Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
    Reći za westbrooka da je smeće od pleja je retardirano, da nije njega okc bi se mučio da stigne do plej offa, a kamoli da bude kandidat za titulu, uprkos durantu.
    A, dodaj umesto Westbrook-a na to mesto recimo Rondo-a i ja mislim da bi OKC igrao finale prosle godine. Niko ovde ne spori da je Westbrook odlican igrac sa fantasticnim fizickim predispozicijama (ja mislim i da je bolji po tom pitanju od Rose-a), ali njegova bolesna glava sve to neutralise.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Veceras Heat protiv Clippers-a to ce biti zanimljivo videti.
      Ja sam ocekivo vise od Clippers-a na pocetku sezone,treba ih videti veceras protiv Heat-a mogu li nesto ozbiljnije da urade protiv jacih ekipa,svi porazi su im bili protiv pravih PO timova samo su jednom pobedili Portland ali sinoc izgubise od njih,a Heat sinoc izgubi od mojih Warriors-a bez Steph-a,sve sam ocekivo ali to nikako,konacno se malo raspuco Wright ali on uvek ima motivaciju protiv Heat-a.

      Comment


      • pu jebemu posle je bas bila extra utakmica cikago minesota... Gledao sam hajlajt jutros... Sad mi je zao sto sam zbrisao...

        ma veceras se gleda boston
        Uzeleo sam se onog malog zelenog vanzemaljca, tj genijalca Ronda... Ajmo jedan tripdabl protiv penzionera!!!

        Originally posted by T-Mac View Post
        A, dodaj umesto Westbrook-a na to mesto recimo Rondo-a i ja mislim da bi OKC igrao finale prosle godine. Niko ovde ne spori da je Westbrook odlican igrac sa fantasticnim fizickim predispozicijama (ja mislim i da je bolji po tom pitanju od Rose-a), ali njegova bolesna glava sve to neutralise.
        To sam i ja provalio... Imas genijalnih igraca, neverovatnih talenata kojima je najveci problem njihova glava... Eto Galinari npr... Ne volim italijane ali ovaj bas bode oci... Po mom misljenju, da ga psiha ne sprecava u tome, on bi bio bolji od karmela... Pa kakav je samo promasaj imao protiv lejkersa...
        Pa onda rendi foj, iz klipersa... Decko je skidao sve moguce rekorde na koledzu a onda u minesoti, iako je imao svu slobodu(ceo tim je bio zamisljen da igra za njega) nije imao muda ni otvorene suteve da puca. Isplati se angazovati jednog psihijatra samo za njih ako je to uslov dobre igre...
        Last edited by Casiraghi; 11-01-12, 19:13.

        Comment


        • Originally posted by myxx
          To sam i ja provalio... Imas genijalnih igraca, neverovatnih talenata kojima je najveci problem njihova glava... Eto Galinari npr... Ne volim italijane ali ovaj bas bode oci... Po mom misljenju, da ga psiha ne sprecava u tome, on bi bio bolji od karmela... Pa kakav je samo promasaj imao protiv lejkersa...
          Pa onda rendi foj, iz klipersa... Decko je skidao sve moguce rekorde na koledzu a onda u minesoti, iako je imao svu slobodu(ceo tim je bio zamisljen da igra za njega) nije imao muda ni otvorene suteve da puca. Isplati se angazovati jednog psihijatra samo za njih ako je to uslov dobre igre...

