbog povrede, svakako je trebalo vremena da se udje u fazon.



                  EDIT: Lose si me razumeo, kad sam rekao da mislim da me podseca na Derrick-a mislio sam na ponasanje na terenu i na karakter, po igri svakako nisu toliko slicni.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Gledam ga cele sezone i odusevljen sam...uz sve to sto ste napisali,covek je nevidjen pobedenik. Velike ce stvari praviti taj momak,ali bas velike.

                    Comment


                    • Kad smo se vec dotakli teme, Ljubo, kako izgleda Wall u zadnje vreme? Nisam ga gledao otkad ste igrali protiv nas i tu je bas bio onako clueless, raspadao se po terenu bezvoljno. Htedoh malopre da napisem da mi se cini da Kyrie igra bolje ovu sezonu od njega, al' reko' prvo da sacekam tvoj sud.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Nije napredovao od prosle godine, malo je samo hrabriji i to je to.

                        Comment


                        • Znam da smo toliko puta pricali o tome krajem prosle i pocetkom ove sezone, ali meni je neverovatno kakav je igrac postao Marc... Gledam ga tek treci-cetvrti put ove sezone i svaki put me odusevljavao. Ne samo sto je dobar u skoku i na postu, nego pogadja i sa poludistance, prosirio je range maksimalno, udara rampe (peti je u ligi) i strasan je dodavac za jednog centra. Fascinantno mi je da se toliki talenat skrivao toliko dugo u njemu jer su verujem svi mislili da se on slepa po najjacim spanskim klubovima samo zasto sto je Pau-ov brat.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Kad smo se vec dotakli teme, Ljubo, kako izgleda Wall u zadnje vreme? Nisam ga gledao otkad ste igrali protiv nas i tu je bas bio onako clueless, raspadao se po terenu bezvoljno. Htedoh malopre da napisem da mi se cini da Kyrie igra bolje ovu sezonu od njega, al' reko' prvo da sacekam tvoj sud.
                            Mogao bih esej da napisem o ovome,ali danas nisam nesto raspolozen. No,ukratko nije problem

                            Ocajan start sezone,ali bas ocajan. Da li mu nije prijala duza pauza,da li nesto drugo-ne znam. Znam samo da mu radna etika sigurno nije problem. Kako su utakmice odmicale,on je bio malo bolji,ali hot and cold fazon. 30 poena u jednoj tekmi,10 poena u sledecoj i tako u krug. Poslednjih nekoliko nedelja igra fenomenalnu kosarku. Odlican je bio na ovom road tripu. Izgleda da polako kapira neke stvari. Covek jednostavno ima vrline koje su mu u isto vreme i mane. Najbitnija - brzina. Ne postoji analiticar,strucnjak ili komentator koji do sada nije spomenuo kako je neretko brzi nego sto je potrebno i zbog toga cini neke cudne odluke u napadu,gubi lopte i gresi u kontrama. Za taj "segment" svakako ne postoji statistika,ali sam siguran da ga polako,ali sigurno ispravlja. Ostaje naravno jos jedna bitna stvar kada je on u pitanju. Sut sa poludistance. Na pocetku sezone je bio tragikomican,ali se kao i celokupna njegova igra polako popravljao i u poslednje vreme je na sasvim pristojnom nivou. Ogradicu se da statistiku ne znam,ali me i ne zanima. Kada igras u ekipi kakva je Washington cesto uzimas suteve sa 8,9 metara u poslednjoj sekundi,kao i neke cudne suteve preko igraca. Jbg,obicno to ide uz igraca koji je izabran kao prvi pik. Jedino sto znam je da taj sut izgleda sve bolje i bolje i da ga uzima sa mnogo vise samopouzdanja.

                            Kada usavrsi 3 stvari,bice jedan od najboljih igraca u ligi. Vec spomenuta kontrola brzine,kao i sut. I po meni segment koji bi mu mnogo koristio je - bolji floater.

                            Ne brinite se,bice zver
                            Last edited by Ljuba90; 22-02-12, 03:13.

                            Comment


                            • Kakva je trenercina Pop, dao je slobodno vece Parker-u i Duncan-u znajuci koliko je bolestan raspored. Treba imati takvog maga za trenera, nije ni cudo sto igraci obozavaju da igraju za njega.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Kakva je trenercina Pop, dao je slobodno vece Parker-u i Duncan-u znajuci koliko je bolestan raspored. Treba imati takvog maga za trenera, nije ni cudo sto igraci obozavaju da igraju za njega.
                                Iako ne volim Spurse,njega maksimalno postujem. Za mene je njegov TO posle par sekundi jedne utakmice bio nesto najjace sto sam video

                                Comment

                                Working...
                                X