Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Degenek sutra na lekarskim,ukoliko ih prodje bez problema,potpisace ugovor.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Nema to veze koliko zaradjuje rotiraće se sa Melegom i ostalima. Dobijaće prednost u Evropi samo ako je zasluži. A i ne znam da smo mu dali toliku platu, znam da je obeštećenje 600k.

      Da ne pričam unapred, čekam da ga vidim. Ben mi je vrh igrač i vrh persona od prvog dana.
      Pa kako nema veze. Nismo mu sigurno dali tolike pare a da je pri tom projektovan kao igrač sa klupe. Mora logički da se gleda, ako ništa bar drugo.

      Originally posted by Uroš View Post
      Da da mnogo je disciplinovaniji u odbrani od Kange. Jak je na lopti kao i on, bolji šut, pas je tu negde, sigurno je upgrade veliki.
      Sumnjam da je bolji igrač od Kange bar ono na prvu loptu što se dalo videti, ali ajde.....daj Bože da si u pravu.

      Comment


      • Pa potpisao je na dve plus jednu, ako se pokaže u stilu Rikardinjo a Meleg u stilu Katai veruj mi Vladana boli uvo koliko je ko plaćen. I Rikardinjo je projektovan bio za prvi tim. Postoji uvek opcija da se stranac ne snadje.

        Mada je više to moja oduševljenost Melegom i vera u njega gde mislim da će biti naš najbolji igrač.

        Ima bolju loptu od Lorenza, a ne bi me čudilo Lorenzo i da proba na levo krilo u tim situacijama, igrao je to u Ajaksu, krilni napadač.

        Pošto sam ubedjen da će na kraju kvalifikacija Radonja otići. Previše bi ovo bio jak tim da on ostane, mnogo je tu krila, nisu došli da greju klupu sigurno.

        Maksimum do zime ostaje.
        Last edited by Cassius Clay; 04-07-18, 15:36.

        Comment


        • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Radonja skoro sigurno ide, jedino ako se ne izbori grupna faza LS. Drug je igrao sa Ebisiliom u Gabali, kaze da je jaci igrac od Kange i Leonarda. Ali ima i bateriju na srcu, koja nije bas jednostavna stvar kako on kaze.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Ima je već 10 godina. I meni deluje da je jači od obojice. S tim što je Leonardo bolji igrač od Kange.

              Comment


              • Kaze da nije bas lep prizor kad je potrebno da baterija radi. Ima strasan sut i tehniku, nije pokazivao losu narav sto mi se svidja.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Duracell za brata Ebisilija..

                  Comment


                  • Kažu ponuda Djenove za Radonjića od 6 miliona je na stolu, ali pre kraja kf će ići samo Pešić. Klub rizikuje neće da proda nikoga sem Pešu. Idemo na sve ili ništa.

                    Ima dobru narav, ali Ben ili Benković kako ga zovu, najbolju. Lud brat

                    Dobro bre Sale nije za zezanje jbg

                    Comment


                    • Ja vam to za te baterije ne verujem.

                      Comment


                      • I treba da se ide na sve ili nista. Mislim da imamo sanse za LS. Bice zanimljivo ako udjemo u LS a Radonjica prodamo.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Klub rizikuje neće da proda nikoga
                          L Talek
                          Donald
                          Kanga
                          Boakye

                          Kičma tima koji je izborio Ligu Evrope i stigao do žreba u decembru za nokaut fazu.
                          Kao kada bi Totenhem prodao Vertongena, Dajera, Eriksena i Kejna i na sve trube trubio "klub rizikuje".
                          Epski bollox.

                          Ovde se ne radi ni o kakvom "riziku", klub je zgrnuo silne milione od UEFA takmičenja, obaveza je bila da se očuva stabilnost, a ne da se Boakye na silu liferuje, ono što su njemu napravili je bio pravi transfer blama, kao neki prosjaci su ga uvaljali Kinezima, ista priča Kanga, koji jednostavno nije hteo da ide, kao ni Donald ni L Talek.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ja vam to za te baterije ne verujem.
                            Ako drug koji je bio u svlacionici sa njim laze mene, onda lazem i ja vas.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              L Talek
                              Donald
                              Kanga
                              Boakye

                              Kičma tima koji je izborio Ligu Evrope i stigao do žreba u decembru za nokaut fazu.
                              Kao kada bi Totenhem prodao Vertongena, Dajera, Eriksena i Kejna i na sve trube trubio "klub rizikuje".
                              Epski bollox.

                              Ovde se ne radi ni o kakvom "riziku", klub je zgrnuo silne milione od UEFA takmičenja, obaveza je bila da se očuva stabilnost, a ne da se Boakye na silu liferuje, ono što su njemu napravili je bio pravi transfer blama, kao neki prosjaci su ga uvaljali Kinezima, ista priča Kanga, koji jednostavno nije hteo da ide, kao ni Donald ni L Talek.
                              Donal i DLT su igrači koji nisu hteli da ostanu a nuđena im je prilika za nastavak saradnje.

                              Za Boaćija se slažem.

                              Za Kangu nikako, čovek je hteo da ide i otišao bi da ga nismo utrpali u Češku sigurno ovo leto fraj.

                              Klub je tu jedino uradio nakaradno sa Boaćijem, ostalo......

                              Comment


                              • I onda svi kukaju, kako je promašio, kako je promašio...



                                Pa promašio je zato što je uljez, zato što nije ni trebao da bude tu, zato što on nije ni doveo Zvezdu do Moskve, zna se ko je rešetao u kvalifikacijama (mislim da je Richmond Boakye najbolji strelac kvalifikacija prošle sezone, broj jedan u Evropi), ko je srušio Keln u Nemačkoj, itd, itd...

                                Za L Taleka ista priča, čuda je radio u Evropi, i to ne samo ono legendarno čišćenje sa gol linije na gostovanju Arsenalu u Londonu.



                                L Talek je diktirao ritam utakmice iz poslednje linije, to je bila demonstracija totalnog fudbala, kada on protiv Arsenala (?!) redovno ulazi u sredinu terena, kao centarhalf i deli lopte levo, desno, na krila.
                                Last edited by La Jugoslavia; 06-07-18, 08:33.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X