Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad kažeš mvp, na koga tačno misliš?Na Rouza?
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
      Kad kažeš mvp, na koga tačno misliš?Na Rouza?
      Pa na koga drugog?

      Comment


      • Wow, evo i Maynor zavrsio sezonu... Wow...
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Wow, evo i Maynor zavrsio sezonu... Wow...
          Koliko ce da im fali nisu ni svesni, a otpustili Nejta. Mogu da se slikaju, on je idalan 2nd unit pg, ali bukvalno idealan.

          Comment


          • Sta mislite ove sezone o dvojcu Durant-Westbrook? Jel su konacno uhvatili neki ritam koji im moze pomoci u buducnosti i jel se primecuje razlika u odnosu na proslu sezonu?

            Comment


            • Originally posted by emil_portnoy View Post
              Sta mislite ove sezone o dvojcu Durant-Westbrook? Jel su konacno uhvatili neki ritam koji im moze pomoci u buducnosti i jel se primecuje razlika u odnosu na proslu sezonu?
              Nisam ih previse gledao ove sezone, zadnji put protiv Minny-a i cinjenica da Westbrook ignorise Durant-a i Brooks-a u nekim trenucima mi dovoljno govori, bar za sada.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Nisam ih previse gledao ove sezone, zadnji put protiv Minny-a i cinjenica da Westbrook ignorise Durant-a i Brooks-a u nekim trenucima mi dovoljno govori, bar za sada.
                Ja sam propratio skoro sve njihove meceve i nije mi jasno kako KD moze onako da ga "respektuje" i dalje? Nijednom nisam primijetio da se ta hemija medju njima poljuljala ili nesto slicno. Imam jos jedno pitanje...ako bi se uzelo u obzir da ce Oklahoma da trejduje nekad (ubrzo) Westbrooka, koji igrac bi bio pravi pogodak za njih?

                Comment


                • Originally posted by emil_portnoy View Post
                  Ja sam propratio skoro sve njihove meceve i nije mi jasno kako KD moze onako da ga "respektuje" i dalje? Nijednom nisam primijetio da se ta hemija medju njima poljuljala ili nesto slicno. Imam jos jedno pitanje...ako bi se uzelo u obzir da ce Oklahoma da trejduje nekad (ubrzo) Westbrooka, koji igrac bi bio pravi pogodak za njih?
                  Deron Williams neko moje mišljenje

                  Comment


                  • Originally posted by emil_portnoy View Post
                    Ja sam propratio skoro sve njihove meceve i nije mi jasno kako KD moze onako da ga "respektuje" i dalje? Nijednom nisam primijetio da se ta hemija medju njima poljuljala ili nesto slicno. Imam jos jedno pitanje...ako bi se uzelo u obzir da ce Oklahoma da trejduje nekad (ubrzo) Westbrooka, koji igrac bi bio pravi pogodak za njih?
                    Pa pazi, nije da je bas neko veliki izbor s obzirom da im treba plej, a ne igrac na nekoj drugoj poziciji. Deron, Rondo i dr Steve da je bar 2-3 godine mladji bi usao u opticaj. Ovih dana bi trebao da bude finalizovan i novi Westbrook-ov ugovor sa Thunder-om, tako da mislim da nema smisla pricati o tome.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by bojan.kobi24 View Post
                      BOSH je igrac za Grifina !!
                      To mi je danas i jedan decko rekao,otprilike istim rijecima,ali se nisam zadovoljio pa sam pitao one koje znaju vise i bolje jer se meni laiku ucinilo da je malo suprotno
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        To mi je danas i jedan decko rekao,otprilike istim rijecima,ali se nisam zadovoljio pa sam pitao one koje znaju vise i bolje jer se meni laiku ucinilo da je malo suprotno
                        Pa recimo da je trenutno Bosh korisniji za ekipu od Griffina... Ali nije velika razlika.. Iskustvo je iskustvo, a Griffin tek treba da postane veliki igrac, a kad kazem veliki, mislim jedan od najdominantnijih PF-ova u istoriji NBA...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Pa recimo da je trenutno Bosh korisniji za ekipu od Griffina... Ali nije velika razlika.. Iskustvo je iskustvo, a Griffin tek treba da postane veliki igrac, a kad kazem veliki, mislim jedan od najdominantnijih PF-ova u istoriji NBA...
                          Nema te sile po kojoj mozes da mi dokazes da je korisniji za ekipu od Grifina, ima manje poena, manje skokova, manje asistencija losiji procenat suta. Pa kako prijatelju korisniji?

                          Comment


                          • Verovatno ima kvalitetniji pep talk pre tekme, ne znam...

                            @Emil

                            I mene je zacudilo da im se hemija nije nimalo poremetila. Svaki iole razuman covek na Durantovom mestu bi jednostavno pripalio 2-3 sljage onom napaljenom klincu, pa da vidis kako bi podmazano islo.

                            KD nije lider, nema samopouzdanja, nema arogancije... autoriteta. Glavna prepreka.

                            Comment


                            • Nije mozda sad al zato pre je bio bolji i te kako....kad je igrao za Reptorse !!!
                              Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Nema te sile po kojoj mozes da mi dokazes da je korisniji za ekipu od Grifina, ima manje poena, manje skokova, manje asistencija losiji procenat suta. Pa kako prijatelju korisniji?

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Nema te sile po kojoj mozes da mi dokazes da je korisniji za ekipu od Grifina, ima manje poena, manje skokova, manje asistencija losiji procenat suta. Pa kako prijatelju korisniji?
                                Statistika je cudo, moze dosta toga da kaze a i ne mora... Pre svega Bosh je bolji defanzivac. Logicno je da ce Grifin imati bolji procenat suta kad su 70% njegovih poena zakucavanja, i ne uzima puno suteva sa distance. Takodje je logicno da ima vise poena nego Bosh koji ne moze puno da postize pored Wadea i Jamesa a i ne mora... Bosh je pokazao sta je za ekipu, protiv Hawksa, bez pomoci Jamesa i Wadea...
                                Pa Rose je dobio MVP nagradu, a po statistickim parametrima je bio losiji od LeBrona i Duranta sto govori da je bio korisniji od obojice za svoju ekipu..
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X