          Batice, koristi EDIT, da znas za ubuduce, mrzi me sad da brisem i spajam postove.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Vidim, pricali se o Minesoti...
            Mnogo su bolji ali sta im fali...
            -Bek suter-Da li je kajl korver najvazniji igrac bulsa? Da li je pedja bio glavni u mavsima? Nije naravno ali ovakav igrac im je neophodan da rastereti glavne igrace, kao i da poveca ucinak klupe... Sa par suteva(pogodjenih) dok zvezde odmaraju mnogo bi uradio, ne bi padali u veliki minus kad nema lava i rubija, a naravno tu su i specijali(akcije) kad moras da sutnes trojku za pobedu ili produzetak. Pored ovoga svega izbeglo bi se i ono njihovo silovanje suta za 3 jer bi se tada znalo ko treba da sutne kad moras da siris protivniku odbranu ili kad igras protiv zone......
            Klasicni teski centar-Mislim ovo sa darkom je smesno, a Nikola izgleda totalno izgubljeno u NBA ligi. Greska je pustanje Karija u majami... Pa ako tamo moze da oslabi da igra, moze i ovde... Naravno, nije on neki za duze staze ali bi u ovoj sezoni posluzio. Lava, rendolfa i tolivera ne smatram teskim centrima da se razumemo odmah
            Krilo-Da, imaju bizlija ali ja mislim nesto sasvim drugo. To bi bio neki igrac potpun ofanzivno orjentisan, ali koji ulazi sa klupe... Secate se samo rola salmonsa u dresu atlante(sad je u sakramentu)? Opet nije vrhunski igrac ali zna da uzme loptu u odlucujucim trenucima i trazi faul. A ne ako ovi majstori koji redovno gube lopte u tim situacijama...
            Na pleju su jaki, krilni centri su dobri, krilo nije lose(nije trenutno u formi) imaju lakog centra koji odgovara igri sa rubijom...
            Zakljucak-Ne znam sta je sa vebsterom ali on bi mnogo pomogao na toj poziciji beka. Bizli bi trebao da krece sa klupe a Derik da igra krilo(i da popravi jos malo sut za 3). I da se kupi teski centar. I eto ekipe za plejof... Doduse za prvu fazu samo ali i to je dosta za pocetak...
            Sledece sezone da uzmu nekog sutera na draftu, toga ima i na kraju druge runde, da ne daju nikog i ne pametuju pa da ih vidi bog
            Lav definitivno nije vodja, on je jednostavno igrac sa najboljim karakteristikama. Ocekujem da ce to mali spanac biti ali tek za sezonu-dve, sigurno nece imati tu privilegiju sada...

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Da li po vama Supermen igra dosta slabije nego prosle sezone ili se to samo meni cini?

              Jeste da vise nema spekulacija o njegovom trejdu,ali ja mislim da je to sigurna stvar.
              Kao sto je rekao i Freshman, cini se da su glasine oko trejda znacajno uticale na njega. Ne toliko na igru, koliko na zelju za igrom. Vidi se da mu misli lutaju, da nije potpuno skoncentrisan, nije "gladan". Setimo se samo utakmice sa Sactom pre neko vece kada je usao u smesan problem sa faulovima, mizaran procenat suta u utakmici se OKC-om na pocetku sezone, neagresivnosti protiv raspalog Detroita...
              Siguran sam da bi se trejdom probudio i opet poceo da lomi table.

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                A, dodaj umesto Westbrook-a na to mesto recimo Rondo-a i ja mislim da bi OKC igrao finale prosle godine. Niko ovde ne spori da je Westbrook odlican igrac sa fantasticnim fizickim predispozicijama (ja mislim i da je bolji po tom pitanju od Rose-a), ali njegova bolesna glava sve to neutralise.
                Moram da se nasmejem na ovaj komentar. rondo je prosecan plej sa limitiranim ofanzivnim sposobnostima, i sjajnom odbranom. razlog njegovog uspeha lezi u tome sto igra u bostonu sa 3 veterana allstara, uz to sva 3 odlicna sutera koja se sjajno krecu bez lopte i olaksavaju mu posao. kada oni tako razvuku odbranu, rondo treba samo da napravi visak, sto mu nije preterano tesko zbog njegove brzine i da doturi loptu nekom od njih, ili da krene na ulaz ako se otvori reket. medjutim, ako poredimo igracki talenat, tu je westbrook za klasu bolji, i rondo nikad ne bi mogao da ga zameni u oklahomi pre svega jer on nikad ne moze da bude scorer/play kao westbrook koji sa durantom cini najefikasniji duo u ligi po pitanju poena. pa covek ne moze da ubode slobodno bacanje, o cemu pricamo?? Zatim, igra okc se zasniva na one/two punch-dakle slicno kao kobe/shaq svojevremeno, dok je ostatak samo supporting cast uz hardena kao sjajnog 6. igraca. u bostonu medjutim, postizanje poena je ravnomerno raspodeljeno na vise igraca, i uvek je neko drugi prvi strelac. u toj konstalaciji, rondo ni izbliza nema na sebi toliki pritisak odbrane kao westbrook, cak ga pustaju i da sutira, jer decko ima sut sa distance kao shaq. on ni u teoriji ne bi mogao da bude 20+ ppg igrac kao westbrook koji uz to asistira i najbolji je skakac medju plejevima. Jeste ponekad sebican, ali uvek odradi posao i uz to je daleko najbolji asistent u svom timu. To je isto kao kad bi rekao da johnson moze da zameni kobija brajanta u lejkersima jer su obojica prve opcije u svom timu.

