Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srbi ucekujemo da nas malo pustite da pobedimo
    FORZA MILAN!!

    Comment


    • Originally posted by Niksa View Post
      Srbi ucekujemo da nas malo pustite da pobedimo
      Mi ćemo dosta rotirati igrače i mislima biti u polufinalu tako da ste u tom smilu bliži pobjedi, plus velika podrška sa tribina. Minus za vas je mali fond igrača i što sam i danas primjetio da se u zadnjih deset minuta jedva kreću po terenu
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
        Mi ćemo dosta rotirati igrače i mislima biti u polufinalu tako da ste u tom smilu bliži pobjedi, plus velika podrška sa tribina. Minus za vas je mali fond igrača i što sam i danas primjetio da se u zadnjih deset minuta jedva kreću po terenu
        u drugo poluvreme svaki put padamo, lose je sto se povredile dva igraca Mirkuovski i Jonski :/
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Originally posted by Niksa View Post
          u drugo poluvreme svaki put padamo, lose je sto se povredile dva igraca Mirkuovski i Jonski :/
          Baš loše, ali vi biste sa eventualnom pobjedom bili negdje na diobi 7. mjesta možda i više, što je za vas epohalno + što ste pokazali svima u Evropi kako se voli otadžbina i nacionalana reprezentacija
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 23-01-12, 23:52.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • konacno srbija u polufinalu !!!!!!!!!! idemo po zlato

            Comment




            • Poliglotski I tinks
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Al' Hrvati razbise Francuze...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • ...ko mače muškatlu... očekivala sam mnogo više od Francuza...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • bgm ovi hrvati su glavni konkurenti da osvoje euro.............razbili su francuze i osvetili im se za one poraze u zadnje 4 godine, bilo je guravo dok alilovic nije proradio i onda je sve doslo na svoje ;)

                    Comment


                    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                      Baš loše, ali vi biste sa eventualnom pobjedom bili negdje na diobi 7. mjesta možda i više, što je za vas epohalno + što ste pokazali svima u Evropi kako se voli otadžbina i nacionalana reprezentacija
                      imamo i sanse za polufinale, ali treba nam velika sreca
                      i da igramo za 5-6 il 7-8 nije lose .. !!
                      ali krivo mi je jel smo mogli vrlo bolje :/
                      FORZA MILAN!!

                      Comment


                      • Svaka cast Hrvatima. Odigrali su odlicnu tekmu protiv Francuske a narocito drugo poluvrijeme u kojem su drzali Francuze duze vremena bez gola. Presudan trenutak je bio period od 45-50 min kada je Francuska zaradila 2 iskljucenja i Hrvatska otisla na +4.

                        Comment


                        • Ljudi bilo je predobro, kada mi se malo srede utisci valjda cu napisati nesto o utakmicama. Ipak, za mene je ovo slika dana, Evropskog prvenstva, da ne kazem godine.

                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ivano tatica!

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Ivano tatica!
                              Nazalost igrao je samo mozda 3 akcije i stalno mu je flaster bio Narsis, nema tu spasa. Onaj Kopljar Kako su ga ogovarali navijaci Hrvatske pre utakmice, morace sve te reci da pojedu. Kao da je na 2 sata postao Petar Metlicic. Licno.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Dobro su se Francuzi drzali kada su imali igraca manje, Hrvati su prelomili bas kada su bili ravnopravni na terenu sa Francuzima posle tih iskljucenja.Francuzi bas ne lice na sebe, a na neki nacin i drago mi je sto smo ih izbegli.Prizeljkivao sam Hrvate ili Madjare koji su postali najvece razocarenje u drugoj fazi nakon rezultata u prvoj.Jos uzeo kartu i nadao sam se da ce sutra da prsti na sve strane, i na terenu i na tribinama kad ono nista.

                                Sada znam da ce nasi sve dati da u polufinalu igramo sa Hrvatima.
                                Jos samo da Nemci sutra ne pokleknu pred Poljacima i bicu zadovoljan time kako se zavrsila druga faza i ko ce sve igrati polufinale.

                                Comment

                                Working...
                                X