Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fascinantna mi je cinjenica da je Flip bezbedan, mada ako nastave sa ovakvim igrama pre svega (pobede manje-vise), nema sile koja ce ga zadrzati na klupi.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Нису ми јасни уопште што га држе. Зар није боље да га одма отерају и нађу другог (бољег) тренера (а има таквих сигурно), да би се што пре уклопио тим. Овако уопште нема назнаке да би екипа могла да игра боље.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Malopre procita na Rotoworld-u da neki izvori kazu da Flip nece izgurati ni ovu nedelju,i bio bi red da ga vise odpuste jer ovo ne lici ni na sta.

        Comment


        • Ljudi, sta mislite o Gay-u? Po mom misljenju fegetare je missing piece u sampionskoj ekipi, nesto poput Odom-a, Kirilenko-a, Gallinari-a... Nije on taj kalibar igraca da se ekipa gradi oko njega i da bude franchise player, kao sto jeste u Memphis-u. Nije lider. Pretpostavljam da u nedostatku kvalitetnih igraca vlasnici i GM-ovi se odlucuju na takav korak, pa onda bude dosta promasaja... Recimo Joe Johnson, uz svo duzno postovanje i njegov ogroman talenat, taj covek nije vredan 120 milona $ i svakako nije igrac koji ce ekipu voditi do prstena, pa onda imamo primer Arenas-a iz Wizards-a... Ima tu jos dosta losih primera... Realno gledano, danas u NBA-u postoji 10, mozda 15 igraca oko kojih mozes da gradis ekipu.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by Ernesto View Post
            Ljudi, sta mislite o Gay-u? Po mom misljenju fegetare je missing piece u sampionskoj ekipi, nesto poput Odom-a, Kirilenko-a, Gallinari-a... Nije on taj kalibar igraca da se ekipa gradi oko njega i da bude franchise player, kao sto jeste u Memphis-u. Nije lider. Pretpostavljam da u nedostatku kvalitetnih igraca vlasnici i GM-ovi se odlucuju na takav korak, pa onda bude dosta promasaja... Recimo Joe Johnson, uz svo duzno postovanje i njegov ogroman talenat, taj covek nije vredan 120 milona $ i svakako nije igrac koji ce ekipu voditi do prstena, pa onda imamo primer Arenas-a iz Wizards-a... Ima tu jos dosta losih primera... Realno gledano, danas u NBA-u postoji 10, mozda 15 igraca oko kojih mozes da gradis ekipu.

            Slazem se od reci do reci, a Memphis je pokazao prosle godine koliko moze cak i bez njega. Mada, ruku na srce, mozda im je bas on falio u tom playoff run-u, Sam Young i Battier ipak nisu preterano kvalitetni napadaci. Dobio i Rudy pre godinu dana max ugovor, videcemo ove sezone da li ce ga opravdati s obzirom da prosle nije dobio sansu. A, ovo sa ugovorima JJ-a i Arenas-a je takva sprdnja i posle se vlasnici zale i hoce rigorozniji CBA.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Mislim da je jedan od najgorih ugovora bio onaj sa Rashard Lewis-om kad je podpisao za Orlando.

              Comment


              • Sto to milis?
                Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                Mislim da je jedan od najgorih ugovora bio onaj sa Rashard Lewis-om kad je podpisao za Orlando.

                Comment


                • Odsutan sam veceras s razlogom. Mac postaraj se da Demar i Andrea odrade sta treba da odrade i da dobijete u doh retardirane Pistonse.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Odsutan sam veceras s razlogom. Mac postaraj se da Demar i Andrea odrade sta treba da odrade i da dobijete u doh retardirane Pistonse.
                    Stuckey, Daye i Charlie V su izgleda out, steta, da su u timu bio bih siguran da dobijamo sa 30 raylike.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by bojan.kobi24 View Post
                      Sto to milis?
                      6 godina 118 mil. je malo mnogo za takovog igraca.

