Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ajde bar da nas nesto obraduje danas

    Comment


    • Ovo su do sada neke zakazane utakmice tokom priprema, biće tu još

      3.2. - Domžale
      5.2. - Slobode iz Tuzle
      8.2. - Kopar
      12.2. - Gorica

      Comment


      • Kasalica se nije dogovorio sa Morodovijom i vraća se kod nas gde će vrlo verovatno i ostati ukoliko ne nađe neki inostrani angažman

        On otprilike rešio da nadoknati ovo što je nama oprotio kroz novi ugovor

        Last edited by Brajkula; 17-01-14, 17:26.

        Comment


        • E kod nas bar nikad nije dosadno


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Ma neka rade šta hoće, neka ostane i Kas, ali samo neka dovedu Luneta.

            Comment


            • znas kad cemo dovesti Luneta...znas kad,znas kad....


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • zvala se sasvim obicno, sloga iz petrovca na mlavi, mirisala je na godine neuspjeha, lutanja i krizu za koju ne znamo kad je tacno pocela, a jos manje kad cemo iz nje izaci...

                Comment


                • Meni je najjači utisak da se fudbalska utakmica u Srbiji odigrala u januaru. POBEDA!
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • meni je najvaznija cinjeca da je Lazovic konacno zaigrao...a sto se tice utakmice nije vredno paznje s obzirom da nisu pripreme ni pocele kako treba...nekad smo dobijali redom na pripremama a posle belaj mozda je bolje ovako

                    Comment


                    • Originally posted by Il Capitano View Post
                      Meni je najjači utisak da se fudbalska utakmica u Srbiji odigrala u januaru. POBEDA!
                      Malopre izasao u majci da bacim djubre, bez zurbe lagano do kontejnera, toplo <3

                      Originally posted by duka79 View Post
                      meni je najvaznija cinjeca da je Lazovic konacno zaigrao...a sto se tice utakmice nije vredno paznje s obzirom da nisu pripreme ni pocele kako treba...nekad smo dobijali redom na pripremama a posle belaj mozda je bolje ovako


                      Ma ok sto se tekme tice, zaboravice se ali sramota je da izgubis protiv Petrovca. Pa tu je moj drug trebao da ide, vuce se po trecoj ligi pije pusi pa ti vidi kakav klub dobija jednu Crvenu Zvezdu (koliko god utakmica bila nebitna treba da sa pola gasa das 3-4 gola raspalom Petrovcu)
                      Last edited by Condition23; 19-01-14, 00:06.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • evo danas sejo u intervjuu izjavio da je prije mjesec dana rekao upravi koga zeli od pojacanja (citaj stopera i beka), pretpostavljam da cemo opet dovesti nekog ferarija u napadu i ofanzivnog veznog...vranjes bi bio solidan u paru sa lukovicem, sjeli bi nam ko budali samar...

                        Comment


                        • http://www.mozzartsport.com/vesti/za...loveniju/69103

                          A ovo ? Hahahah....kakve nižerazredne fore, oterajte ljude kako dolikuje šta ih trpate u mozak !?

                          Comment


                          • ahahahahahahahahhahaahahah hoce da otjeraju ferarija placenog 450.000 plus procenti i najperspektivnijeg stopera u zadnjih x godina?!! sto ti kazes, nek ih otjeraju ko ljudi, bar malo manira...

                            Comment


                            • Ali zamisli kao izgovor "nismo im obezbedili vize" svima obezbedili samo njih "slučajno" zaboravili

                              Čovićeve su ovo fore, krate troškove na strancima, ako ovo u FK možemo nazvati troškovi pošto istih nema jer se gotovo plate i ne primaju.

                              Comment


                              • zato bih volio da mu silb uzme svih 600 000 miliona triliona koliko je zaradjivao, jer je obican smecar...svaka mu cast za sve sto je uradio za zvezdu, ali k'o covjek je uvijek ispadao smecar...pa on je boska djokica svojevremeno smijenio u fmp-u zato sto se njegovoj zeni nije svidjao kao trener, ziva istina majke mi...al' da ne idem u off...

                                imam ruzan predosjecaj da ce na proljecnoj premijeri, na marakani protiv javora, stoperski par biti lazic i krneta...dao bog da grijesim

                                Comment

                                Working...
                                X