Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Vidim i po izjavama Hrvata (Mirza Džomba itd.) da Srbi imaju pomoć sudija. Ali na ovom prvenstvu stvarno nije takav slučaj... ;)
    Molim??? . Jel si ti gledao mec sa Svedjanima, navlacili su za nas ceo mec
    sigpic

    Comment




    • Samo neka sve prođe mirno i naravno da Srbija pobjedi..
      sigpic

      Comment


      • Jos jedan bitna informacija.
        Zbog bezbednosnih mera, kapacitet Arene je smanjen na 14800 i organizovanog dolaska hrvatskih navijaca nece biti.
        Bice interesantno koliko ce zandara da ''cuva'' BBB.

        Comment


        • U suštini zvanična priča u Hrvatskoj je nemojte ići nego nas čekajte u ponedjeljak na Trgu Bana Jelačića. Ali ima nekih indicija s obzirom da im se garantuje bezbjednost i javno večeras na HRT, da će ih doći poprilično mnogo, tim prije što su izuzetno uvjereni u pobjedu. Jesu favoriti, kao što smo mi u košarci ili odbojci proiv njih, ali nismo ni mi bez šanse. Kolike tolike ali ipak ima šanse. Sve u svemu samo nek prođe sve korektno u supotnom mislim da bi država priznala kapitulaciju pred huliganima i da bi blam bio nečuven
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Originally posted by Mandanda View Post
            Molim??? . Jel si ti gledao mec sa Svedjanima, navlacili su za nas ceo mec
            Ma daj bre, ispada da smo prošli zahvaljujući sudijama... Na ovom prvenstvu mi nemamo povlašćeno sudjenje...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Nadam se da ce sve proci mirno i da pobedjujemo sutra

              Jos jednom se pokazalo kakve su te "navijacke" grupe...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Generalno nemamo, protiv MKD nisam gledao, protiv Nemaca je sudjenje bilo vise na strani Nemaca, ali protiv Svedjana...realno ih je iskljucio 3-4 puta ne znam ni sam zasto, 10-tak puta je presecen nas pas ka pivotu, sigurno je bio i neki faul, ali to su bile 50-50 lopte, svaki put je sudija svirao faul za nas . Meni je ipak highlight bio na 21-19 ili 20-19 kada se branimo, Prodanovic u 5 metara, trci na liniju, Svedjanin se zalice, i sudija svira kontra faul , odmah u sledecem napadu laznjak Sesuma, pri sutu ga Svedjanin nije ni pipnuo, 2 min kazne .
                http://www.youtube.com/user/ehfeuro#p/u/33/YudrklQ-kC4 pogledaj od 28.25 do 29.25
                sigpic

                Comment


                • Upravo sam procitao da ce i vojska biti angazovana za srbija-hrvatska.. au kakav se samo hype pravi za ovu tekmu

                  Comment


                  • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ve-sto-pozelim

                    Kralj!!!!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Ajde da ostavim i ja neki komentar vezan za ovu tekmu. Prije svega, nije nikakva tajna da ja navijam za Hrvatsku i da cu sutra navijati za njih. Vec sam davno izjavio da su mi oni jedni od drazih repki u rukometu a dao sam i razloge, sada je nepotrebno da ponavljam, pa tako da ne bude da navijam za njih jer mrzim Srbiju ili sl. Ocekujem jedan napet match, kako na tribinama, tako i na samom parketu. Mislim da ovdje nema nikakvih favorita, ovo su specijalni dueli i neka bolji pobjedi. Od obje ekipe trazim da ovaj match svate kao da je finale i kao da im je sve u zivotu, i uz to mozemo ocekivati dobru tekmu sigurno. Svakako, veseli me vijest da ce jedna Balkanska repka igrati u finalu jednog ovakvog takmicenja, bez obzira ko to bio.

                      Pa kad sam vec tu onda cu ostaviti komentar i za tekmu koja se igra prije ove. Obje repke sam gledao po jednom na ovom takmicenju i po onome sto sam vidio Danska je mnogo bolja, mada jedna tekma nije nikakvo mjerilo. Nemam nikakvog favorita, samo cu da pogledam rezultat kad zavrsi, cisto da vidim ko ide u finale.

                      Comment


                      • Ajmo ajde svi u napad!!!!!

                        Odlično je počeo sportski dan, ko izdrži do kraja pričaće.

                        Srbija danas pokazuje da li je država ili ne. Sinoć je direktor Veljović obećao bezbjednost svima i tako nekoliko puta uvećao broj putnika iz Hrvatske ka Areni. Po meni napravio je kardinalnu grešku jer nije zaprijetio i gostima da se bilo kakve provokacije ili šovinizam prema državi domaćina neće tolerisati nego će biti izbačeni vani. Tako bi odradila ozbiljna policija a pogotovo što je među gostima mali br. običnih navijača uglavnom dolaze navijačke grupe iz ZG, Splita, Vinkovaca

                        Ne sviđa mi se ni ovo što rukometaši nisu u izolaciji nego ih mediji razapinju na sve strane i troše energiju na bezvezne intervjue, za takve stvari će biti vremena an pretek poslije prvenstva
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Svakako ne verujem da bi EHF dozvolio da budu u karantinu.
                          Neka bude vatreno na terenu, mirno na tribinama (nikako obratno), svako neka navija sa svoje i neka pobedi bolje. Naravno Srbija
                          Najbitnije je ne dozvoliti Hrvatima da se ne odvoje ni u jednom momentu. Ako se udje u neku gusti i nepredvidljivu zavrsnicu, sanse nam rastu, ako ne bice tesko sustici Hrvate kada pronadju ritam. Imaju jako visoku sredinu odbrane (Gojun, Vori, Kopljar), krila ce morati da budu savrsena i moramo ih ubaciti u visok ritam.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Borkoooooo car je ;)
                            FORZA MILAN!!

                            Comment


                            • Cisto da napisem da je Danska prvi finalista,25-24
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Hansen na kraju presudio sa 2 završna gola. Špancima je polufinale maksimum, nije to nekadašnja Španija, prošla je bolja ekipa.

                                Comment

                                Working...
                                X