Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ok da i Bulls-e ali pazi ovo u LAC su i CP3 i Blake i Mr.Big Shot i ajde malo da pohvalim onon DeAndre Jordna a kod Bulls-a Rose maltene vodi naravno tu su Buzzer i Noa ali mislim da samo za malu sitnu trunku su malo veci favoriti za titulu LAC nego Clippersi

    Comment


    • #92
      Ма какви црни Клиперси, нема од њих ништа. Ућиће у плејоф и одма ту да испадну.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by Just NBA View Post
        Ok da i Bulls-e ali pazi ovo u LAC su i CP3 i Blake i Mr.Big Shot i ajde malo da pohvalim onon DeAndre Jordna a kod Bulls-a Rose maltene vodi naravno tu su Buzzer i Noa ali mislim da samo za malu sitnu trunku su malo veci favoriti za titulu LAC nego Clippersi
        Ali zato ce Clipperse ubiti odbranom u PO, a ako nalete na OKC ispasce 4-0. Sa druge strane Bullse ce najbolja odbrana u ligi dovesti bar do finala konferencije. Uz to, igracki bolji putujuci cirkus prosle godine u prvoj zajednickoj sezoni nije osvojio titulu, trebace i LAC vremena da sve to ulegne na mesto. Bice atraktivni, ali do titule ce veoma tesko.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #94
          Dobro AKO Bulls-i stignu do finala konferencije..Ko ih tamo ceka?MIAMI!A Spolstra je isao kod onog jednog koledz trenera za americki fudbal koji ima tim sa veoma velikim atletskim sposobnostima,sto ima i Miami...A LeBron vezbao niski post sa Hakeem ''The Dream"-om i sada je tamo masina...Tako da zato mislim da su Bulls-i malo manja pretnja za titulu od LAC-a

          Comment


          • #95
            Nece dati to CP3,nije tamo otisao da izgubi u prvoj rundi..To je mogao i u Hornet-sima

            Comment


            • #96
              Klipersima je zakucavanje najvazniji segment igre,u PO ce da ih pociste ko god da bude igrao sa njima.

              Comment


              • #97
                tim koji slabo igra odbranu tesko moze da napravi nesto u plejofu
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • #98
                  Originally posted by T-Mac View Post
                  Verovali ili ne, Cousins je zatrazio trade.
                  DeMarcus Cousins danas ima razgovor za GM Kings-a pa ce se znati nesto vise hoceli ga trejdovati ili ce ostati u ekipi,cudan neki lik ovaj DeMarcus

                  Comment


                  • #99
                    Cousins ja mislim da je on jedina svetla tacka u Kings-ima zato sto Kings-i spadaju u kategoriju sa Cleveland-om Pistons-ima GSW itd...A svi znamo kakvi su oni klubovi..Tako da mislim da Kings-i nesmeju to sebi da dozvole......

                    Comment


                    • Ne bi reko da Warriors-i spadaju u istu grupu sa ovim ekipama,ne kazem da su Warriors-i nesto extra ali su bolji od ovih navedenih ekipa sigurno.

                      Comment


                      • Dobro Warriors-i su samo malo bolji ali mislim da bi ih trebalo strpati u isti kos

                        Comment


                        • Ja sa mojim laičkim znanjem NBA isto mogu da kažem da GSW ne spadaju u tu kategoriju. A i Kings-e vuče ovaj backcourt dvojac a ne Cousins. Cavs-i se poboljšavaju što mi je posebno drago...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Moji Cavsi imaju perspektivu, nisu to nesto specijalno talentovani igraci ali se dobro upotpunjuju. Jedini kiks po meni je bio trejd Casspi-Hickson, te sada nemamo nikoga u frontu ko moze biti pretnja po kos.

                            Comment


                            • Detroit i Houston su opasno zagrizli za Cousins-a, videcemo da li ce Dumars konacno uspeti da napravi neki pametan potez u zadnje vreme.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X