                Comment


                • Da je dati Rondo-u da sutira po 20 puta imo bi isti prosek poena kao Westbrook i jos bolju statisiku.
                  Po meni Rondo vise vredi za jednu ekipu nego Westbrook,covek igra dobru odbranu,jedan od naj boljih kradljivaca lopti,prosle godine je bio prvi po proseku asistencija u celoj NBA.Ne bi ja to nazvao prosecnim plejom.
                  Sigurno da Rondo ima dobre saigrace ali Westbrook ima jednog od najboljih igraca za saigraca u celoj NBA koji je uvek u fokusu protivnickih odbrana sto ovome dosta olaksava posao.Westbrook u vecini slucajeva ima procente suta malo jace od 40% i sto je naj gore kada ga nece sut on i dalje nastavlja da se ispucava umesto da asistira i tako pomogne ekipi.
                  Normalno je da svi loze na Westbrook-a jer on radi ono sto navijaci vole atraktivna zakucavanja,brze konte itd. ali mislim da bi vecina igraca i trenera zelela da imaju Rondo-a u ekipi jer pomaze na mnogo vise nacina od Westbrook-a.

                  Comment


                  • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
                    Moram da se nasmejem na ovaj komentar. rondo je prosecan plej sa limitiranim ofanzivnim sposobnostima, i sjajnom odbranom. razlog njegovog uspeha lezi u tome sto igra u bostonu sa 3 veterana allstara, uz to sva 3 odlicna sutera koja se sjajno krecu bez lopte i olaksavaju mu posao. kada oni tako razvuku odbranu, rondo treba samo da napravi visak, sto mu nije preterano tesko zbog njegove brzine i da doturi loptu nekom od njih, ili da krene na ulaz ako se otvori reket. medjutim, ako poredimo igracki talenat, tu je westbrook za klasu bolji, i rondo nikad ne bi mogao da ga zameni u oklahomi pre svega jer on nikad ne moze da bude scorer/play kao westbrook koji sa durantom cini najefikasniji duo u ligi po pitanju poena. pa covek ne moze da ubode slobodno bacanje, o cemu pricamo?? Zatim, igra okc se zasniva na one/two punch-dakle slicno kao kobe/shaq svojevremeno, dok je ostatak samo supporting cast uz hardena kao sjajnog 6. igraca. u bostonu medjutim, postizanje poena je ravnomerno raspodeljeno na vise igraca, i uvek je neko drugi prvi strelac. u toj konstalaciji, rondo ni izbliza nema na sebi toliki pritisak odbrane kao westbrook, cak ga pustaju i da sutira, jer decko ima sut sa distance kao shaq. on ni u teoriji ne bi mogao da bude 20+ ppg igrac kao westbrook koji uz to asistira i najbolji je skakac medju plejevima. Jeste ponekad sebican, ali uvek odradi posao i uz to je daleko najbolji asistent u svom timu. To je isto kao kad bi rekao da johnson moze da zameni kobija brajanta u lejkersima jer su obojica prve opcije u svom timu.
                    Nisi shvatio poentu, Rondo-a sam namerno i ubacio jer bio postizao tacno onoliko poena koliko je potrebno, a i ne bi bilo problema da KD dobije onda kada treba, a ne da Westbrook kvari i ne postuje ono sto mu se kaze. Niko ne spori da je on kvalitetan igrac, medjutim Durant treba da ima loptu kada se odlucuje, a posebno kada trener tako naredi. Protiv Wolves-a pred sam kraj, lomi se utakmica, covek svesno udara Barea-u laktom, sudija mu svira tehnicku i faul u napadu, a on se smeje u fazonu boli me kurac ja sam faca. Mislis da njega zanima sta ce ekipa da uradi? Klasican stat padder, ego mu je veci od Rusije. U teoriji to tvoje dobro zvuci, nekad on tako i igra, ali cesce ta agresivnost donese lose, a ne dobre stvari.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                      Da je dati Rondo-u da sutira po 20 puta imo bi isti prosek poena kao Westbrook i jos bolju statisiku.
