Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja cu mozda ako nabavim brzi internet

    edit: jel istina da dzef grin nece moci da nastavi karijeru
    Last edited by stefan12; 10-01-12, 13:42.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Originally posted by stefan12 View Post
      ja cu mozda ako nabavim brzi internet

      edit: jel istina da dzef grin nece moci da nastavi karijeru
      sa 2mb radi na maksimalnoj rezoluciji od 3 soma kbpsa tako da ti net ne treba.

      Comment


      • treba mi brzi internet zato sto kad sam gledo na LP stopalo mi je
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          sa 2mb radi na maksimalnoj rezoluciji od 3 soma kbpsa tako da ti net ne treba.
          Ja npr imam 4mb al nisam mogao gledati jer mi je komp spor i zbog 1GB RAM-a furam Windows 7 sto je nerealno i nikom ne preporucujem... Sva sreca pa sam imao laptop...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ja imam 4mb, ali mi na max rezoluciji secka vrlo cesto..1500kbs ide kako treba..
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by stefan12 View Post

              jel istina da dzef grin nece moci da nastavi karijeru
              Ja sam bas procitao da mu karijera nije ugrozena i da ce biti spreman za pocetak sledece sezone.

              S druge strane njegova zamena u Seltiksima, Pjerus se oporavio i mogao bi uskoro da debituje.

              Comment


              • Steph nema nikakva strukturalna ostecenja sto se tice clanka ipak i igrace kad prodje testove.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Koji tim je po vama do sada najvece iznenadjenje i u pozitivnom i u negativnom smislu? Mene je pozitivno iznenadila Phila...imaju skor 6-2 a i trenutno su najbolji defanzivni tim lige (gledajuci dopustene poene protivnika po utakmici). Od igraca nemaju nikoga da se "posebno" istice (ajde eto Igoudala malo odskace), ali zato svi igraju odlicno, to govori i statistika. Takodje me iznenadio i Vucevic kako se uklopio u tim, a i u NBA uopste. Snalazi se na terenu kao da igra vec godinama tamo. U ovom "negativnom" smislu mislim da nas je sve iznenadio najvise Dallas, ali posto su oni dno dna necu o njima komentarisati sada, vec o Knicks-ima. Doveli su Chandlera za 58 miliona i do sada prakticno nista nisu uradili tim dovodjenjem. Odbrana jeste pojacana u odnosu na proslu godinu, to stoji, ali jebiga, mnogo vise se ocekivalo od njega. Nedje procitah da je Dolan spreman da da Amare-a i Chandler-a za Dwighta, jer ce Carmelov stil igre kao da se uklopi uz Dwight-a, mada mislim da su to samo bajke. Schumpert je, kao sto sam vec nedje pomenuo, pravo "osvezenje" za Knickse, i iz utakmice u utakmicu je sve bolji i uzima vise suteva, sto mozda jeste za sada dobro ali ce morati da kontrolise tu svoju "hrabrost" ako zeli da ide dalje i da ne "baca cigle", mada to je valjda normalno za rookie-a. D'Anthony zasluzuje jedan ogroman i mislim da bi Dolanu bilo pametnije da istera njega nego da dovede 15 Dwight-ova.

                  Comment


                  • Pazi, Philadelphia ima odlican skor, veceras igraju protiv Sacto-a i sansu da taj skor jos vise poboljsaju. Ali, tu je jedna mnogo bitna stvar i po tome je NBA specifican, oni su ne racunajuci sto su igrali u gostima nekoliko meceva, imali neverovatno lagan raspored. Jedina pobeda vredna pomena je at GS kada nije igrao Monta i ovo sinoc protiv desetkovanih Pacers-a koji su bili bez Granger-a, Hill-a i Hansbrough-a drugo poluvreme. Cak nijedan b2b jos nisu imali od pocetka sezone! Tek treba da ih vidimo na delu kad se zgusne raspored i dodju teze utakmice. Ali, slazem se da su jako dobra ekipa, Doug je napravio odlicnu odbranu sto je veoma bitno i kompletni su na svim pozicijama. Jedino mozda SG, ali Meeks je odlican suter, a kada je potrebno mogu da igraju Jrue i Lou zajedno u petorci.


