Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno nesto mi je Felton sumljiv ove godine dosao je u trening kamp lose fizicki pripremljen i inace kroz celu karijeru ima mnogo uspona i padova forme tako da ne znam koliko bi pomogao LA,ali opet verovatno je i ovakav kakav je sad bolji od svih PG u LA......

    Comment


    • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
      Iskreno nesto mi je Felton sumljiv ove godine dosao je u trening kamp lose fizicki pripremljen i inace kroz celu karijeru ima mnogo uspona i padova forme tako da ne znam koliko bi pomogao LA,ali opet verovatno je i ovakav kakav je sad bolji od svih PG u LA......
      On je igrac koji moze da napadne obruc, bas takav fali Lakers-ima. Rasteretio bi Kobe-a u napadu. Statistika je nebitna, Kobe-i je taj koji je zaduzen za poene...

      Njega da dovedu i jos kad bi nekim cudom mogli Beasley-a da izvuku s onim trade exception-om (bilo je vec price o tome), to bi bio slag na tortu.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Zanimljivo to za Feltona. S druge strane, Blake je najbolji deo kraijere proveo u Portlandu, zna sistem, pa se cini nekako logicno. Za moj ukus Felton ima visak kilograma, to pod hitno mora da regulise. Dalje, najbolje partije je pruzao kod D` Entonija u Knicks-ima koji furaju run and gun. Cini mi se da mu sporiji ritam manje odgovara i da je najproduktivniji kad dosta ima loptu kod sebe sto nece biti slucaj u Lakersima. Ipak, Felton je apsolutni upgrade u odnosu na bilo sta sto Mike Brown ima na pleju tako da nema govora da Raymond nije pojacanje.

        Za mene su inace Lakersi contenderi i sada, bez naknadnih trejdova. Jednostavno, tim koji ima Bryanta, Bynama i Gasola ne moze da ne jurisa na titulu.

        Comment


        • Originally posted by Ernesto View Post
          On je igrac koji moze da napadne obruc, bas takav fali Lakers-ima. Rasteretio bi Kobe-a u napadu. Statistika je nebitna, Kobe-i je taj koji je zaduzen za poene...

          Njega da dovedu i jos kad bi nekim cudom mogli Beasley-a da izvuku s onim trade exception-om (bilo je vec price o tome), to bi bio slag na tortu.
          Slazem se sa tobom bilo bi to odlicno za LA.
          Bilo bi zanimljivo videti Lakers-e sa nekim dobrim PG odavno ga nisu imali.......

          Comment


          • Kad se već spominje Beasley... nisam znao da je frajer prirodno ambideksteričan odnosno izjednačena mu je jedna sa drugom rukom...
            veliki potencijal... samo još da malo više mozga ima, bio bi među top 20 igrača....

            p.s. ma iovako je gotivan

            Comment


            • Felton i Kroford za Nesa?
              sigpic

              Comment


              • Neznam sta bi Lakersi mogli dati za Feltona jedino Blake i Murphy ili McRoberts.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Vrlo tesko da se desi taj trejd jedino mozda neka treca ekipa da se ukljuci ili neki pikovi sa buducih draftova

                  Comment


                  • Obzirom u kakvoj je formi Murphy posljednje 2-3 sezone, sumnjam da ga hoće iko

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Felton i Kroford za Nesa?
                      Bilo bi zanimljivo videti Nash-a sa Aldridge-om...samo je pitanje koliko ce on jos igrati, pa se mozda ne isplati na duze staze...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Bas tako,Portland bi trebao ako vec hoce novog PG da traze nekog mladjeg jer glavni igraci ekipe su mladi,sada koga naci to je pitanje......

                        Evo ja im nudim Steph-a za Batum-a............

                        Comment


                        • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                          Bas tako,Portland bi trebao ako vec hoce novog PG da traze nekog mladjeg jer glavni igraci ekipe su mladi,sada koga naci to je pitanje......

                          Evo ja im nudim Steph-a za Batum-a............
                          Ako mene pitas, ja bi to s obe rucke prihvatio.
                          sigpic

                          Comment


                          • I'm told that Lamar Odom is desperate to go back to L.A. The Lakers will not take him. The Clippers would love to make that deal, but they don't have the pieces that Dallas would want right now because Dallas wants expiring contracts to be a free-agent player. But don't be surprised if Lamar Odom makes his way back to L.A. It just won't be this season.

                            Kakva je glupost bio onaj deal na pocetku sezone, strasno...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Covek je takva papuca da je to smesno. Ali sa ove distance, taj trade je potpuno besmislen.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Svakako da se i Khloe dosta mesa ovde (videcemo svakako u novoj sezoni Khloe&Lamar-a ), ali trade je glup za medalju, mada pitanje je sta su Lakers-i mogli nakon propalog trade-a za CP3-a, Odom-u je indirektno stavljeno do znanja da ga ne zele tu.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X