                      Po meni Rondo vise vredi za jednu ekipu nego Westbrook,covek igra dobru odbranu,jedan od naj boljih kradljivaca lopti,prosle godine je bio prvi po proseku asistencija u celoj NBA.Ne bi ja to nazvao prosecnim plejom.
                      Sigurno da Rondo ima dobre saigrace ali Westbrook ima jednog od najboljih igraca za saigraca u celoj NBA koji je uvek u fokusu protivnickih odbrana sto ovome dosta olaksava posao.Westbrook u vecini slucajeva ima procente suta malo jace od 40% i sto je naj gore kada ga nece sut on i dalje nastavlja da se ispucava umesto da asistira i tako pomogne ekipi.
                      Normalno je da svi loze na Westbrook-a jer on radi ono sto navijaci vole atraktivna zakucavanja,brze konte itd. ali mislim da bi vecina igraca i trenera zelela da imaju Rondo-a u ekipi jer pomaze na mnogo vise nacina od Westbrook-a.
                      ma vazi...procitaj ponovo prethodni post posto izgleda nisi razumeo sustinu...saigraci cine ronda boljim nego sto jeste, durant jeste fantastican scorer, ali on ne olaksava posao westbruku, nego obrnuto, westrbook skida sa duranta dobar deo ofanzivnog tereta a i paznje odbrane. westbrook ima nesto slabiji procenat suta, ali to nadoknadjuje svojom all-around igrom. prosle godine je ako se ne varam bio jedini igrac koji je belezio vise od 20 poena, 5 skokova i 8 asistencija po utakmici. Ja sam i rekao da je rondo sjajan u odbrani i to je ono sto ga izdvaja od proseka, ali zar stvarno pokusavas da uporedis njegove i westbrokove ofanzivne mogucnosti?? da li stvarno misli da bi rondo koji daje 10 poena po utakmici imao visok procenat suta da uzima 20 lopti i da nema saigrace kakve ima?? I ko ovde prica o zakucavanjima, kontrama itd?? promasio si poentu, ja ovde pricam o sustinskim razlikama izmedju dva igraca, a ako neko ko belezi vise od 7 apg kroz citavu karijeru ne dodaje loptu i ne asistira saigracima onda nemamo o cemu da pricamo. westbrook ove sezone igra nesto slabije nego inace, ali ako pogledamo kroz karijeru, rondo belezi 7.6 apg spram russelovih 7.1, dakle svega pola asistencije vise po mecu u proseku, dok je u skoro svim ostalim statistickim kategorijama inferiorniji. Ja opet tvrdim, kada bi zamenili uloge, wesbrook bi u bostonu belezio prosecno double-double, otprilike isti broj poena kao i sada uz 10+ apg i mnogo bolji procenat suta, dok bi rondo kao druga napadacka opcija bio daleko slabiji, i bio bi mnogo stetniji po ekipu.

                      @tmac: ne slazem se da je westbrook stat pader, jer uz duranta koji je prva opcija on to jednostavno ni ne moze da bude, a da ume da napravi glupost to stoji, ali to cine i bolji od njega. ako trazis stat padera, to je lebron ali njemu se to ne zamera jer je efektivan i to uglavnom ne steti ekipi. rondo bolje razigrava saigrace od westbruka, i to je tacno, ali opet kazem, za tim poput OKC koji se zasniva na dva dominantna igraca i solidnom supporting castu, on nikako ne bi bio pravo resenje. Sem toga, ne bi oni igrali finale zapada i bili toliko uspesni poslednjih par godina da je to sve sto kazes za njega tacno.
                      Last edited by Profesor Z; 12-01-12, 00:28.

                      Comment


                      • Pogledaj malo kada toliko cenis statistiku koliko Westbrook ima izgubljenih lopti na tih 7.1 asistencija u karijeri a koliko Rondo na 7.6,o proseku suta da i ne govorim iako Rondo uzima manje suteva od Westbrook-a on te svoje uglavnom pogadja.
                        Westbrook pre svega mora da sredi svoju glavu da bi bilo nesto od njega jer niko ne voli pleja koji samo gleda sebe i svoj sut.

