Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Španci neće sigurno ovo izgubiti i onda slijedi u petak horor u BG. Što se tiče igra i prolaza više nam odgovaraju Hrvati, ali nam ne odgovaraju radi budala koji će praviti sr..a .
    sigpic

    Comment


    • Gajić, Karabatić, Doder, Krivokapić, bio bi tu i Šterbik itd. Sve ključni igrači za ove repke a Srbi (neki makar jednim delom)... Mada da ne grešim dušu, možda ovaj Dragan Gajić i nije naš al' tako deluje po imenu...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Kakva kidacina Nemacka:Poljska au a ovo Spanija:Slovenija necu ni da komentarisem ....
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nikako, ali nikako nam ne odgovaraju Hrvati igracki, mozda nam vise odgovaraju zbog motivacije. Nehumano su jaki, kakvi god da su Francuzi nije mala stvar razvaliti ih kao sto se desilo sinoc. Hrvatska je glavni favorit za prvo mesto trenutno. Spanci su dobili Hrvate na sumnjive sudijske odluke, Balicevu laktobolju (da se ne izrazim ruznije) i Goluzino gubljenje u poslednjih 7, 8 minuta sa onim sizofrenim bekovskim trojkama.

          Edit: Izgleda da Spanci cine sve u svojoj moci da nas izaberu za protivnika u polufinalu Ali cak i tako je nereseno.
          Last edited by Nebojsa; 25-01-12, 17:49.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • A Danci Bogami rutinski odlaze u polufinale... Lično sam i očekivao da mogu da pobede sve rivale u drugoj rundi jer su bolji od svih. Na ruku su im išli i drugi rezultati i eto ih na konju...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • po danu još i bošpomozi
              srukomet svaterpolo skošarku
              al noću
              bošsačuvaj
              kad navalu pa pustaju one neke noćne teniske utaknice
              nedaju da nesretni narod mal predaknu i dodmoru ospava sadva kolko tolko
              neg svaki podočnjake
              ko daje švajsovo bez maske




              lutajući reporter tuta bugarin
              nežno šapće sneguljici
              dok patuljci ruju
              u rudnici

              Comment


              • Gajic rastura ceo sampionat, Islandjane je isto potopio, sutirao mislim 7/7, juce je dao min 10 gola, strasan je
                Last edited by Mandanda; 25-01-12, 18:11.
                sigpic

                Comment


                • kakvu samo odbranu igraju slovenci i umjesto da odu na +5 sad je +3

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    A Danci Bogami rutinski odlaze u polufinale... Lično sam i očekivao da mogu da pobede sve rivale u drugoj rundi jer su bolji od svih. Na ruku su im išli i drugi rezultati i eto ih na konju...
                    Svaka im cast kako su nas namestili, Svedjani ne ni pokusavaju da daju gol, ni jedna reprezentacija nije ovako ubedljivo na ovom EP-u izgubila, ova je katastrofa, smesno. Znaju da ako Svedska dobije, a ako mi dobijemo Srbiju ... Makedonija ide u polufinale ali to je to. Inace u mecu sa Danskom, mi Makedonci smo bili bolji ali sreca je odlucila i oni su dobili na kraju, samo ne znam da li si video zavrsetak meca, to je bolesno srecno za Danske bilo...

                    Comment


                    • To je to, parovi polufinala:

                      Srb - Hrv
                      Spa - Dan
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Igor Josifoski View Post
                        Svaka im cast kako su nas namestili, Svedjani ne ni pokusavaju da daju gol, ni jedna reprezentacija nije ovako ubedljivo na ovom EP-u izgubila, ova je katastrofa, smesno. Znaju da ako Svedska dobije, a ako mi dobijemo Srbiju ... Makedonija ide u polufinale ali to je to. Inace u mecu sa Danskom, mi Makedonci smo bili bolji ali sreca je odlucila i oni su dobili na kraju, samo ne znam da li si video zavrsetak meca, to je bolesno srecno za Danske bilo...
                        Mogla je Svedska da radi sta hoce Danci su najjaca ekipa na prvenstvu.

                        Comment


                        • igrali bi naši bolje
                          pobedili bioni šale
                          al nisu motivirati
                          ko nija ovde u rumunjskoj kavani
                          naročito jar se u smenu neradu ona konfrčasta konobarica
                          svelkim sisama smaleckim minićom i sobilatim dekoltejom
                          pa blejim u terevizor gledam poluzainteresirato
                          al više onako po službenoj dužnosti
                          dotaljigam i dubijem vreme




                          lutajući reporter tuta bugarin
                          nežno šapće sneguljici
                          dok patuljci ruju
                          u rudnici

                          Comment


                          • Originally posted by Igor Josifoski View Post
                            Svaka im cast kako su nas namestili, Svedjani ne ni pokusavaju da daju gol, ni jedna reprezentacija nije ovako ubedljivo na ovom EP-u izgubila, ova je katastrofa, smesno. Znaju da ako Svedska dobije, a ako mi dobijemo Srbiju ... Makedonija ide u polufinale ali to je to. Inace u mecu sa Danskom, mi Makedonci smo bili bolji ali sreca je odlucila i oni su dobili na kraju, samo ne znam da li si video zavrsetak meca, to je bolesno srecno za Danske bilo...
                            abe i so sega 3 ili 4 sme ?
                            FORZA MILAN!!

