Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Значи нема спавања. А у курац. Немам ни гуарану неку. Кукуууууу.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • @ Mac

      Znas kako, cini ti se.

      I mene je prevario u ovim prvim utakmicama dok sam ga gledao... Nekako mi je sav smesan i usporen dok hoda sa onim zgoljavim nogama jos kad navuce one carape do kolena tad nastaje haos.
      Ali njegov prvi korak... pa to je smesno, ne moze da se zaustavi. Inace, on je bio jedan od najbrzih na onim zvanicnim merenjima za draft u kratkom sprintu, ne znam tacno rezultat mrzi me da kopam po draft express-u.
      Trenutno njegova najveca mana je losa odbrana, zbog koje dobija dosta kritika. Ali ako cemo realno, u ovoj ligi se ne dokazujes kao rookie dobrom odbranom, vec dobrim napadom. Mora njegova igra negde da trpi... On je trenutno los odbrambeni igrac jer njegovo telo jos uvek nije spremno za NBA, nema on telo poput Iman-a pa da moze da se nosi sa ovim zivotinjama. Inace, on je u svojoj sophomore godini na Providence-u bio defensive stopper, sto govori da itekako moze da igra odbranu, jos kad tome pridodamo duge ruke (215 raspon ruku), nema govora da nece da izraste u odlicnog odbrambenog igraca.
      A sto se napada tice, njegov fire power je smesno i komentarisati, moze da te kazni kako hoces. Inace njegov idol od malena je bio Penny, a u njegovim potezima se dosta moze videti da pokusava da kopira Kobe-a.

      I jos da dodam da je njega Boston draftovao, pa ga je Ainge prosledio u Nets-e za 27. pika sa drafta i pika druge runde 2014-e...
      Last edited by Ernesto; 04-01-12, 23:26.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Amare se vraca veceras na teren protiv Bobcats-a

        Comment


        • ХАХ ! Одлучио сам. Идем да испешачим до драгстора да купим гуарану. Кад се вратим тама ће да почне утакмица.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Kakav je lik onaj Ray Allen hoce covek na kraju sezone da potpise novi visegodisnji ugovor sa Celtics-ima a imace sledece godine 37 godina

            Comment


            • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
              Kakav je lik onaj Ray Allen hoce covek na kraju sezone da potpise novi visegodisnji ugovor sa Celtics-ima a imace sledece godine 37 godina
              Godine njega nisu usporile puno, dokaz za to je njegov procenat suta za tri ove sezone.

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                @ Mac

                Znas kako, cini ti se.

                I mene je prevario u ovim prvim utakmicama dok sam ga gledao... Nekako mi je sav smesan i usporen dok hoda sa onim zgoljavim nogama jos kad navuce one carape do kolena tad nastaje haos.
                Ali njegov prvi korak... pa to je smesno, ne moze da se zaustavi. Inace, on je bio jedan od najbrzih na onim zvanicnim merenjima za draft u kratkom sprintu, ne znam tacno rezultat mrzi me da kopam po draft express-u.
                Trenutno njegova najveca mana je losa odbrana, zbog koje dobija dosta kritika. Ali ako cemo realno, u ovoj ligi se ne dokazujes kao rookie dobrom odbranom, vec dobrim napadom. Mora njegova igra negde da trpi... On je trenutno los odbrambeni igrac jer njegovo telo jos uvek nije spremno za NBA, nema on telo poput Iman-a pa da moze da se nosi sa ovim zivotinjama. Inace, on je u svojoj sophomore godini na Providence-u bio defensive stopper, sto govori da itekako moze da igra odbranu, jos kad tome pridodamo duge ruke (215 raspon ruku), nema govora da nece da izraste u odlicnog odbrambenog igraca.
                A sto se napada tice, njegov fire power je smesno i komentarisati, moze da te kazni kako hoces. Inace njegov idol od malena je bio Penny, a u njegovim potezima se dosta moze videti da pokusava da kopira Kobe-a.

                I jos da dodam da je njega Boston draftovao, pa ga je Ainge prosledio u Nets-e za 27. pika sa drafta i pika druge runde 2014-e...

                Da, prvo sto sam pomislio kada sam ga gledao u par napada je da pokusava da iskopira Kobe-a... Ako bude i 50% uspesan kao on moze da se kaze da je uspeo u karijeri.