                        Comment


                        • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
                          ma vazi...procitaj ponovo prethodni post posto izgleda nisi razumeo sustinu...saigraci cine ronda boljim nego sto jeste, durant jeste fantastican scorer, ali on ne olaksava posao westbruku, nego obrnuto, westrbook skida sa duranta dobar deo ofanzivnog tereta a i paznje odbrane. westbrook ima nesto slabiji procenat suta, ali to nadoknadjuje svojom all-around igrom. prosle godine je ako se ne varam bio jedini igrac koji je belezio vise od 20 poena, 5 skokova i 8 asistencija po utakmici. Ja sam i rekao da je rondo sjajan u odbrani i to je ono sto ga izdvaja od proseka, ali zar stvarno pokusavas da uporedis njegove i westbrokove ofanzivne mogucnosti?? da li stvarno misli da bi rondo koji daje 10 poena po utakmici imao visok procenat suta da uzima 20 lopti i da nema saigrace kakve ima?? I ko ovde prica o zakucavanjima, kontrama itd?? promasio si poentu, ja ovde pricam o sustinskim razlikama izmedju dva igraca, a ako neko ko belezi vise od 7 apg kroz citavu karijeru ne dodaje loptu i ne asistira saigracima onda nemamo o cemu da pricamo. westbrook ove sezone igra nesto slabije nego inace, ali ako pogledamo kroz karijeru, rondo belezi 7.6 apg spram russelovih 7.1, dakle svega pola asistencije vise po mecu u proseku, dok je u skoro svim ostalim statistickim kategorijama inferiorniji. Ja opet tvrdim, kada bi zamenili uloge, wesbrook bi u bostonu belezio prosecno double-double, otprilike isti broj poena kao i sada uz 10+ apg i mnogo bolji procenat suta, dok bi rondo kao druga napadacka opcija bio daleko slabiji, i bio bi mnogo stetniji po ekipu.

                          @tmac: ne slazem se da je westbrook stat pader, jer uz duranta koji je prva opcija on to jednostavno ni ne moze da bude, a da ume da napravi glupost to stoji, ali to cine i bolji od njega. ako trazis stat padera, to je lebron ali njemu se to ne zamera jer je efektivan i to uglavnom ne steti ekipi. rondo bolje razigrava saigrace od westbruka, i to je tacno, ali opet kazem, za tim poput OKC koji se zasniva na dva dominantna igraca i solidnom supporting castu, on nikako ne bi bio pravo resenje.

                          Tokom regularne sezone to sto on radi nije nikakav problem, problem je kad pocne da pravi sranja u playoff-u. Brooks-u je toliko dokurcilo da ga je izveo iz igre onda protiv Dallas-a cini mi se, nije igrao celu cetvrtu cetvrtinu, menjao ga je Maynor. Opet se pozivam na tu utakmicu protiv Minny-a, ali on je svesno ignorisao saigraca koji je trebao da doda loptu Durant-u, samog Durant-a i ono najtuznije trenera koji mu je rekao sta treba da se odigra. Koliko god Brooks izgledao kao neznalica i slab autoritet, on to mora da ispostuje, narusava se bilo kakav autoritet trenera. Jesu oni taj mec dobili, ali samo iz razloga sto je Minnesota takva ekipa kakva je, nemaju lidera da preuzme stvar u svoje ruke i resi utakmicu kad treba. Ponavljam jos jednom, sve sto ti pricas je ok i ja se slazem, ali je to vise u teoriji, nego u praksi. Nadam se da cemo Rondo-a konacno za par godina videti u ekipi koja nema 3 HOF-era, pa da konacno mozemo da ocenimo da li je zaista bas toliko ofanzivno limitiran. Ja mislim da bi njegova pojava dozvolila Harden-u da bude jos efikasniji i agresivniji u napadu, a Harden itekako ima potencijala da bude premier SG u ligi.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • vazi sto gleda samo sebe i svoj sut, pa je zato OKC medju najboljim ekipama u ligi poslednjih par godina. a sto se ronda tice, on svoje poene dobija iz prodora, kada mu ostatak ekipe rasiri teren i omoguci da igra jedan na jedan, gde koristi brzinu da stigne do kosa. on ne bi mogao ni u snu da pogadja suteve kao westbrok, a prosek sa penala mu je kao shaqov. drugo, boston je osvojio titulu 2008. kada rondo nije bio faktor, sto je jos jedan dokaz da ne cini on ekipu boljom, nego obrnuto.

