Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Uh, al` kako bi Kobe legao toj ekipi. O takvom igracu ja pricam.
    E jbg, Kobe bi legao svakoj ekipi u ligi... Mada kad vec pricamo o tome, morali bi da igraju run and gun kako bi bilo FGA za sve.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      E jbg, Kobe bi legao svakoj ekipi u ligi... Mada kad vec pricamo o tome, morali bi da igraju run and gun kako bi bilo FGA za sve.
      Isamarao bi i postrojio Kobe to sve... Bio bi prva, druga i treca opcija u napadu.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Rip opet ne igra veceras

        Comment


        • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
          Rip opet ne igra veceras
          Nikakav problem to nije sto se mene tice, samo sto nam treba veca rotacija na bekovskim pozicijama, pocrkace Lu i Derrick opet posle dve utakmice.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Dwyane Wade mentions the dreaded plantar fasciitis which is never a good sign.

            OK, mislim da ce Wade imati dosta problema sa eksplozivnoscu ove sezone...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Uh, al` kako bi Kobe legao toj ekipi. O takvom igracu ja pricam.
              Malo je falilo da Kobe završi u klipersima 2006. pre nego što je potpisao novi ugovor, ali to ni izbliza nije bio tim kakav je danas. Inače moje mišljenje je da su klipersi nedovoljno izbalansirani. Dovođenjem bilupsa i pola imaju previše dobrih plejmejkera, a tanki su na dvojci i trojci. Takođe im fali backup za jordana koji je ofanzivno limitiran. privremeno rešenje možda bi bilo da se mo wiliams prebaci na dvojku, a bilups da bude zamena njemu i polu, jer ipak je on u godinama i ne može odigrati više od 20-25 minuta kvalitetne košarke svako veče, mada ga izuzetno respektujem, jer to je igrač koji samim svojim prisustvom unosi stabilnost u ekipu. Njegov značaj najbolje se video kada je prešao iz pistonsa u denver u zamenu za "crnu rupu košarke".

              Comment


              • Originally posted by Captain Jack Sparrow View Post
                Malo je falilo da Kobe završi u klipersima 2006. pre nego što je potpisao novi ugovor, ali to ni izbliza nije bio tim kakav je danas. Inače moje mišljenje je da su klipersi nedovoljno izbalansirani. Dovođenjem bilupsa i pola imaju previše dobrih plejmejkera, a tanki su na dvojci i trojci. Takođe im fali backup za jordana koji je ofanzivno limitiran. privremeno rešenje možda bi bilo da se mo wiliams prebaci na dvojku, a bilups da bude zamena njemu i polu, jer ipak je on u godinama i ne može odigrati više od 20-25 minuta kvalitetne košarke svako veče, mada ga izuzetno respektujem, jer to je igrač koji samim svojim prisustvom unosi stabilnost u ekipu. Njegov značaj najbolje se video kada je prešao iz pistonsa u denver u zamenu za "crnu rupu košarke".
                Ovo za Kobe-a i njegov trade request u Clippers-e sam vec pisao, moram da te ispravim, to je bilo 2007-e, a ne 2006-e. A sto se tice Clippers-a i njihove trenutne situacije sam takodje pisao, vrati se samo nekoliko postova unazad. Dakle, ponovio si samo ono sto sam ja vec napisao, a to je da im fali scorer dvojka i backup za DeAndre-a. A sto se tice trenutne postave LAC-a, ne bih ja tu nista menjao, jer moras da imas fire power s klupe (nesto tipa Harden-a u OKC, Odom-a iz vremena LAL-a i ranijih godina Ginobili-a), dakle igraca koji ima zavidan napadacki arsenal, da bude produktivan igrac i da doprinosi na terenu, a to Mo svakako jeste. Mislim da je uloga 6-og igraca savrsena za Mo-a. Ponekad moras da ostavis boljeg igraca na klupi (igraca koji kvalitetom zasluzuje da bude u prvoj postavi) kako bi on bio lider tog second unit-a.
                Last edited by Ernesto; 10-01-12, 04:17.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Je l' moguce da niko ne komentarise Wade-ovu povredu?
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Pitanje za navijace Chicaga...
                    Zasto Hamilton nije igrao ? Jel neka povreda u pitanju ?

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Pitanje za navijace Chicaga...
                      Zasto Hamilton nije igrao ? Jel neka povreda u pitanju ?
                      Povreda prepona, day to day je. ;)
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Tu povredu sto ima Wade prosle godine je imao Tyreke Evans i mucila ga je cele sezone,to izgleda kao dosta neugodna i mucna povreda sad neki igraci uspevaju da igraju sa njom ali to nije to.Kazu da je jedino resenje za taj "Plantar fasciitis" odmor ali koliko u ovako skracenoj sezoni Heat moze da odmara Wade to je pitanje.

                        Comment


                        • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                          Tu povredu sto ima Wade prosle godine je imao Tyreke Evans i mucila ga je cele sezone,to izgleda kao dosta neugodna i mucna povreda sad neki igraci uspevaju da igraju sa njom ali to nije to.Kazu da je jedino resenje za taj "Plantar fasciitis" odmor ali koliko u ovako skracenoj sezoni Heat moze da odmara Wade to je pitanje.
                          U regularnoj sezoni Wade moze komotno da se odmara i to duze vremena. Heat moze sa Lebronom dobiti vecinu utakmica regularne sezone, cak i one protiv tezih timova. Mislim da ce se tako nesto i desiti...naravno, nece Kapiten sedeti svaku utakmicu, ali mislim da ce mu biti umanjena minutaza i to u dobroj meri.
                          Last edited by Emil_LBJ; 10-01-12, 13:19.

                          Comment


                          • Aj ko je uplatio LP neka me startuje na pm.

                            Comment


                            • ljudi nisam u toku sta je wade povrijedio
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by stefan12 View Post
                                ljudi nisam u toku sta je wade povrijedio
                                jos odavno....nego jel planira neko da kupi LP?

                                Comment

                                Working...
                                X