                    Negativno iznenadjenje je svakako Dallas koji igra katastrofalno, ali doci ce oni u formu, ne brinem ja za njih. Cak i da udju u PO sa osmog mesta, opet ce biti jako opasni. Nemam sad vremena za neke opsirnije analize, valjda cu stici narednih dana.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Rose-a opet jebe turf toe, zadnju cetvrtinu igrao pod nekim lekovima kako ne bi osetio povredu. Treba ga odmarati sto vise, bitno je da se CJ vrati.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Meni je Oklahoma drugi kandidat za titulu, odmah iza Majamija. Najveci problem im je onaj Vestbruk, brz je, prodoran, skocan ali vidi se da je los covek, veliki trosadzija. Kapiram da je tip koji stvara napetu atmosferu, izuzetno iritantna glava. Uvalio je 30 danas, dobro je igrao ali meni je neshvatljivo da jedan plej koji je manje na parketu 5 minuta sutne vise lopti od Duranta, kos masine. Da ne pricamo o utakmicama kad ga jednostavno ne ide, pa se samo zalece i siluje, inati se, po cenu poraza ekipe. Taj bi titulu menjao za 30 na svakom mecu. Nikada se on ne obraduje kosu saigraca, sav je nekako nadmen, ja bih to trejdovao.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Kobe on wrist "that s*** hurts but after injection don't feel anything"
                          Suns coach Alvin Gentry: "I thought we did a good job defending Kobe. He just made tough shots. There's a reason he is who he is."

                          The message you have entered is too short... F**k
                          Last edited by Ernesto; 11-01-12, 06:43.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Meni je Oklahoma drugi kandidat za titulu, odmah iza Majamija. Najveci problem im je onaj Vestbruk, brz je, prodoran, skocan ali vidi se da je los covek, veliki trosadzija. Kapiram da je tip koji stvara napetu atmosferu, izuzetno iritantna glava. Uvalio je 30 danas, dobro je igrao ali meni je neshvatljivo da jedan plej koji je manje na parketu 5 minuta sutne vise lopti od Duranta, kos masine. Da ne pricamo o utakmicama kad ga jednostavno ne ide, pa se samo zalece i siluje, inati se, po cenu poraza ekipe. Taj bi titulu menjao za 30 na svakom mecu. Nikada se on ne obraduje kosu saigraca, sav je nekako nadmen, ja bih to trejdovao.
                            To "smeće" od pleja, ja bih trejdovo za bilo koga. Nisam baš mnogo gledao OKC ove sezone, ali šta god da sam pogledao sve je bilo njegovo silovanje... baš sinoć ima Duranta samog za alley-oopa... a on ide na prodor, jest da je zakucao, ali svaki, ali bukvalno svaki play bi bacio loptu Durantu za lagano kucanje. Lik je nevjerovatan!
                            Last edited by Ammare; 11-01-12, 10:12.

                            Comment


                            • Kobe Bryant Takes Shot at ESPN Ranking

                              Back in October, ESPN released the Top 500 NBA players in the league.
                              Kobe Bryant was ranked the #7 player in the league by ESPN.com and the TrueHoop Network.

                              After scoring 48-points against the Phoenix Suns on Tuesday night. Bryant approached the podium, and made sure everybody knew he has heard about the rankings.

                              “Not bad for the Seventh best player in the league.” Bryant said.

                              Bryant has been known to find things in the press to motivate him. Another example of Kobe using something to motivate him came up when he was asked what it is about the Phoenix Suns:

                              “I don’t like them, plain in simple. I do not like them.” Bryant said. “They used to whoop us pretty good, and used to let us know about it. I will not forget that, I just won’t”
                              Ne zaboravlja nista! Nema veze, samo neka ga oni motivisu.

                              EDIT:



                              Last edited by Ernesto; 11-01-12, 10:34.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Originally posted by Ammare View Post
                                To "smeće" od pleja, ja bih trejdovo za bilo koga. Nisam baš mnogo gledao OKC ove sezone, ali šta god da sam pogledao sve je bilo njegovo silovanje... baš sinoć ima Duranta samog za alley-oopa... a on ide na prodor, jest da je zakucao, ali svaki, ali bukvalno svaki play bi bacio loptu Durantu za lagano kucanje. Lik je nevjerovatan!
                                Pazi, mozda on jeste siledzija, stats whore i ostalo, ali je uz Rose-a verovatno plej sa najboljim fizickim predispozicijama ikada u ovom sportu. Ni ja ga ne volim, ali talenat mu je neosporan i mislim da ukoliko se dobro radi sa njim u buducnosti moze biti superzvezda.

                                @Emil

                                Slazem se da je Dallas potpuno razocarenje, ali kada malo razmislis od njih nije ni ocekivano da dobro startuju sezonu. Na njih najvise deluje ovaj zgusnut raspored, posto kao sto znamo, njima okosnicu tima cine Dirk (30+), Kidd (30+) i Jet (30+).
                                Meni je najvece razocarenje Washington, koji je sasvim solidan i mlad tim, ali u istoj meri neorganizovan. Popunjeni su na svim pozcijama, Wall, Young, Blatche, McGee, Vesely, Singleton, Mason, Mack, Lewis, Crawford... dobili su sinoc Raptorse na jedvite jade, ali ocekivao sam znatno bolji start od njih.

                                Pozitivno iznenadjenje naravno moji Cavsi Jes da imaju negativan skor, ali vidi se napredak u odnosu na proslu sezonu. Jazz-u se posrecilo, rekao bih
                                Last edited by ЕлБиЏеј; 11-01-12, 11:26.

                                Comment

                                Working...
                                X