Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda neke ovde licno vredja,ali sa spamom nema nikakve veze.Detalj je sa vecerasnje utakmice,molim lepo.


    Zasto je bas Momir Rnic taj koji je zavrsio na tribinama?Covek igra u jednom od jacih evropskih klubova koliko ja znam...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment



    • haha

      Comment


      • Svaka cast momci!

        Comment


        • Evo prvi kadrovi iz Banjaluke neposredno nakon kraja utakmice

          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Slikao Janko.

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Svaka chast Srbiji na igri ...ali u kojem vijeku zive pojedini ???

              http://www.mozzartsport.com/vesti/11...redio-sesuma-/
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Sta reci drugo poluvreme u udzbenike treba staviti , krivo mi samo sto nisam bio na tekmi al sta je tu je


                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • fantasticno,neznam sta da kazem konacno finale posle 15 godina

                  Comment


                  • Banjaluka, još nekoliko kadrova



                    http://www.youtube.com/watch?v=HtRc_...eature=related

                    http://www.youtube.com/watch?v=b8V5z9vkRS0&feature=related

                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32461900_n.jpg
                    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 28-01-12, 01:30.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Bravo majstoriii,idemo bre sinovi do zlata,SRBIJA OLE!!!
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Bravo momci,svaka cast! U nedelju da slavimo sve tri titule!
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Mozda neke ovde licno vredja,ali sa spamom nema nikakve veze.Detalj je sa vecerasnje utakmice,molim lepo.


                          Zasto je bas Momir Rnic taj koji je zavrsio na tribinama?Covek igra u jednom od jacih evropskih klubova koliko ja znam...
                          Zato sto se u ova prethodna dva meca u napadu nije bas pokazao, a u odbrani je zbog svoje fizicke konstitucije skoro beskoristan i zbog toga Sesum ima prednost u odnosu na njega.Prvenstveno zbog odbrane zato sto je mnogo nizi od Sesuma, a i Sesum moze da bude dzoker u napadu kao sto se videlo protiv Svedjana.

                          Comment


                          • Šta je ljudovi, pregazili smo Hrvate i za nas je prvenstvo gotovo, nema komentara više. Na izmaku smo snaga oko praćenja utakmica i komentarisanja ali izdržaćemo još nekako odgledati to finale, valjalo bi zaokružiti prvenstvo na najljepši način. Velikom pobjedom!!!!

                            Prije par dana kad su mnogi razglabali da li nam više ne pašu Francuzi, kockasti ili Španci ja sam rekao da se bojim ako se Danci uspiju dokopati polufinala i evo ih u finalu. Naši umorni teško da će ih pohvatati ako se razgoropade i krenu špartati po terenu kako znaju i umiju. Hrabri me što ni oni nisu pokazali neku pretjerano dobru formu tako da ipak ima nade. Još i te povrede ufffff pravi stacionar na klupi
                            Last edited by ФК Борац Бања Лука; 29-01-12, 02:02.
                            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                            Comment


                            • Mec za trece mjesto vjerovatno propustam, imam neke izlaske dogovorene tako da cu potraziti snimak ako vidim da je bilo napeto ili pogledati highlights, mada ova prva opcija mi je vise realnija. Nadam se da ce Hrvatska uzeti 3 mjesto ali opet mislim da su psihicki pali zbog poraza od Srbije. Sve je bilo jasno gledajuci im face u petak navecer.

                              Nadam se da cu stici do velikog finala, ako nista, drugo poluvrijeme bar ali i to cisto sumnjam. Jbg, sve me zapalo na dan finala i tekme za 3 mjesto tako da.. jbg. Mislim da Srbija ipak uzima ovo, na krilima su od pobjede nad Hrvatima i 99% arene navija za njih a vec su jednom pobjedili Dance na ovom prvenstvu, mada to je druga prica, ovo je ipak finale. Zelim im svu srecu zaista

                              Comment


                              • Spustimo Dance na manje od 25 golova,odigramo cvrsto na Hansenu,steta sto nema Sesuma zbog nekog naseg idiota,koji je stavio u dzep Hansena u drugom poluvremenu prve utakmice,to je manje vise veliki hendikep za nas u finalu..

                                Bitno je ne dati danskim krilima da se razigraju,pogotovo ne Hansu Lindbergu,jednom od najboljih krila na svetu..Takodje ako se stavi flaster na Hansenu,moramo da se pazimo na Spelerberga koji je punio Makedonce,i mladog Rasmusa Laugea koji je odlicno odigrao protiv Spanaca..

                                Imamo arenu,imamo 20000 navijaca na nasoj strani,imamo bombardere Vujina i Ilica,neverovatnog golmana,odlicna krila i pivote,sve u svemu ocekujem zlato,i blagi smo favoriti po mom misljenju..
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X