Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna li koje su cene karata?! Gledam svuda ali nigde nema cene...

    Comment


    • Od danasnjeg dana izgubi zivce,od ranog jutra,ali dobro zavrsi.
      Kakav je golman Stanic,takvog nema na svijetu.
      Gledam uvodnu emisiju na hrt,i govore o stanicu hvale ga,kaze ima je dvogodisnju suspenziju,jer je imao problema sa drogom,odmah sam znao da ce briljirati,i vidim ja malo je zbunjen sada znjam od cega je xD
      Znaci sta covjek pocini ono je cudo.
      Vujin,Ilic,Toskic...,tako se igra za reprezentaciju,za svaku loptu skace i gine.
      Vujin je torpedovao golmane u svom stilu,konacno da i njega vidim u punom svijetlu.

      Da ne duzim,samo cu reci ovaj dan je dobro prosao,samo jos posao nije zavrsen treba i u nedelju svi da odrade posao.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Kakav dan! Bravo momci, ruke vam se pozlatile!



        Kakav golman, kakav majstor!

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Smajli nazvati Dragan Stanic ole
          Darko.

          Comment


          • Tooooo SRBIJA!!!

            U Banjaluci pucamo kao da je nova god. prangija se na sve strane

            tooooo

            Šta reći za utakmicu u kojoj pobjediš a da Hrvati ne mogu ni na šta da se žale, pokušavaju da se vade na suđenje i naše duge napade a nama igrač u 10. sekundi isključen pa u 4. minuti pa gdje to ima. Suđenje očajno ali jači smo od svega 3 od 3 danas je dan za veliko slavlje
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Prvo poluvrijeme smo ispadali u odbrani, nismo imali ni Stanića, pokazalo se da jedno bez drugoga ne ide. Kada smo složili odbranu, problema više nije bilo, pustili Kopljara, ostalo zatvorili, krila pustili Staniću da poludi Beljanski je odigrao perfektno 2 poluvrijeme u odbrani, ni muva nije mogla proći. Naše u napadu neću izdvajati, svi su bili dobri. Hrvatska se raspala kao protiv Španije, golmani su ih opet izdali. Uzalud Aliloviću životna forma, kada je primao golove sa 10-12 metara. Da ironija bude veća, Kopljar im je preko noći iz najgoreg izrastao u najboljeg igrača, to možda i govori da neke stvari ne štimaju.

              Idemo na 1 mjesto, imamo veliku šansu i nadam se da je nećemo propustiti. Poznat sam kao pesimista ali sam već nakon prve utakmice vjerovao da možemo do kraja Danska je opasnija, brža, ako zatvorimo kontre, umrtvimo igru, zlato nam neće pobjeći

              Danas smo gađali 3 od 3, moramo to prenijeti i na finala

              Ko o čemu, Vori o sudijama to njihovo guslanje u napadu od 2 minute
              Last edited by notorious; 27-01-12, 21:27.

              Comment


              • Staniću majstore pokazao si ko je golman prvenstva, Aliloviću se nešto nije dalo večeras hehe Izbušiše ga sa svih strana
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • dodato

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Alen View Post
                    Sudije su dosta pomogle Srbiji danas
                    Originally posted by 2012MARIN View Post
                    Di je ovaj Krle,da im nepomazu suci??? pa francuze su stavili da sude,naravno da dobijaju to srbi (Y)


                    I to gledao utakmicu na HRT!

                    Momir Ilić je takav lider, takva igračina da ja nemam reči... Kakav vođa reprezentacije! Za Stanića isto neću da trošim reči... Izdvojio sam ove ali svi dišu i igraju kao jedan. Vuković je to isto lepo posložio...

                    Publika je preterala u vređanju ali dobro makar je stvarno nosila naše do pobede...

                    Spoiler
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Nikad ne zaboravi
                      da u tebe verujemo svi,
                      i kad ti ruka zadrhti
                      na terenu srce ostavi...
                      Nikad ne zaboravi
                      sve do kraja pevaćemo mi,
                      nek te nose naše glasovi
                      kad se zaori:
                      SRBIJA, SRBIJA, SRBIJA, SRBIJA...

                      sigpic

                      Comment


                      • posto je bilo pitanje ko je na smajliju, sad nema zabune
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Cestitke Srbiji na pobjedi i sve najbolje vam zelim u finalu protiv Danske

                          Stanic je veceras objasnio

                          Comment


                          • Svaka cast za ove danasnje uspjehe,stvarno nevjerovatno

                            Comment


                            • Šešum će provesti noć u bolnici, jer mu je povređeno oko, kada ga je neko iz publike pogodio upaljačem, koji je bio namenjen klupi Hrvatske.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja sam ovo procitala:

                                @NinaKolundzija
                                Nina Kolundžija
                                Ne bih da kvarim slavlje, ali neki idiot je gađao flašom vode Balića i Golužu, a pogodio je Šešuma u oko.
                                @NinaKolundzija
                                Nina Kolundžija
                                I Šešum će provesti noć u bolnici na posmatranju jer mu je izgleda oštećena rožnjača.

                                nadam se da ce biti sve ok
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X