Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja uopste ne znam zasto im te upljace nisu oduzeli...

    Bravo za te "patriote",sad mozda Sesum nece ni igrati u finalu...pokazali su majstori koliko vole Srbiju...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Jbg uvek se nadje da se nesto provuce,ali moze se reci da se korektno sve zavrsilo,kako je moglo da bude i kako su svi najavljivali.
        Sto se Sesuma tice,nadam se da ce se sto pre oporaviti,ali da nece ulaziti u igru u nedelju,bolje i za njega i za nas
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          Jbg uvek se nadje da se nesto provuce,ali moze se reci da se korektno sve zavrsilo,kako je moglo da bude i kako su svi najavljivali.
          Sto se Sesuma tice,nadam se da ce se sto pre oporaviti,ali da nece ulaziti u igru u nedelju,bolje i za njega i za nas
          Sesum je bio super protiv Svedjana.Moze on mnogo Dacho...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Bilo je ološa na tribinama... A Šešum ima stalno neke pehove, te ono van terena u Mađarskoj, pa ove sezone je bio isto povređen i nije igrao, ušao je u ritam protiv Švedjana i eto sad...

            Ne znam da li može da se izvrši jedna izmena za finale ili mogla je samo jednom posle druge faze kada je vraćen Vučković?
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ne može njega ništa zaobići, pa ni flaša. Protiv Danaca je bio jedan od ključeva preokreta, zatvorio je desnu stranu napada, potreban je u odbrani na 5-10 minuta, u napadu ćemo preživjeti bez njega.

              Comment


              • Ne,nego ako su snimljene te "patriote" da se lepo privedu,to bi bilo najbolje.
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Bilo je ološa na tribinama... A Šešum ima stalno neke pehove, te ono van terena u Mađarskoj, pa ove sezone je bio isto povređen i nije igrao, ušao je u ritam protiv Švedjana i eto sad...

                  Ne znam da li može da se izvrši jedna izmena za finale ili mogla je samo jednom posle druge faze kada je vraćen Vučković?
                  Ne, nema više izmjena... Žao mi i Manojlovića razbiše mu glavu
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                    Ne, nema više izmjena... Žao mi i Manojlovića razbiše mu glavu
                    Svima je zao Manojlovica,ali njemu je razbijena na terenu u igri a ne sa tribina...;)
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Ne,nego ako su snimljene te "patriote" da se lepo privedu,to bi bilo najbolje.
                      Nemoj vise trolovati o tome, ovo je sportski forum!
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Last edited by ФК Борац Бања Лука; 28-01-12, 01:10.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • 2 posta nisu j*ebni spam.

                          Nece biti lako protiv Danaca.Kada su uspeli sve da prevazidju i stignu do finala,ima da grizu do samog kraja + sto su sigurno naucili lekcije iz prvog meca...nasi momci moraju da budu jaci nego ikada.Ovo danas jeste velika pobeda i bice slavlja sigurno,ali definitivno najtezi mec ce biti u nedelju...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            2 posta nisu j*ebni spam.
                            Nisu, jedan je.

                            Elem, drago mi je da se Vucko oporavio, odradio je odlicnu defanzivnu rolu mada je Beljanski danas nosio odbranu.

                            Vujin se trgao u pravo vreme i pokazao klasu, jedina levica koja moze donekle da se poredi sa Kirom Lazarovim.
                            sigpic

                            Comment


                            • Teniski reket - 150 eura
                              Vaterpolo lopta - 70 eura
                              Karta za rukometnu utakmicu - 5 eura
                              Biti Srbin je neprocenjivo!!!
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                                2 posta nisu j*ebni spam.

                                Nece biti lako protiv Danaca.Kada su uspeli sve da prevazidju i stignu do finala,ima da grizu do samog kraja + sto su sigurno naucili lekcije iz prvog meca...nasi momci moraju da budu jaci nego ikada.Ovo danas jeste velika pobeda i bice slavlja sigurno,ali definitivno najtezi mec ce biti u nedelju...
                                Protiv Danaca mogu pući i 10 razlike što se mene tiče. Oni su ostvarili, čast svima, ali jedan od najvećih uspjeha našeg sporta u posljednjih par godina. Ipak koliko se ulaže u rukomet, koliko je medijski praćen, kakav je klupski rukomet, organizacija saveza ... i osvojiti medalju na Evopskom a možda i vizu za olimpijadu poslije toliko godina posta i još ovakvu pobjedu protiv vječitog rivala koji u ovom sportu vedri i oblači u posljednjih 10 god., nemam riječi. HEROJI!!! U nedjelju bih se zadovoljio sa pobjedom Đokovića a ova dva finala i nisu pitanje života i smrti...
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X