Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Call me crazy but MarShon Brooks reminds me of a young, skinny Forrest Whitaker w/ just a touch of Kobe....
    Just went on Youtube & watched Marshon Brooks highlights w/ NJ. Advice 4 Wolves fans: Don't do what I just did.
    Ovo je twit Jerry Zgoda-e, prati Wolves-e i proklinje Kahn-a sto nije pokupio Marshon-a pre 25. pika.
    Last edited by Ernesto; 11-01-12, 11:37.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • KAAAAAAAAAAAHN, sta je uradio covek sa Flynn-om i Foye-em...
      Mada izgledaju im petorke sa 2 pleja sasvim pristojno, bar u napadu. Jest' da cesto ne mogu nista da odbrane, ali pacov realno zbog visine i dugih ruku moze da brani neke dvojke.



      Erni, sta je, nisi mogao da spavas od uzbudjenja?
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        KAAAAAAAAAAAHN, sta je uradio covek sa Flynn-om i Foye-em...
        Mada izgledaju im petorke sa 2 pleja sasvim pristojno, bar u napadu. Jest' da cesto ne mogu nista da odbrane, ali pacov realno zbog visine i dugih ruku moze da brani neke dvojke.



        Erni, sta je, nisi mogao da spavas od uzbudjenja?
        Prodao bih bubreg samo da odem i odgledam jednu ovakvu njegovu 50 point utakmicu iz prvog reda.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Originally posted by Ernesto View Post
          Prodao bih bubreg samo da odem i odgledam jednu ovakvu njegovu 50 point utakmicu iz prvog reda.
          Kome kazes brate... Majke mi, ne znam sta bih dao da gledam njega i Derrick-a... Cuti, i ja sam jedva skrpio 5 sati spavanja, sad na ucenje u pm, pa opet posle blejanje uz strimove do 7.



          Nego, da ne idemo u off previse, sta mislite o Wolves-ima do sada kad smo se vec toga dotakli? Kako vam se cine od pocetka sezone?
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Wolvesi, iako imaju najgoru skor u svojoj diviziji, vidi se da su napredovali. Adelman ih je lepo ukomponovao, i iz igraca izvukao maksimum maksimuma. Niko nije mislio da ce Rubio ispuniti ocekivanja (koja su bila enormna) ali izgleda da je uspeo. Stil igre u Minnesoti mu odgovara, a vidi se koliko su on i DWill dobar tandem, savrseno se razumeju (koliko cesto vidimo Derrricka kako se spusti na post, jedan lagani ledjni pivot i dobije savrsen alley oop pas od Ricky-a, potpuno su u skladu). Love je zvezda tima iako mu, cini mi se, fale liderske sposobnosti. Najveci problem Minnesote je definitivno B-Easy koji potpuno unisti ritam napada kada ima loptu.

            Lep su tim, ukomponovan. Naravno, bez sansi za PO, ali su na dobrom putu da stignu dotle u bliskoj buducnosti.

            Comment


            • Ne znam, za mene je Love i dalje klasican stat padder, cesto uopste ne utice na momentum i tok meca za razliku od pravih superstarova. Mislim da on nije lider i da ne moze da bude lider sampionskog tima, mozda drugi ili treci igrac, ali nista vise od toga.
              Lepa su ekipa za gledanje inace, iako smo ih svi polivali sto imaju toliko plejmejkera, Adelman je izgleda izricito trazio Barea-u jer je znao tacno sta mu treba. Rubio kao sto vec rekoh moze koliko-toliko da brani dvojke sto im omogucava da igraju sa dva keca u nedostatku pravih bekova. Ellington je tu jedini klasican bek, a ni on realno nije nista posebno. Mozda bi u buducnosti mogli da pokusaju sa Wes-om na dvojci, a Derrick-om na trojci, sta znam, u svakom slucaju bi valjalo isprobati, ima ta petorka dosta ofanzivnog potencijala.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Elbidzej moram da te ispravim. Juce smo prilicno lako dobili Toronto. Ali tacno je da smo za sada razocaranje.

                Sto se tice Minnesote...Dok ne trejduju Beasley-a nista nisu uradili. To odgovorno tvrdim.