                EDIT: Kad vec pricate o Ray-u, on isto kao i Rip drzi svoje telo u sjajnoj kondiciji, moci ce oni jos dugo da igraju na visokom nivou.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by emil_portnoy View Post
                  Godine njega nisu usporile puno, dokaz za to je njegov procenat suta za tri ove sezone.
                  Videcemo ga u PO tad ce da se pokaze kilometraza na nogama

                  Comment


                  • Ako Ray-a sluzi zdravlje zasto da ne, a trojke puca kao iz topa.

                    Comment


                    • Mi pricamo o Allen-u kad on veceras nece igrati zbog gripa,a oce novi ugovor

                      Comment


                      • Ljudi sta mislite o Bynum-u? Ako mene pitate ono je bolest kako igra, jos sa rasrafljenim kolenima. Bolest je kako brzo uci i koliki kosarkaski IQ ima, post skill, mehanika suta, dobar bloker, ma sve...
                        Plasi me sama pomisao dokle njegov talenat doseze ukoliko ostane zdrav.
                        On je mucenik sa 12 ili 13 godina imao prvu operaciju kolena.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          Ljudi sta mislite o Bynum-u? Ako mene pitate ono je bolest kako igra, jos sa rasrafljenim kolenima. Bolest je kako brzo uci i koliki kosarkaski IQ ima, post skill, mehanika suta, dobar bloker, ma sve...
                          Plasi me sama pomisao dokle njegov talenat doseze ukoliko ostane zdrav.
                          On je mucenik sa 12 ili 13 godina imao prvu operaciju kolena.

                          Moram da kazem da se meni mnogo svidja kao igrac, bas zato sto je jedan od retkih "pravih" centara koje danas imamo u ligi. Ima danas PF-ova sa kvalitetnom ledjnom tehnikom i post up igrom, ali centri daleko vise sluze za neke defanzivne zadatke i protekciju kosa. Sto ti kazes, u svom arsenalu oruzja ima maltene sve. Moze i sa poluodstojanja i ledjima, dugacke ruke, snazan je... Ono sto me malo plasi je njegovo ponasanje i luda glava uz naravno povrede. Ogromno je pitanje koliko ce dugo njegova kolena izdrzati do naredne operacije jer ako ih je naceo kao sto kazes sa 12-13 godina, bojim se da ne zavrsi kao Oden.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Moram da kazem da se meni mnogo svidja kao igrac, bas zato sto je jedan od retkih "pravih" centara koje danas imamo u ligi. Ima danas PF-ova sa kvalitetnom ledjnom tehnikom i post up igrom, ali centri daleko vise sluze za neke defanzivne zadatke i protekciju kosa. Sto ti kazes, u svom arsenalu oruzja ima maltene sve. Moze i sa poluodstojanja i ledjima, dugacke ruke, snazan je... Ono sto me malo plasi je njegovo ponasanje i luda glava uz naravno povrede. Ogromno je pitanje koliko ce dugo njegova kolena izdrzati do naredne operacije jer ako ih je naceo kao sto kazes sa 12-13 godina, bojim se da ne zavrsi kao Oden.
                            Znas kako, jeste luda glava ali kod njega do nervoze dolazi kada ekipa gubi. Pobednik je, i to mi se svidja. Sto se tice kolena, njega jos i dobro sluze ako ga uporedimo sa Oden-om koji nije odigrao a ma bas nista od kad je stigao u ligu. Citao sam da je smrsao par kilograma i da je ojacao ligamente oko kolena.
                            Definitivno Andrew u ove tri utakmice nije nista manje dominantan nego Dwight.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Vidis, to zaboravih da dodam u post, za razliku od Dwight-a, kod Andrew-a svi ti pokreti izgledaju prirodno i glatko. Znaci poluhorozi, gradjenje pozicije i posebno sut sa poludistance. Howard to sve radi nekako robotski, dok je Bynum ono sto rekoh pure centar, jedan od retkih preostalih u ligi.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Vidis, to zaboravih da dodam u post, za razliku od Dwight-a, kod Andrew-a svi ti pokreti izgledaju prirodno i glatko. Znaci poluhorozi, gradjenje pozicije i posebno sut sa poludistance. Howard to sve radi nekako robotski, dok je Bynum ono sto rekoh pure centar, jedan od retkih preostalih u ligi.
                                Upravo to, od reci do reci tacno...

                                Ma sto se tice post skill-a Drew daleko ispred Dwight-a, ovaj je k`o drvo. Al` jebes ti to kad je Dwight freak of nature, k`o iz stripa da je izasao, njemu ni ne treba post skill kad je to totalna dominacija u reketu.

                                P.S. Obozavam Dwight-ovu mehaniku suta, cisto savrsenstvo.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X