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Mogla je Svedska da radi sta hoce Danci su najjaca ekipa na prvenstvu.
                              Apsolutno se slažem kad su se mnogi pribojavali da u završnicu ne prođu kilavi Francuzi ja sam da ne prođu Danci. Danci po meni prvi favoriti a našu utakmicu sa Hrvatima ću gledati opuštenije nego ikad. Uradili smo mnogo i konačno se vratili među 4 u rukometu, realno Hrvati su popriličan favorit kad sve ubzirimo, i ako bi uspjeli nešto odraditi super ako ne, to sam i očekivao opet dobro, samo nek ostave posljedni atom snage na terenu da se nemaju zbog čega kajati poslije.

                              P.S. Makedonci o čemu cvrkućete, ništa vas ne razumijem.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ako se vratis
                                Eto vratih se zdrav i prav.
                                Odgledao sve tri i mogu reci da sam zadovoljan time sto je u sve tri utakmice bilo neizvesno(barem u vecem delu utakmice), al krenimo redom.Ne zalim pare koje sam dao.

                                Islandjani mora da su se dopingovali, inace ne bih mogao da objasnim kako su mogli u prvih 18 minuta da daju 12 golova Francuzima i odigrali su najbolje poluvreme na Evropskom Prvenstvu.Akambre imao svoj dan, skoro nepogresivi sut.Bilo je samo pitanje vremena kada ce Francuzi stici i prestici Islandjane posto je bas bilo nerealno da ih Islandjani ubijaju, jednom kada su stigli ocekivalo se da ce pobediti, ali se Islandjani nisu predali i na kraju su dosli do izjednacenja.Gustavson je bio najzasluzniji zasto je Island primio samo 12 golova, jer je imao puno odbrana u prvom i sprecio je Francuze da im se priblize u ranoj fazi sto su na drugoj strani znali Islandjani da kazne.U Islandu se niko nije posebno istakao, igrali su dobro kao kolektiv i zasluzeno dosli do 1 boda cak i kada se cinilo da ce izgubiti utakmicu.Na moju veliku zalost, moj bivsi sugradjanin Nikola Karabatic je presedeo ceo mec.

                                Slovenci su odigrali odlicno prvih 40 minuta, ali i njima kao Islandjanima pad u igri je bio neminovan.Spanci su krenuli mnogo bolje da igraju u poislednjih 20 minuta kada su vec gubili sa 4 gola i od tada pa do kraj su bili skoro nepogresivi u napadu i dali su u tom periodu igre vise golova nego do tog trenutka.Treba napomenuti da su sudije malo navlacile na strani SPanaca ocekivano u trenucima kada su Slovenci bili blizu da se odlepe, s druge strane Slovenci nisu bili dovoljno uverljivi da bi naterali sudije da daju bilo kom igracu Spanije iskljucenje.Kljucni trenutak je odbranjen sedmerac kada je Slovenija imala +1 sto je veoma lose uticalo na ekipu i Spanci su to iskoristili i stvorili prednost koju su lako odrzavali do kraja i obezbedili prvo mesto u grupi, mada nadao sam se da ih Slovenci mogu dobiti pa da Hrvati budu na kraju prvi..Sve utakmice koje su Slovenci mogli dobiti u drugoj fazi vratilo im se tako sto ce se boriti za 5 mesto koje ce voditi u kvalifikacioni turnir za OI.

                                I za kraj, mec koji sam zeljno iscekivao jos od saznanja da su Madjari dobili Francuze, njihov duel sa Hrvatima.Na moju zalost taj mec je bio samo revijalnog karaktera i Goluza je odmarao Cipica, Balica, Alilovica i Lackovica.Kopljar je igrao u drugom poluvremenu, ali lik se puno pogubio i u napadu i u pdbrani.Bio je skoro berskoristan za ekipu.Madjari su odlicno otvorili mec, noseni publikom brzo poveli sa +4, nakon je dne neiskoriscene sanse da se odlepe Hrvati su postepeno smanjivali prednost da bi na kraju prvog poluvremena dosli na -1.U drugom poluvremenu su preuzeli inicijativu i vodili veci deo meca, Madjari su sredinom drugog poluvremena imali puno igraca vise, ali nijedno nisu znali da iskoriste kako valja, jos su im Hrvati davali golove tako da je ostalo egal.Krivokapic imao dve bombe u drugom poluvremenu, rezervni golman Hrvatske nije dao sta ga je snaslo.Na kraju neizvesna zavrsnica, Hrvati u poslednjim sekundama pogodili precku i sledeca scena Madjari u kontri stize do jednog igraca koji sa veoma nezgodne pozicije(negde izmedju bekovske i krilne i blizu auta) ocajnicki sutira daje gol, Madjari podivljali kad ono trener Madjarske zatrazio tajmaut.Golman dobacio igracu koji je na pola terena, Hrvat ga pametno faulira vreme istice i ocajnicki sut sa pola terena preko gola i drugi nereseni rezultat u ovom kolu.
                                Da napomenem da je bila problematicna grupa navijaca Hrvata koji su hteli da se obracunaju as Madjarima cim su ih ovi nadglasali, psovali su i svaki od njih je pokazaivao srednji prst i sledeceg trenutka dolazi obezbedjenje, okruzuje ih kako navijaci ne bi krenuli da se popnu na balkon.

                                Nemci osteceni koliko sam cuo, Danci pogurani() i sada sam siguran da ako puknemo u polufinalu od Hrvata da nam cetvrto mesto ne gine.
                                Useri najveci, koliko im se rezultata poklopilo, a i Poljaci da su pobedili Makedoniju igrali bi polufinale, ovako gledacu ove sabane.

                                Comment

                                Working...
                                X