                Comment


                • ja mislim da je dobro da stave derricka williamsa na 3-ku zato sto se dobro krece slazem se sa t-macom da sa tom petorkom treba pokusat
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Elbidzej moram da te ispravim. Juce smo prilicno lako dobili Toronto. Ali tacno je da smo za sada razocaranje.
                    To je onda moja greska, posto sam sinoc gledao Kliperse-Blejzerse i Majami-GSW, tako da sam pobedu Washingtona procenio na osnovu cetvrtina, pa mi je izgledalo gusto.

                    Comment


                    • sto se tice minesote, vise treba da igraju milicic i pekovic

                      Comment


                      • Da li po vama Supermen igra dosta slabije nego prosle sezone ili se to samo meni cini?

                        Jeste da vise nema spekulacija o njegovom trejdu,ali ja mislim da je to sigurna stvar.

                        Comment


                        • Више да играју са Миличићем и Пековићем и да доведу Обрадовића уместо Аделмана и то је то.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Ovo za Kobe-a i njegov trade request u Clippers-e sam vec pisao, moram da te ispravim, to je bilo 2007-e, a ne 2006-e. A sto se tice Clippers-a i njihove trenutne situacije sam takodje pisao, vrati se samo nekoliko postova unazad. Dakle, ponovio si samo ono sto sam ja vec napisao, a to je da im fali scorer dvojka i backup za DeAndre-a. A sto se tice trenutne postave LAC-a, ne bih ja tu nista menjao, jer moras da imas fire power s klupe (nesto tipa Harden-a u OKC, Odom-a iz vremena LAL-a i ranijih godina Ginobili-a), dakle igraca koji ima zavidan napadacki arsenal, da bude produktivan igrac i da doprinosi na terenu, a to Mo svakako jeste. Mislim da je uloga 6-og igraca savrsena za Mo-a. Ponekad moras da ostavis boljeg igraca na klupi (igraca koji kvalitetom zasluzuje da bude u prvoj postavi) kako bi on bio lider tog second unit-a.
                            nemam vremena da citam sve postove, drugo pricao sam o rešenjima u postavi sto ti nisi pomenuo. lepo je imati jakog sestog igraca kada imas odlicnu prvu petorku kao lejkersi prosle i pretprosle sezone, westbrook je šuterski orijenisan plej za razliku od paula, pa su on i bradonja koji je takođe više scorer nego plej (i po meni savršen za ulogu šestog igrača, malo me čak podseća na bobija jacksona iz vremena kingsa jer je izuzetno brz uprkos visini) ređe zajedno na terenu, sefolosha se fino uklapa u tu postavu jer je dobar defanzivac i ne troši lopte, isti slučaj kao sa lejkersima odom je bolji ofazivni igrač od artesta, ali je ovaj zbog odbrane bio u prvoj petorci, jer kad su na terenu i gasol i bynum imaju dovoljno napadačkih opcija. sa druge strane paul je pass first orijentisan play, tako da on i mo wiliams mogu da koegzistiraju na terenu. mo je i u klivlendu bio više spot up šuter koji je prenosio loptu na protivničku polovinu, nego plej (dok je igrao sa lebronom naravno). Treće kada imaš dva vrhunska pleja kao što je billups i paul onda je logičnije da se mo stavi na dvojku a bilups bude 6. igrač jer on može da održi sigurnost u igri i kada izađe prva postava. Inače naravno da znam da je bilo 2007.(ofseason pre nego što su doveli gasola i povratak fishera), greškom sam napisao 2006.(sezona u kojoj je kobe promenio broj), pa me posle mrzelo da ispravljam.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Da li po vama Supermen igra dosta slabije nego prosle sezone ili se to samo meni cini?

                              Jeste da vise nema spekulacija o njegovom trejdu,ali ja mislim da je to sigurna stvar.
                              Pa sve te spekulacije su uticale na njegovu igru, i mora se reci da igra malo slabije, doduse postigao je 28p i imao 20sk u poslednjuj tekmi, ali protiv Washingtona...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Ammare View Post
                                To "smeće" od pleja, ja bih trejdovo za bilo koga. Nisam baš mnogo gledao OKC ove sezone, ali šta god da sam pogledao sve je bilo njegovo silovanje... baš sinoć ima Duranta samog za alley-oopa... a on ide na prodor, jest da je zakucao, ali svaki, ali bukvalno svaki play bi bacio loptu Durantu za lagano kucanje. Lik je nevjerovatan!
                                Reći za westbrooka da je smeće od pleja je retardirano, da nije njega okc bi se mučio da stigne do plej offa, a kamoli da bude kandidat za titulu, uprkos durantu.

                                Comment

                                Working...
                                X