                      Comment


                      • Sta mislite, sta nedostaje Clippers-ima da bi bili contender-i? E, ovako... Na stranu to sto ih ja ne volim, mislim da imaju neverovatno kvalitetnu prvu postavu. CP, Chauncey, Butler, Blake, DeAndre, fantasticna postava, takodje imaju odlicnog Mo Williams-a u vidu sestog igraca. Odmah da kazem da im je centarska linija odlicna. Blake-a necu nesto posebno ni komentarisati jer vecina ljudi je upoznato s njegovim kvalitetima, samo cu reci da me podseca na Kemp-a, samo sto je Blake moderniji, univerzalniji i mogu slobodno reci uz bolji sut (a bice sigurno) polivalentniji igrac. Definitivno igrac koji ce obeleziti narednu deceniju. DeAndre Jordan je igrac koji mi se sve vise i vise dopada. Trenutno je "samo" dobar defanzivni igrac, ali ima sve predispozicije da izraste u defensive beast-a. Po mom misljenju uz Dwight-a mozda i najbolji shot blocker u ligi, jos kad tome pridodamo da je i vise nego solidan pozicioni defanzivac na low post-u dobijamo dobrog defanzivca, kada tu pozicionu igru bude doveo do nivoa Perk-a (a sve je blizi i blizi) onda cu ga smatrati vrhunskim defanzivcem. Sto se tice njegovog napada, mislim da je isuvise pasivan i da tu ima dosta mesta za napredak, a i ruku na srce ne dobija mnogo lopti (valjda mu Blake krade FG-ove). On ima manje od 4 FGA po utakmici, sto je smesno za igraca poput njega. Poredjenja radi, jedan Kwame Brown ima vise FGA od njega, enough said... Al` vremenom ce doci sve na svoje mesto, pogotovo sada kada je CP tu...
                        E sad dolazimo do onoga sto im nedostaje... Bicu kratak. Nedostaje ima jedna dvojka, i to scorer, mislim na kvalitetnu dvojku i po mogucnosti da nije undersized (vec imaju odlicnog scorer-a u vidu Mo-a, al` nije to taj kalibar o kojem ja pricam. Njegova rola kao 6. igrac je savrsena). U tom slucaju bi se Chauncey preselio na klupu i bio backup CP-u, dok bi mi Mo bio backup za tu novu dvojku... Klasicna dzukela da istrcava iz bloka i da prasi. I naravno doveo bi jos jednu peticu da menja Jordan-a jer su oni u trejdu za CP izgubili odlicnog Kaman-a. I to bi bilo to. Dakle, jedna kvalitetna visoka dvojka i backup za DeAndre-a.
                        Last edited by Ernesto; 09-01-12, 23:58.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Steta sto su morali da posalju u NO Gordon-a,da imaju njega bili bi siguro jedni od glavnih favorita nisu ni ovako losi.

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Sta mislite, sta nedostaje Clippers-ima da bi bili contender-i? E, ovako... Na stranu to sto ih ja ne volim, mislim da imaju neverovatno kvalitetnu prvu postavu. CP, Chauncey, Butler, Blake, DeAndre, fantasticna postava, takodje imaju odlicnog Mo Williams-a u vidu sestog igraca. Odmah da kazem da im je centarska linija odlicna. Blake-a necu nesto posebno ni komentarisati jer vecina ljudi je upoznato s njegovim kvalitetima, samo cu reci da me podseca na Kemp-a, samo sto je Blake moderniji, univerzalniji i mogu slobodno reci uz bolji sut (a bice sigurno) polivalentniji igrac. Definitivno igrac koji ce obeleziti narednu deceniju. DeAndre Jordan je igrac koji mi se sve vise i vise dopada. Trenutno je "samo" dobar defanzivni igrac, ali ima sve predispozicije da izraste u defensive beast-a. Po mom misljenju uz Dwight-a mozda i najbolji shot blocker u ligi, jos kad tome pridodamo da je i vise nego solidan pozicioni defanzivac na low post-u dobijamo dobrog defanzivca, kada tu pozicionu igru bude doveo do nivoa Perk-a (a sve je blizi i blizi) onda cu ga smatrati vrhunskim defanzivcem. Sto se tice njegovog napada, mislim da je isuvise pasivan i da tu ima dosta mesta za napredak, a i ruku na srce ne dobija mnogo lopti (valjda mu Blake krade FG-ove). On ima manje od 4 FGA po utakmici, sto je smesno za igraca poput njega. Poredjenja radi, jedan Kwame Brown ima vise FGA od njega, enough said... Al` vremenom ce doci sve na svoje mesto, pogotovo sada kada je CP tu...
                            E sad dolazimo do onoga sto im nedostaje... Bicu kratak. Nedostaje ima jedna dvojka, i to scorer, mislim na kvalitetnu dvojku i po mogucnosti da nije undersized (vec imaju odlicnog scorer-a u vidu Mo-a, al` nije to taj kalibar koji njima treba. Njegova rola kao 6. igrac je savrsena). U tom slucaju bi se Chauncey preselio na klupu i bio backup CP-u, dok bi mi Mo bio backup za tu novu dvojku... Klasicna dzukela da istrcava iz bloka i da prasi. I naravno doveo bi jos jednu peticu da menja Jordan-a jer su oni u trejdu za CP izgubili odlicnog Kaman-a. I to bi bilo to. Dakle, jedna kvalitetna visoka dvojka i backup za DeAndre-a.

                            Sutra cemo o ovome, idem sad da gledam tekme, kako se ne setis preko dana da pokrenes neki topic.
                            Salim se, pisao sam vec u kolumni o tome (nadam se da si procitao), mnogo tu zavisi od Caron-a, on moze da bude taj suter o kojem pricas, samo da bude konstantan. Klupu moraju pojacati u svakom slucaju, ne samo backup za Jordan-a, Cookie je katastrofa realno, ne znam kako igra covek u NBA-u uopste.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Uh, al` kako bi Kobe legao toj ekipi. O takvom igracu ja pricam.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Moje je misljenje da im prvo treba normalan trener, Vinny je teski indijanac.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X