Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Dok je nama Djukica nema zime

      Comment


      • Ima, ako se ne prodje u grupe (da li LS ili LE).
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Legija ili Spartak Trnava .. prva na čika Rajku!

          Nije loše..

          Comment


          • Vrh vrhova !!!!

            Comment


            • .. samo da budemo manji huligani od legionara, zicer za Uefamafia!

              Comment


              • Lep zreb, samo da navijaci ne zeznu, ali prvo Suduva.

                Comment


                • To za navijače ne znam, niti me preterano interesuje.

                  Ono što je bitno je to da su ove Poljake ( ako nam oni uopšte i budu rivali ), odlučili oni Partizanovi dželati za vikend, lakih 1:3 u Varšavi.

                  Comment


                  • Ček, posle Suduve i ovih imamo još jednu prepreku do grupa?

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      To za navijače ne znam, niti me preterano interesuje.

                      Ono što je bitno je to da su ove Poljake ( ako nam oni uopšte i budu rivali ), odlučili oni Partizanovi dželati za vikend, lakih 1:3 u Varšavi.
                      Vidjećemo ih protiv Slovaka, ako se budu patili mlaka voda su. Zrinjski bio u egalu obje s Trnavom.

                      Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      Ček, posle Suduve i ovih imamo još jednu prepreku do grupa?
                      Do LE nema, do LŠ ima još 1.

                      Comment


                      • Comment


                        • Hahahaha, pa kvota je bila 0.99 da će na čika Rajku gosn. Rajko da postavi prvo pitanje .. i naravno, ništa ne razumeš mumlatorEa!

                          Comment


                          • Juče opštenarodna ciganska buna protiv dovodjenja Blanka Leščuka iz Šahtjora. Sinoć bilo zasedanje.

                            Malta na RSB napisao da je drvo, masa poverovala, bila panika kao nikada. Smak sveta bio. Gledaju ljudi krajičkom oka na fenomenalnog Boaćea koji je dao 2-3 gola u odličnoj kineskoj ligi.

                            Hugo nas odbio. Kafu i Soldano su nerealni. A i bespotreban Kafu.

                            Nama baš treba Leščuk od 190cm da spušta ove lopte krilima, jak je kao crna zemlja i dobro kuje glavom. Imamo mi dosta brzinaca i kreatora, Meleg, Ben, Ebecilio, Jevtović, Radonjić...

                            Nadam se da će doći on. 450 000 evra plata plus još 500 000 za otkup. Pozajmica je u pitanju otkup posle pozajmice ako želimo.

                            Kafu je poredienja radi prešao za 7 miliona u Bordo. On i nije realan a i više je kao Ben, nije klasičan špic.


                            Joveljić maestro. Jovančić isto.

                            Zvezda Legija navijački El klasiko.
                            Last edited by Cassius Clay; 23-07-18, 14:32.

                            Comment


                            • Nikad vise srece u zrebu...
                              Samo da to iskoristimo kako treba.
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Ako se ispadne protiv Suduve ide se opet na Spartaks Jurmalu u kvalofikacijama za LE.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X