Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recite ignorisanom da to nisu nezavisne države i da je matična država pristala na igranje navedenih...Nisam znao da UK i Danska brane njima da igraju. Smehotresan dečkić.

    Vrati se na fudbal, ne moraš mi na teren dolaziti.
    Last edited by Cassius Clay; 10-08-18, 22:05.

    Comment


    • Kad vec provirujes ispod plota, reagovao sam na glupost o tradiciji i odvojenim drzavama. Ima brdo takvih saveza koji su clanovi UEFA/FIFA, nema to veze sa Britanijom. Inace, slazem se da je Kosovo jedini takav slucaj, ali nisam video taj post jer pises post za postom.

      Muka mi je vise od politike svuda, najmanje se prica o mecu u utorak koji je jako bitan. To kao opusteno prolazimo, laksi trening. Vrlo je tesko psiholoski juriti gol u toj situaciji.
      Last edited by blond; 10-08-18, 22:09.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Džabe se sad izvlačiš, pruži ruku i kaži bio sam u krivu. Tako si i Brajkulu napušio za Simića i onda posle kao ne važi i nisi mislio.

        Pa ti vidi kad sledeći put nekome napišeš "da ne piše gluposti." Rekli su mi ljudi da ideš po temama i Primera Laliga i ovde SLS i CZ i prozivaš me, da ne znam edit da koristim i slično.

        Šta sam ti ja skrivio, mani me se čoveče. Je l vredjam ja tebe kako? Ili ti mene sa tim "da ne piše gluposti"?

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Džabe se sad izvlačiš, pruži ruku i kaži bio sam u krivu. Tako si i Brajkulu napušio za Simića i onda posle kao ne važi i nisi mislio.

          Pa ti vidi kad sledeći put nekome napišeš "da ne piše gluposti." Rekli su mi ljudi da ideš po temama i Primera i ovde SLS i CZ i prozivaš me, da ne znam edit da koristim i slično.

          Šta sam ti ja skrivio, mani me se čoveče. Je l vredjam ja tebe kako? Ili ti mene sa tim "da ne piše gluposti"?
          Bio sam u krivu, nije mi tesko da priznam.

          Inace, jedino sto je pogresno bilo je prozivka za "nogomet", sve ostalo je moj stav, svidjalo se bilo kome ili ne.
          Last edited by blond; 10-08-18, 22:15.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ništa, da stavimo tačku na politiku nije problem.

            Poslednji put da mi pada na pamet prazna Marakana je onaj derbi kad smo dobili Partizan 4-1 čini mi se.

            Zna li neko šta bi sa Pavkovim i trasnferom u Valjadolid?

            Dobar derbi.

            Last edited by Cassius Clay; 10-08-18, 22:20.

            Comment


            • Ajde prodavajte ga više....i mi čekamo
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Kol'ki je %?

                Comment


                • Originally posted by John Dies at the End View Post
                  Kol'ki je %?
                  30 %
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Šizofrena situacija skroz.
                    Sa jedne strane igrači, igranje u Evropi, utakmica, rezultat u Evropi, ono što zanima 99,99% ljudi koji prate Zvezdu, a sa druge strane bukvalno je oteta jedna tribina, otvoreni terorizam imamo na sceni.
                    Država ne samo da nije reagovala, ona je sada najbolji pomagač tim grupama koje su srozale Crvenu zvezdu na najbedniji nivo u njenoj istoriji.

                    Nije ovo pitanje jedne kazne, ovde je u pitanju patologija koja vlada ovim trulim klubom.
                    Dok Crvena zvezda potpuno ne ozdravi i dok je u pitanju truo klub sa ozbiljnom dijagnozom, uvek će se dešavati suspenzije stadiona i novčane kazne.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Klub nije truo niti je ovo najbedniji nivo u istoriji, naprotiv, konačno ličimo na nešto posle 10 godina spavanja.

                      Comment


                      • Nudi se Vladimir Vuletic da vam pomogne oko zalbe.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Poslaćemo naš pravni tim, Brajkula, MarkoNFL, Kronosa da banuje Čeferina na 6 meseci i suspenduje UEFA zbog stalkovanja Zvezde, i ja cu krenuti ako ima koja sekretarica da joj pričam koliko je zapravo srpski narod dobar.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Nudi se Vladimir Vuletic da vam pomogne oko zalbe.
                            Moj uvaženi profa Rimskog prava i organizator svih mogućih turnira malog fudbala na Pravnom. Do duše kad sam ja studirao bio je asistent.

                            Fetiš mu je da organizuje turnir u malom fudbalu studenata PF koji se igra po sistemu LŠ i da gleda mlade studente dok se tuširaju nakon tih utakmica .

                            Inače izrazito edukovan, elokventan i komunikativan čovek, reklo bi se i jako inteligentan.

                            Comment


                            • Ali blago retardiran, moral na nivou Alekdandra Vulina, inteligencija DJV... Klasicna moroncina

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Poslaćemo naš pravni tim, Brajkula, MarkoNFL, Kronosa da banuje Čeferina na 6 meseci i suspenduje UEFA zbog stalkovanja Zvezde, i ja cu krenuti ako ima koja sekretarica da joj pričam koliko je zapravo srpski narod dobar.

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X