                            @tmac: rondo nikad nece biti kompletan ofanzivni igrac osim ako drasticno ne popravi svoj sut, a za to ne treba cekati da promeni tim da bi se videlo, jer je vise nego evidentno. i opet ne potcenjujem ja njega, naprotiv veoma ga respektujem kao pleja i zbog nacina na koji igra, jer ineteligentno koristi svoje prednosti, ali kazem da ima dosta velike nedostatke, koji u suterskoj ekipi kakva je boston, ne dolaze toliko do izrazaja. sto se OKC-a tice, durant jeste njihov lider i go-to-guy kada se lomi utakmica, ali i westbrook ume da resi stvari itekako, ne znam za tebe ali ja sam gledao dosta njihovih utakmica, i smatram da ta sranja koja povremeno napravi mu se mogu istolerisati, jer ucini daleko vise dobrog. mislim da njemu samo treba trener sa autoritetom koji ce ga malo dovesti u red, kao sto je phil jackson koji je od kobija napravio pravog timskog igraca.
                            Last edited by Profesor Z; 12-01-12, 00:44.

                            Comment


                            • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
                              vazi sto gleda samo sebe i svoj sut, pa je zato OKC medju najboljim ekipama u ligi poslednjih par godina. a sto se ronda tice, on svoje poene dobija iz prodora, kada mu ostatak ekipe rasiri teren i omoguci da igra jedan na jedan, gde koristi brzinu da stigne do kosa. on ne bi mogao ni u snu da pogadja suteve kao westbrok, a prosek sa penala mu je kao shaqov. drugo, boston je osvojio titulu 2008. kada rondo nije bio faktor, sto je jos jedan dokaz da ne cini on ekipu boljom, nego obrnuto.

                              @tmac: rondo nikad nece biti kompletan ofanzivni igrac osim ako drasticno ne popravi svoj sut, a za to ne treba cekati da promeni tim da bi se videlo, jer je vise nego evidentno. i opet ne potcenjujem ja njega, naprotiv veoma ga respektujem kao pleja i zbog nacina na koji igra, jer ineteligentno koristi svoje prednosti, ali kazem da ima dosta velike nedostatke, koji u suterskoj ekipi kakva je boston, ne dolaze toliko do izrazaja. sto se OKC-a tice, durant jeste njihov lider i go-to-guy kada se lomi utakmica, ali i westbrook ume da resi stvari itekako, ne znam za tebe ali ja sam gledao dosta njihovih utakmica, i smatram da ta sranja koja povremeno napravi mu se mogu istolerisati, jer ucini daleko vise dobrog. mislim da njemu samo treba trener sa autoritetom koji ce ga malo dovesti u red, kao sto je phil jackson koji je od kobija napravio pravog timskog igraca.
                              Pogresnu sam ja stvar napisao malopre (tek sam ustao ), nisam mislio da vidimo da li je napadacki limitiran (jer je cinjenica da jeste), nego da li su sve ove asistencije posledica toga sto igra sa 3 HOF-era. Mozda ja i gresim, ali mislim da bi se Rondo dobro uklopio uz Harden-a i Durant-a, posebno, opet kazem, u tim najbitnijim trenucima. Perk mu je jedan od najboljih prijatelja i pravio je Rajon od njega boljeg igraca u napadu, nego sto to Perk zapravo jeste. Isto tako, mislim da bi imao odlicnu hemiju sa Ibaka-om u tom pick and roll-u, Serge moze i da se otvori i do samog kosa, a i da pogodi sa poludistance u ritmu. Da sumiram, Westbrook je izuzetno talentovan igrac i nadaren fizicki, ali je budala. On moze da odigra inteligentno kada hoce, ali daleko cesce izabere onu pogresnu opciju. Rondo mi se uklapa u tu neku kombinaciju sa Durant-om i Harden-om i ovim centarskim tandemom konkretno. Malo previse ti potcenjujes njegov napadacki potencijal koliko god limitiran bio. ;)
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Bas tako Westbrook je budala ali sreca ima trenera koga niko ni za sta ne pita da je on kod Doc-a u Bostonu bila bi druga prica ovaj bi njega doveo u red

                                Comment

                                Working...
                                X